Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Branice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Branice: ul. Ogrodowa, ul. Owocowa, ul. Prusa, ul. Słoneczna, ul. Spadzista.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Andrzej Herbut

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOJCIECH” BRANICE

89 (55,63%)

Marian Fuczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE

71 (44,38%)

Okręg 2

Sołectwo Branice: ul. Szkolna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Jerzy Chuchla

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOJCIECH” BRANICE

79 (44,89%)

Grzegorz Woźniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

39 (22,16%)

Wioletta Maria Suliga

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

58 (32,95%)

Okręg 3

Sołectwo Branice: ul. Główna od nr 1 do nr 77 i 79, 81, 83, 85, 87, 87A, ul. Grunwaldzka, ul. Lwowska, ul. Mickiewicza, ul. Plac Wolności, ul. Pocztowa, ul. Skłodowskiej ul. Słowackiego.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Dorota Blicharz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOJCIECH” BRANICE

23 (8,55%)

Krzysztof Słowik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

59 (21,93%)

Maciej Marian Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDZI KULTURY I SPORTU

187 (69,52%)

Okręg 4

Sołectwo Branice: ul. 1 Maja, ul. Główna nr 78, 80, 82, 84, 86 i od nr 88 do końca, ul. Kościelna, ul. Młyńska, ul. Plater, ul. Szpitalna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Marek Mokrzycki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE

92 (38,33%)

Władysław Lenartowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY BRANICE”

148 (61,67%)

Okręg 5

Sołectwa: Jędrychowice, Michałkowice, Posucice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Zofia Żłobicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE

58 (37,66%)

Mirosław Kazimierz Barski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

96 (62,34%)

Okręg 6

Sołectwo Bliszczyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Jan Pelc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOJCIECH” BRANICE

75 (31,65%)

Teresa Mróz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE

69 (29,11%)

Wiesław Grzegorz Cykowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

93 (39,24%)

Okręg 7

Sołectwo Lewice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Żywina

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOJCIECH” BRANICE

44 (23,53%)

Bogusława Maria Dyląg

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE

88 (47,06%)

Marian Wiktor Madera

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

55 (29,41%)

Okręg 8

Sołectwo Włodzienin: od nr 1 do nr 89 od nr 126 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Mariusz Antoszczyszyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOJCIECH” BRANICE

82 (58,16%)

Wiesława Hnatiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE

59 (41,84%)

Okręg 9

Sołectwo Włodzienin: od nr 90 do nr 125, Sołectwo Włodzienin-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Pańkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOJCIECH” BRANICE

17 (16,35%)

Roman Jerzy Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE

87 (83,65%)

Okręg 10

Sołectwo Niekazanice z przysiółkiem Niekazanice-Kałduny, Wódka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Semanyszyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOJCIECH” BRANICE

43 (30,28%)

Tadeusz Stanisław Sęga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE

71 (50,00%)

Mariusz Jan Widawski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

28 (19,72%)

Okręg 11

Sołectwa: Dzbańce, Dzbańce-Osiedle

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marta Humeniuk-Wiśniewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE

190 (85,59%)

Mateusz Kudzia

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

32 (14,41%)

Okręg 12

Sołectwa: Gródczany, Jabłonka, Jakubowice, Turków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Stanisław Kopeczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE

0 (0,00%)

Okręg 13

Sołectwo Wysoka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Czuba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOJCIECH” BRANICE

77 (37,20%)

Iwona Maria Pączko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE

130 (62,80%)

Okręg 14

Sołectwo Boboluszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Lenartowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE

101 (73,72%)

Monika Angelika Skwarek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (26,28%)

Okręg 15

Sołectwa: Dzierżkowice, Uciechowice, Wiechowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Alojzy Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE

0 (0,00%)