Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Sokołów Podlaski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Łubianki-Podkupientyn, Podrogów, Wyrąb

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Tomasz Olucha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR

96 (49,74%)

Grzegorz Mariusz Czub

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

74 (38,34%)

Małgorzata Świnarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SOKOŁÓW PODLASKI

23 (11,92%)

Okręg 2

Bachorza, Krasnodęby-Kasmy, Krasnodęby-Rafały, Krasnodęby-Sypytki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Stanisław Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR

69 (47,26%)

Karol Michał Mularewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SOBIESKIEGO

15 (10,27%)

Renata Elżbieta Wysokińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

62 (42,47%)

Okręg 3

Karlusin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edward Borzym

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR

50 (35,71%)

Rafał Podniesiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA PODNIESIŃSKIEGO

90 (64,29%)

Okręg 4

Bartosz, Dziegietnia, Żanecin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Krzysztof Jóźwiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR

41 (20,40%)

Monika Katarzyna Mazurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SOBIESKIEGO

36 (17,91%)

Krzysztof Jerzy Kunowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

20 (9,95%)

Grzegorz Niewiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SOKOŁÓW PODLASKI

104 (51,74%)

Okręg 5

Ząbków, Ząbków-Kolonia, Przeździatka-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR

129 (53,31%)

Małgorzata Krochmal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SOBIESKIEGO

28 (11,57%)

Bogusław Stanisław Wrotnowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

78 (32,23%)

Jolanta Ewa Skibniewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SOKOŁÓW PODLASKI

7 (2,89%)

Okręg 6

Budy Kupientyńskie, Emilianów, Wólka Miedzyńska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Wycech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR

84 (42,64%)

Grzegorz Lesiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SOBIESKIEGO

10 (5,08%)

Daniel Gorczyca

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (18,78%)

Maciej Antoni Sawicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SAWICZA

30 (15,23%)

Małgorzata Dorota Ząbek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SOKOŁÓW PODLASKI

36 (18,27%)

Okręg 7

Nowa Wieś

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Komycz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR

141 (46,84%)

Krzysztof Hardej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

99 (32,89%)

Elżbieta Gontarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SOKOŁÓW PODLASKI

61 (20,27%)

Okręg 8

Kostki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Hanna Wołynek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR

104 (44,26%)

Piotr Filipek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

127 (54,04%)

Kamil Rozbicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SOKOŁÓW PODLASKI

4 (1,70%)

Okręg 9

Pogorzel, Skibniew-Kurcze, Skibniew-Podawce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Żochowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR

131 (51,57%)

Anna Grażyna Prokopczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SOBIESKIEGO

5 (1,97%)

Józef Skwierczyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

118 (46,46%)

Okręg 10

Brzozów, Brzozów-Kolonia, Chmielew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Aldona Piotrowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR

88 (27,76%)

Jan Julian Piesio

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

49 (15,46%)

Krystyna Teresa Kulik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SOKOŁÓW PODLASKI

39 (12,30%)

Krystyna Anna Gregorczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY GREGORCZYK

141 (44,48%)

Okręg 11

Grochów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Żelazowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR

110 (53,40%)

Andrzej Gago

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

81 (39,32%)

Wojciech Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SOKOŁÓW PODLASKI

15 (7,28%)

Okręg 12

Przywózki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Pietranik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR

91 (35,83%)

Kacper Zbigniew Nasiłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SOBIESKIEGO

77 (30,31%)

Kazimierz Zenon Przywózki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

86 (33,86%)

Okręg 13

Czerwonka, Dolne Pole, Kosierady Wielkie, Krasów, Walerów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Józefa Rosiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR

106 (37,06%)

Janina Skup

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SOBIESKIEGO

36 (12,59%)

Rafał Franciszek Sowa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

59 (20,63%)

Grażyna Zaliwska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SOKOŁÓW PODLASKI

85 (29,72%)

Okręg 14

Dąbrowa, Justynów, Karolew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Sobolewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR

102 (51,52%)

Andrzej Markowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SOBIESKIEGO

39 (19,70%)

Beata Perkowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (19,19%)

Arkadiusz Wojciech Ksionek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SOKOŁÓW PODLASKI

19 (9,60%)

Okręg 15

Węże

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Norbert Jerzy Mazurczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KUR

39 (33,62%)

Wojciech Replin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SOBIESKIEGO

32 (27,59%)

Marek Adam Pskiet

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (38,79%)