Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Łęki Szlacheckie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Adamów, Cieśle

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Jan Krupa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA

40 (32,79%)

Katarzyna Małgorzata Sojka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SMOLARKA

46 (37,70%)

Łukasz Piotr Cichoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁASZCZYKA WOJCIECHA

36 (29,51%)

Okręg 2

Sołectwo: Bęczkowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karol Strojecki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

11 (9,40%)

Dariusz Kluska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POPRAWA WARUNKÓW ŻYCIA MIESZKAŃCÓW

12 (10,26%)

Paulina Laskowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA

14 (11,97%)

Piotr Gniewomir Błaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE

42 (35,90%)

Krystyna Nowakowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SMOLARKA

38 (32,48%)

Okręg 3

Sołectwo: Dobreniczki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Pośpiech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA

89 (86,41%)

Edyta Natalia Barabasz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SMOLARKA

14 (13,59%)

Okręg 4

Sołectwa: Dobrenice, Górale

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Marzena Woźniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA

77 (59,69%)

Leszek Stanisław Sobczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁASZCZYKA WOJCIECHA

52 (40,31%)

Okręg 5

Sołectwa: Felicja, Dorszyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Adam Pabich

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

48 (40,00%)

Mariusz Krzysztof Zawada

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA

72 (60,00%)

Okręg 6

Sołectwa: Huta, Podstole

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Mateusz Trela

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

9 (6,08%)

Agata Bernarda Stępień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA

61 (41,22%)

Małgorzata Sylwia Pawlik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE

78 (52,70%)

Okręg 7

Sołectwa: Lesiopole, Piwaki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Jolanta Gandziarowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

28 (22,22%)

Waldemar Marian Uściński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POPRAWA WARUNKÓW ŻYCIA MIESZKAŃCÓW

24 (19,05%)

Piotr Rybicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA

74 (58,73%)

Okręg 8

Sołectwo: Łęki Szlacheckie (część sołectwa obejmująca wieś Łęki Szlacheckie od Nr 1 do Nr 38)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Piotr Stępień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA

56 (42,75%)

Bogumiła Filocha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SMOLARKA

42 (32,06%)

Zofia Anna Żak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁASZCZYKA WOJCIECHA

33 (25,19%)

Okręg 9

Sołectwo: Łęki Szlacheckie (część sołectwa obejmująca wieś Łęki Szlacheckie od Nr 39 do końca)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Anna Krawczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (26,96%)

Paweł Szczepan Żak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA

71 (61,74%)

Mariola Katarzyna Tomaszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SMOLARKA

13 (11,30%)

Okręg 10

Sołectwo: Ogrodzona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Janina Grzywnowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 11

Sołectwo: Tomawa (część sołectwa obejmująca wieś Tomawa)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Damian Bielas

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

7 (5,60%)

Tomasz Artur Skrobek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA

44 (35,20%)

Katarzyna Małgorzata Gębarowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SMOLARKA

74 (59,20%)

Okręg 12

Sołectwo: Tomawa (część sołectwa Tomawa obejmująca wsie Tomawa-Kolonia, Wykno)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Cezary Dróżdż

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

14 (16,87%)

Anna Teresa Woźniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA

22 (26,51%)

Grzegorz Mariusz Krawczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE

26 (31,33%)

Jerzy Henryk Szewc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SMOLARKA

21 (25,30%)

Okręg 13

Sołectwo: Trzepnica I

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Izabela Katarzyna Staszczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (22,09%)

Adam Pędziwiatr

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA

74 (45,40%)

Joanna Katarzyna Marusińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SMOLARKA

53 (32,52%)

Okręg 14

Sołectwa: Trzepnica II, Teklin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bernard Koryciński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA

40 (21,62%)

Kamil Jan Zawada

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE

46 (24,86%)

Marta Anna Stępień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SMOLARKA

65 (35,14%)

Wojciech Błaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁASZCZYKA WOJCIECHA

34 (18,38%)

Okręg 15

Sołectwo: Żerechowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwia Martyna Gral

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

5 (4,46%)

Beata Janina Radzikowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA

25 (22,32%)

Mariusz Rafał Majchrzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE

82 (73,21%)