Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - krapkowicki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto i Gmina Krapkowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jan Grobel
    90 (1,04%)
  2. 7 Sławomir Mariusz Rymaszewski
    59 (0,68%)
  3. 8 Wioleta Iwona Waloch
    25 (0,29%)
  4. 1 Marko Piotr Markowski
    501 (5,77%)
  5. 2 Łukasz Andrzej Łobos
    103 (1,19%)
  6. 3 Józef Pęcak
    121 (1,39%)
  7. 4 Małgorzata Opala
    67 (0,77%)
  8. 9 Paulina Karolina Nowicka
    84 (0,97%)
  9. 6 Irena Putyra
    33 (0,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Sabina Katarzyna Linek
    54 (0,62%)
  2. 1 Arnold Marcin Donitza
    533 (6,14%)
  3. 4 Agnieszka Maria Krzewica
    155 (1,79%)
  4. 7 Michał Piotr Mehlich
    270 (3,11%)
  5. 3 Krystyna Maria Chudala
    234 (2,70%)
  6. 2 Albert Joachim Macha
    342 (3,94%)
  7. 5 Szczepan Jan Bryś
    475 (5,47%)
  8. 8 Teresa Maria Jasik
    98 (1,13%)
  9. 9 Harald Seweryn Brol
    354 (4,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SONIKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Joanna Sonik
    981 (11,31%)
  2. 2 Sławomir Tomasz Rowiński
    724 (8,34%)
  3. 3 Ryszard Konrad Reszczyński
    308 (3,55%)
  4. 5 Maja Patrycja Kopeć
    216 (2,49%)
  5. 7 Katarzyna Gizela Szywalska
    122 (1,41%)
  6. 4 Maciej Józef Lisicki
    380 (4,38%)
  7. 9 Barbara Zofia Brzozowska
    260 (3,00%)
  8. 6 Robert Mariusz Malek
    313 (3,61%)
  9. 8 Denis Grzegorz Madej
    138 (1,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OBYWATELI

kandydatliczba głosów

  1. 6 Maja Magdalena Podhorodecka
    31 (0,36%)
  2. 5 Jolanta Maria Cichacka
    26 (0,30%)
  3. 7 Waldemar Marian Stolarek
    104 (1,20%)
  4. 2 Krystian Klemens
    27 (0,31%)
  5. 3 Krzysztof Paweł Watzlaw
    46 (0,53%)
  6. 4 Elżbieta Urszula Gregorczyk
    31 (0,36%)
  7. 1 Roman Franciszek Chmielewski
    446 (5,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA OBYWATELI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Helena Horoba
    23 (0,27%)
  2. 5 Rafał Klaudiusz Wolny
    83 (0,96%)
  3. 2 Marek Aleksander Kucharski
    81 (0,93%)
  4. 3 Piotr Henryk Adamek
    186 (2,14%)
  5. 1 Sabina Dorota Kasiura
    492 (5,67%)
  6. 6 Aleksandra Monika Kołomycka
    60 (0,69%)

Okręg 2

Miasto i Gmina Gogolin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Joachim Paweł Gabor
    203 (5,23%)
  2. 2 Zenobia Anna Siedlecka
    55 (1,42%)
  3. 4 Rajmund Kazimierz Mokrowiecki
    63 (1,62%)
  4. 3 Bolesław Antoni Skibiński
    25 (0,64%)
  5. 5 Helena Grobel
    23 (0,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krystian Karol Komander
    681 (17,53%)
  2. 5 Arnold Józef Sowada
    131 (3,37%)
  3. 2 Kinga Maria Kaptur
    366 (9,42%)
  4. 4 Aurelia Maria Polywka
    198 (5,10%)
  5. 6 Mirosław Paweł Zimerman
    116 (2,99%)
  6. 3 Urszula Gertruda Konieczny
    113 (2,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SONIKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Dawid Błażej Gembski
    234 (6,02%)
  2. 2 Agnieszka Joanna Sczakiel
    168 (4,33%)
  3. 1 Sabina Krystyna Gorzkulla
    703 (18,10%)
  4. 3 Piotr Paweł Malkusz
    136 (3,50%)
  5. 6 Rafał Jan Kołodziejczyk
    56 (1,44%)
  6. 5 Izabella Maria Bekiesch
    49 (1,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OBYWATELI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Gerard Jan Komander
    125 (3,22%)
  2. 2 Gizela Maria Czapla
    36 (0,93%)
  3. 3 Paweł Piotr Błaszkowicz
    19 (0,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA OBYWATELI

kandydatliczba głosów

  1. 5 Helena Teresa Fait
    24 (0,62%)
  2. 4 Patrycja Anna Roskosz-Kania
    35 (0,90%)
  3. 1 Stanisław Burkat
    232 (5,97%)
  4. 2 Jan Kazimierz Depta
    47 (1,21%)
  5. 3 Jacek Józef Suchanek
    46 (1,18%)

Okręg 3

Miasto i Gmina Zdzieszowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Kornelius Piotr Pierzkała
    74 (1,55%)
  2. 5 Ilona Sabina Langer-Kołodziej
    42 (0,88%)
  3. 4 Bartosz Jan Chrząszcz
    16 (0,34%)
  4. 1 Martyna Maria Kolemba-Gaschka
    297 (6,23%)
  5. 2 Józef Lipa
    197 (4,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Monika Maria Wąsik-Kudla
    327 (6,86%)
  2. 2 Adrian Piotr Kobza
    196 (4,11%)
  3. 3 Gabriela Magdalena Ostrychacz
    199 (4,18%)
  4. 4 Andrzej Piotr Wieczorek
    124 (2,60%)
  5. 5 Alicja Maria Kałuża
    97 (2,04%)
  6. 6 Karol Andrzej Gołąbek
    144 (3,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SONIKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Józef Stanisław Bukowiński
    602 (12,63%)
  2. 3 Krzysztof Grzegorz Molfa
    751 (15,76%)
  3. 5 Piotr Karol Orian
    48 (1,01%)
  4. 1 Helga Maria Bieniusa
    449 (9,42%)
  5. 4 Katarzyna Gniot
    130 (2,73%)
  6. 6 Natalia Teresa Czapla
    15 (0,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OBYWATELI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Leonard Jerzy Labisz
    40 (0,84%)
  2. 1 Zenon Tadeusz Kielesiński
    279 (5,85%)
  3. 4 Barbara Ewa Mikulska
    29 (0,61%)
  4. 3 Urszula Ruta Niewiadomska
    31 (0,65%)
  5. 6 Wojciech Mieczysław Kowalski
    16 (0,34%)
  6. 5 Dominika Roksana Drozd
    10 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA OBYWATELI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mariusz Gabriel Pieszkała
    444 (9,32%)
  2. 5 Kinga Maria Masajada
    76 (1,59%)
  3. 4 Katarzyna Szynalik
    58 (1,22%)
  4. 2 Barbara Stanisława Szpargała
    50 (1,05%)
  5. 3 Marcin Adrian Gonska
    25 (0,52%)

Okręg 4

Gmina Strzeleczki, Gmina Walce

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Joachim Kamrad
    780 (18,03%)
  2. 5 Magda Maria Polanik
    143 (3,31%)
  3. 3 Jan Karol Kunert
    300 (6,94%)
  4. 4 Brygida Joanna Wiencek-Sądecka
    170 (3,93%)
  5. 1 Roman Józef Heinz
    568 (13,13%)
  6. 6 Klaudia Stefania Kostka
    104 (2,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SONIKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Irena Pachowicz
    572 (13,23%)
  2. 3 Bernard Józef Riedel
    299 (6,91%)
  3. 4 Norbert Henryk Walczyk
    71 (1,64%)
  4. 6 Maria Teresa Gołąb
    6 (0,14%)
  5. 2 Maria Anna Żmija-Glombik
    109 (2,52%)
  6. 5 Tomasz Jan Mierzwa
    61 (1,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OBYWATELI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Irmina Kazimiera Bazarnik-Kowalska
    29 (0,67%)
  2. 1 Bernard Józef Kubata
    216 (4,99%)
  3. 3 Irena Ludwiczak
    120 (2,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA OBYWATELI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dariusz Willim
    480 (11,10%)
  2. 2 Romana Martyna Marek
    39 (0,90%)
  3. 5 Tomasz Mariusz Drozd
    8 (0,18%)
  4. 4 Barbara Beata Próchnicka
    142 (3,28%)
  5. 3 Jan Kubicz
    79 (1,83%)
  6. 6 Anna Jadwiga Żalińska
    29 (0,67%)