Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Małkinia Górna

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Małkinia Górna I ulica Brokowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Wiktor Wróbel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK

128 (46,89%)

Zdzisław Biszewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

60 (21,98%)

Barbara Bogumiła Bugnacka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA

14 (5,13%)

Włodzimierz Przywoźny

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (26,01%)

Okręg 2

Sołectwa: Małkinia Górna I ulice: Kościelna, Ostrowska, 1 Maja, Strażacka, Jana III Sobieskiego, Małkinia Mała-Przewóz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Zawistowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK

209 (60,40%)

Aldona Ołdakowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

137 (39,60%)

Okręg 3

Sołectwo Małkinia Górna II ulice: Nurska, Kolejowa, Piaski, Mickiewicza, Sienkiewicza, Lipowa, Biegańskiego, Wilczyńskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Michał Przesmycki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK

192 (40,42%)

Kinga Lucyna Wojtkowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

19 (4,00%)

Jerzy Antoni Maliszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA

72 (15,16%)

Arkadiusz Stanisław Murawski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

192 (40,42%)

Okręg 4

Sołectwo Małkinia Górna III ulice: Cicha, Przedszkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Bogdan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK

178 (39,04%)

Leszek Nakielski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA

146 (32,02%)

Katarzyna Barbara Szczurowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

132 (28,95%)

Okręg 5

Sołectwo Małkinia Górna III ulica Leśna 3 Sołectwo Małkinia Górna IV ulica Leśna 2, 4, 5, 6, 13, 13A, 14, 16, 16B, 18, 20

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Urszula Fidorczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK

149 (62,08%)

Piotr Krzepicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA

51 (21,25%)

Wojciech Długołęcki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (16,67%)

Okręg 6

Sołectwo Małkinia Górna IV ulica Leśna 7, 9, 11, 22, 24

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Adrian Dzięgielewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK

43 (14,48%)

Magdalena Szulencka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA

15 (5,05%)

Leszek Józef Dębek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA DĘBKA

174 (58,59%)

Marek Tomasz Mularczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

65 (21,89%)

Okręg 7

Sołectwo Małkinia Górna V ulice: Chopina, Jana Pawła II, Kochanowskiego, Konopnickiej, Konstytucji 3 Maja, Kopernika, M. C. Skłodowskiej, Słowackiego, Witosa, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego, Żeromskiego, 15 Sierpnia, 11 Listopada

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Zygmunt Chaberski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK

167 (37,61%)

Cezary Masłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA

53 (11,94%)

Zbigniew Nietubyć

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

224 (50,45%)

Okręg 8

Sołectwo Kiełczew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Koroś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK

148 (55,85%)

Jerzy Jakubik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

117 (44,15%)

Okręg 9

Sołectwo Prostyń

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Rytel-Andrianik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK

208 (59,09%)

Lidia Małgorzata Sobotka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

144 (40,91%)

Okręg 10

Sołectwa: Borowe, Treblinka (w skład sołectwa Treblinka wchodzą miejscowości Treblinka i Boreczek), Grądy, Poniatowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Maliszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK

181 (50,00%)

Paweł Złotkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA

96 (26,52%)

Oksana Żochowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

85 (23,48%)

Okręg 11

Sołectwa: Kańkowo, Zawisty Podleśne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Danuta Długoborska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK

85 (22,67%)

Jarosław Bojkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA

28 (7,47%)

Józef Jagiełło

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

262 (69,87%)

Okręg 12

Sołectwa: Rostki Wielkie, Rostki-Piotrowice, Podgórze-Gazdy, Zawisty Nadbużne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Kołota

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK

202 (47,42%)

Marcin Szymański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SZYMAŃSKIEGO

114 (26,76%)

Roman Wiesław Majewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA

50 (11,74%)

Maciej Fydrych

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (14,08%)

Okręg 13

Sołectwa: Daniłowo, Daniłówka Pierwsza, Daniłowo-Parcele, Żachy-Pawły, Niegowiec (w skład sołectwa Niegowiec wchodzą miejscowości Niegowiec i Daniłówka Druga)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Graczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK

100 (29,24%)

Daniel Olszewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

12 (3,51%)

Arkadiusz Brzózka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA

18 (5,26%)

Karol Wojciechowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

95 (27,78%)

Tadeusz Papuga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TADEUSZA PAPUGA”

117 (34,21%)

Okręg 14

Sołectwa: Orło, Błędnica, Małkinia Dolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Gryglaszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK

128 (30,55%)

Roman Bartłomiej Nowacki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

111 (26,49%)

Daniel Liński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA

24 (5,73%)

Mirosław Niedźwiedź

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

156 (37,23%)

Okręg 15

Sołectwa: Glina, Klukowo, Sumiężne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Siwek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK

280 (66,51%)

Zygmunt Kazanowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

141 (33,49%)