Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Mielec

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Osiedla: Kazimierza Wielkiego, Kościuszki, Niepodległości, Rzochów, Wojsław, Wolności i Żeromskiego obejmujące ulice: Aleja Niepodległości 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, Apteczna, Asnyka, Azaliowa, Benedyktyńska, Biedronki, Bł. ks. Romana Sitki, Boczna, Bolesława Chrobrego, Bolesława Wstydliwego, Boguszewskiej, Broniewskiego, Brożka, Chopina, Czarneckiego, Czecha, Ćwiklińskiej, Dembowskiego, Dębicka, Dobra, Drużbackiej, Dunikowskiego, Duńska, Flisaków, Fredry, Gałczyńskiego, Gardulskiego, Gołębia, Gombrowicza, Grabiowa, Grzybowa, Hetmańska, Inwestorów, Jadernych, Jagiellońska, Jagodowa, Jaracza, Jasienicy, Jasińskiego, Jędrusiów, Kapitana Hynka, Karłowicza, Kasprowicza, Kasprzaka, Kazimierza Jagiellończyka numery od 1 do 3, Kazimierza Wielkiego, Kędziora, Kochanowskiego, Kolejowa, Kołłątaja, Konarskiego, Konopnickiej, Korczaka, Kosynierów, Kościelna, Kościuszki, Krakowska, Krańcowa, Krasińskiego, Kraszewskiego, Kredytowa, Księdza Arczewskiego, Księdza Kordeckiego, Księdza Twardowskiego, Legionów od numeru 1 do 79 i od numeru 81 do końca, Lenartowicza, Leśmiana, Leśna, Letnia, Lindego, Lisa, Lotnicza, Lwowska, Łuże, Makuszyńskiego, Mała, Miasteczko Młodego Robotnika, Mickiewicza, Mjr. Tumanowicza Waleriana, Moniuszki, Nadziei, Naruszewicza, Narutowicza, Norwida, Nowowiejskiego, Okrzei, Parkowa, Pasieczna, Piaskowa, Piastowska, Plater, Podleśna, Pola, Polna, Połaniecka, Potockiego, Prusa, Przyjazna, Pułaskiego, Racławicka, Reymonta, Rybacka, Rynek, Rynek Rzochowski, Rzeczna, Rzemieślnicza, Rzochowska, Saramy, Skłodowskiej-Curie, Sosnowa, Spacerowa, Starzyńskiego, Szkolna, Szymanowskiego, Świętego Marka, Targowa, Tetmajera, Torowa, Wandy, Wesoła, Wiesiołowskiego numery od 1 do 10A, Wiosenna, Witosa numery od 1 do 8 oraz numery 10 i 12, Władysława Łokietka, Wojsławska, Wolności-Boczna, Wolności numery parzyste od 2 do 144 i numery nieparzyste od 1 do 95, Wyspiańskiego, Zacisze, Zagrody, Zakole, Zawale, Zielona, Zwycięstwa, Żegoty, Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA ZIEMI MIELECKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Róg
    211 (3,59%)
  2. 3 Izabela Józefa Bialic
    41 (0,70%)
  3. 5 Kamil Michał Zaskalski
    86 (1,46%)
  4. 7 Arkadiusz Krudys
    20 (0,34%)
  5. 6 Barbara Stachów
    42 (0,72%)
  6. 8 Paweł Wojciech Warzecha
    130 (2,21%)
  7. 4 Stella Maria Czaja
    58 (0,99%)
  8. 1 Jan Myśliwiec
    728 (12,40%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Robert Henryk Tomalski
    94 (1,60%)
  2. 1 Fryderyk Sylwester Kapinos
    1 074 (18,29%)
  3. 3 Jakub Maciej Blicharczyk
    294 (5,01%)
  4. 2 Mariusz Ryniewicz
    190 (3,24%)
  5. 7 Krystyna Aldona Kowalik
    342 (5,82%)
  6. 6 Elżbieta Stanisława Wyparło
    134 (2,28%)
  7. 4 Marek Józef Zalotyński
    214 (3,64%)
  8. 8 Grażyna Bogumiła Kłaczyńska
    54 (0,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY MIELEC ANDRZEJA SKOWRONA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Jerzy Bednarczyk
    60 (1,02%)
  2. 4 Ewa Teresa Głowacka
    29 (0,49%)
  3. 3 Agata Aleksandra Stelnik
    32 (0,54%)
  4. 8 Łukasz Skowron
    137 (2,33%)
  5. 5 Grzegorz Miller
    39 (0,66%)
  6. 7 Andrzej Mirosław Sudoł
    23 (0,39%)
  7. 6 Jolanta Marta Jacek
    44 (0,75%)
  8. 1 Michał Grzegorz Mędryk
    137 (2,33%)

KOMITET WYBORCZY NASZ MIELEC

kandydatliczba głosów

  1. 8 Dariusz Molak
    42 (0,72%)
  2. 6 Iwona Mieczysława Krupa
    27 (0,46%)
  3. 2 Grażyna Aleksandra Chamielec
    66 (1,12%)
  4. 5 Beata Zofia Wrzesień
    28 (0,48%)
  5. 4 Bożena Burda
    74 (1,26%)
  6. 3 Kazimierz Lesław Totoń
    50 (0,85%)
  7. 1 Zdzisław Ryszard Nowakowski
    517 (8,80%)
  8. 7 Krzysztof Marian Cieśla
    86 (1,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Katarzyna Karolina Kubik
    41 (0,70%)
  2. 4 Monika Beata Głodzik
    28 (0,48%)
  3. 1 Jarosław Roman Szczerba
    418 (7,12%)
  4. 6 Kazimierz Knap
    41 (0,70%)
  5. 2 Filip Maria Zaręba
    81 (1,38%)
  6. 8 Mariusz Stanisław Mazur
    78 (1,33%)
  7. 7 Adam Józef Chrabąszcz
    53 (0,90%)
  8. 3 Jadwiga Wójtowicz
    30 (0,51%)

Okręg 2

Osiedla: Borek, Kilińskiego, Lotników obejmujące ulice: Aleja Ducha Świętego, Aleje Świętego Jana Pawła II, Akacjowa, Bajana, Bema, Bohaterów Września, Borowiczan, Brzozowa, Cicha, Chełmońskiego, Chodkiewicza, Daszyńskiego, Dąbrowskiej, Dąbrowskiego, Dębowa, Długosza, Drzewieckiego, Głowackiego, Grzybowskiego Tadeusza, Jana III Sobieskiego, Jaworowa, Jesionowa, Joselewicza, Kasztanowa, Kilińskiego, Kocjana, Konfederacka, Krasickiego, Krótka, Księdza Marcinowskiego, Kwiatowa, Legionów 80, Lelewela, Limanowskiego, 3 Maja, Matejki, Michalina, Mielczewskiego, Mieleckiego, Modelarska, Modrzejewskiej, Morcinka, Nałkowskiej, Nowy Rynek, Obrońców Pokoju, Ogrodowa, Orkana, Orzechowa, Orzeszkowej, Osterwy, Pisarka, Poniatowskiego, Poziomkowa, Przybosia, Reja, Różana, Rymanowskiego, Sandomierska, Sękowskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Słowackiego, Sokoła, Staszica, Stefana Batorego, Szalay Groele, Szeroka, Szewska, Śniadeckiego, Świerkowa, Tańskiego, Teligi, Traugutta, Tuwima, Usługowa, Warszawska, Wąska, Wiejska, Wiśniowa, Władysława Jagiełły, Wspólna, Wybickiego, Wysockiego, Zamoyskiego, Związku Strzeleckiego, Żółkiewskiego, Żwirki i Wigury

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA ZIEMI MIELECKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Elżbieta Kwiatkowska
    26 (0,39%)
  2. 1 Jacek Andrzej Wiśniewski
    972 (14,68%)
  3. 4 Stanisław Jan Kozdęba
    210 (3,17%)
  4. 6 Krystyna Julia Olechowska
    88 (1,33%)
  5. 2 Dominik Surowiec
    335 (5,06%)
  6. 3 Zbigniew Rzeźnik
    362 (5,47%)
  7. 8 Elżbieta Pietrzak
    9 (0,14%)
  8. 7 Zygmunt Marian Piekarski
    45 (0,68%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Józef Władysław Zaskalski
    213 (3,22%)
  2. 4 Romuald Rzeszutek
    148 (2,24%)
  3. 2 Urszula Antonina Malińska
    580 (8,76%)
  4. 1 Robert Marek Wójcik
    793 (11,98%)
  5. 6 Andrzej Zdzisław Adamczyk
    74 (1,12%)
  6. 8 Józefa Kisiel
    55 (0,83%)
  7. 5 Radosław Dariusz Swół
    223 (3,37%)
  8. 7 Elżbieta Urszula Sobczyk
    141 (2,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY MIELEC ANDRZEJA SKOWRONA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Urszula Sabina Biełaga
    14 (0,21%)
  2. 6 Wojciech Stanisław Kołacz
    9 (0,14%)
  3. 5 Aleksandra Drozdowska
    22 (0,33%)
  4. 2 Ryszard Jan Perłowski
    64 (0,97%)
  5. 4 Jan Mieczysław Skuciński
    22 (0,33%)
  6. 7 Grażyna Janina Patej
    9 (0,14%)
  7. 1 Tomasz Iwo Białek
    151 (2,28%)
  8. 8 Artur Paweł Mryczko
    56 (0,85%)

KOMITET WYBORCZY NASZ MIELEC

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jolanta Zofia Wolska
    723 (10,92%)
  2. 6 Marek Stanisław Szwaja
    57 (0,86%)
  3. 3 Jadwiga Barbara Klaus
    224 (3,38%)
  4. 7 Marta Maria Głogowska
    54 (0,82%)
  5. 4 Andrzej Drozdowski
    55 (0,83%)
  6. 5 Marzena Zofia Lewandowska
    87 (1,31%)
  7. 2 Paweł Jan Świerczyński
    114 (1,72%)
  8. 8 Jerzy Antoni Działowski
    115 (1,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Marian Strzelecki
    114 (1,72%)
  2. 3 Bogdan Wojtaszko
    29 (0,44%)
  3. 4 Joanna Elżbieta Obutelewicz-Węgrzyn
    46 (0,69%)
  4. 1 Tadeusz Jan Matuszkiewicz
    220 (3,32%)
  5. 7 Anna Maria Mazur
    40 (0,60%)
  6. 6 Krzysztof Andrzej Niziołek
    61 (0,92%)
  7. 8 Magdalena Maria Krajewska
    17 (0,26%)
  8. 5 Stanisław Wojciech Tomza
    43 (0,65%)

Okręg 3

Osiedla: Kopernika, Kusocińskiego, Cyranka obejmujące ulice: Aleja Kwiatkowskiego numery nieparzyste, Aleja Niepodległości numery 1, 3, 5, 9, 11, 17, 19, 21, Baczyńskiego, Beniowskiego, Biernackiego, Boguszewskiej, Borodzika Feliksa, COP-u, Cyranowska, Dworcowa, Działowskiego, Grunwaldzka, Haładeja, Kazimierza Jagiellończyka od numeru 7 do końca, Kopernika, Kosmonautów, Kossaka, Księdza Skargi, Kusocińskiego, Krzywa, Lachnita, Lotniskowa, Łukasiewicza, Majora Sucharskiego, Mazurska, Obrońców Westerplatte, Orla, Ossolińskich, Padykuły, Piramowicza, Przemysłowa, Radosna, Rolna, Sikorskiego, Skarżyńskiego, Solskiego, Sołtyka Tadeusza, Sportowa, Spółdzielcza, Staffa, Strefowa, Szybowcowa, Ślusarska, Wanatowicza, Wiktora, Wojska Polskiego numery nieparzyste od 1 do 7 oraz numer 2, Wróblewskiego, Zapolskiej, Zawiszy Czarnego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA ZIEMI MIELECKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Barbara Maria Gadomska
    188 (3,78%)
  2. 2 Jan Bury
    154 (3,10%)
  3. 1 Magdalena Weryńska-Zarzecka
    319 (6,42%)
  4. 5 Natalia Ludmiła Kacała
    48 (0,97%)
  5. 6 Dorota Maria Koza
    137 (2,76%)
  6. 3 Grzegorz Durak
    105 (2,11%)
  7. 7 Robert Wieczorek
    52 (1,05%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Jan Zemmel
    237 (4,77%)
  2. 5 Bogusław Kołacz
    145 (2,92%)
  3. 1 Krzysztof Szostak
    697 (14,03%)
  4. 4 Renata Maria Celarek
    219 (4,41%)
  5. 3 Józef Stanisław Stala
    344 (6,92%)
  6. 6 Magdalena Patrycja Szymczyk
    52 (1,05%)
  7. 7 Stanisława Albina Żmuda
    75 (1,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY MIELEC ANDRZEJA SKOWRONA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Joanna Dagmara Rębisz
    160 (3,22%)
  2. 3 Agnieszka Patrycja Jastrzębska
    26 (0,52%)
  3. 5 Andrzej Janusz Bawoł
    21 (0,42%)
  4. 6 Marek Stanisław Kania
    18 (0,36%)
  5. 4 Ewa Stanisława Chmielowska
    24 (0,48%)
  6. 2 Ewa Marzenna Krzak-Mazur
    30 (0,60%)
  7. 7 Jerzy Józef Gorczyca
    192 (3,86%)

KOMITET WYBORCZY NASZ MIELEC

kandydatliczba głosów

  1. 7 Wiesław Zdzisław Wałek
    164 (3,30%)
  2. 1 Bogdan Mieczysław Bieniek
    482 (9,70%)
  3. 5 Tomasz Józef Maksoń
    48 (0,97%)
  4. 4 Beata Małgorzata Cetnar
    68 (1,37%)
  5. 3 Krzysztof Stanisław Łapa
    191 (3,84%)
  6. 6 Beata Dorota Baran
    73 (1,47%)
  7. 2 Halina Elżbieta Makuch
    169 (3,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marek Adam Sztuka
    40 (0,80%)
  2. 4 Piotr Mazur
    62 (1,25%)
  3. 1 Renata Zdzisława Pieńczewska
    224 (4,51%)
  4. 2 Marcin Tomasz Ortyl
    96 (1,93%)
  5. 6 Wiesława Maria Niczyporuk
    48 (0,97%)
  6. 5 Wiesław Jan Lipiński
    23 (0,46%)
  7. 7 Ewa Agnieszka Maziarz
    38 (0,76%)

Okręg 4

Osiedla: Dziubków, Mościska, Smoczka, Smoczka I, Szafera obejmujące ulice: Aleja Kwiatkowskiego numery parzyste, Bigo, Botaniczna, Brekieszów, Budowlana, Chałubińskiego, Ciołkosza, Daleka, Dąbrówki, Dereniowa, Długa, Doliny, Dziadyka, Fibicha, Gajowa, Godlewskiego, Iwaszkiewicza, Jasna, Jastrzębia, Jemiołowa, Jodłowa, Kahla, Kalinowa, Kardynała Wyszyńskiego, Kazany, Klonowa, Kolorowa, Koryckiego, Krempy, Królowej Jadwigi, Kryczyńskiego, Księdza Gwoździowskiego, Księdza Popiełuszki, Laskowa, Lema, Lipowa, Łąkowa, Łowiecka, Majowa, Matki Teresy, Metalowców, Miła, Mikołajczyka, Nieduża, Nowa, Okrężna, Osiedlowa, Partyzantów, Pogodna, Popiela, Powstańców Warszawy, Raciborskiego, Rataja, Rudnik, Rumiankowa, Rusina, Sabbata, Siorka, Smoczka, Spokojna, Szafera, Szarych Szeregów, Śliwy Franciszka, Świętego Brata Alberta, Świętej Anny, Świętej Kingi, Trynitarska, Wierzbowa, Wiesiołowskiego numery od 11 do końca, Witosa numery 9 i 11 oraz od numeru 13 do końca, Władysława Warneńczyka, Wojska Polskiego numery nieparzyste od 9 do końca i numery parzyste od 4 do końca, Wolności numery nieparzyste od 97 do końca i numery parzyste od 146 do końca, Wrzosowa, Zygmuntowska, Żurawskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA ZIEMI MIELECKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jacek Michał Mleczko
    344 (5,39%)
  2. 2 Wiesław Truniarz
    159 (2,49%)
  3. 3 Teresa Hawron-Cygan
    46 (0,72%)
  4. 4 Piotr Łukasz Kokoszka
    71 (1,11%)
  5. 5 Grzegorz Krzystyniak
    75 (1,17%)
  6. 6 Bożena Kazimiera Lizończyk
    90 (1,41%)
  7. 7 Marcelina Sieroń
    60 (0,94%)
  8. 8 Barbara Jolanta Stępień
    49 (0,77%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jakub Grzegorz Cena
    827 (12,95%)
  2. 3 Danuta Pazdro
    381 (5,97%)
  3. 5 Grzegorz Piotr Goryczka
    23 (0,36%)
  4. 1 Marian Kazimierz Kokoszka
    503 (7,88%)
  5. 6 Dorota Rusek
    167 (2,62%)
  6. 4 Aleksander Kopeć
    166 (2,60%)
  7. 7 Monika Maria Misiąg
    61 (0,96%)
  8. 8 Maciej Hubert Lubacz
    85 (1,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY MIELEC ANDRZEJA SKOWRONA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Katarzyna Maria Lasek
    10 (0,16%)
  2. 3 Agnieszka Kogut
    100 (1,57%)
  3. 1 Andrzej Jan Skowron
    374 (5,86%)
  4. 2 Wiktor Michał Strzelczyk
    141 (2,21%)
  5. 4 Sylwester Zięba
    23 (0,36%)
  6. 6 Aleksandra Zięba
    6 (0,09%)
  7. 7 Paweł Dominik Rżany
    42 (0,66%)
  8. 8 Hubert Filip Wejman
    49 (0,77%)

KOMITET WYBORCZY NASZ MIELEC

kandydatliczba głosów

  1. 3 Janusz Ryszard Kusak
    223 (3,49%)
  2. 4 Urszula Barbara Bar
    186 (2,91%)
  3. 7 Paweł Andrzej Mrozik
    39 (0,61%)
  4. 1 Zbigniew Stanisław Głowacki
    387 (6,06%)
  5. 8 Mirosława Magdalena Gorazd
    171 (2,68%)
  6. 2 Mirosława Gabriela Jakubowska
    231 (3,62%)
  7. 5 Sylwester Adam Trybulec
    211 (3,31%)
  8. 6 Artur Stanisław Bodziony
    82 (1,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Przemysław Tadeusz Witek
    72 (1,13%)
  2. 1 Grzegorz Ziomek
    602 (9,43%)
  3. 2 Janusz Piotr Wrona
    195 (3,05%)
  4. 4 Magdalena Piętal
    36 (0,56%)
  5. 6 Malwina Agata Ciemięga
    20 (0,31%)
  6. 7 Andrzej Mariusz Kantorowski
    1 (0,02%)
  7. 5 Andrzej Bakota
    18 (0,28%)
  8. 8 Agata Krystyna Kołacz
    58 (0,91%)