Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Zwierzyn

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

BŁOTNO, GOŚCIMIEC: od nr 1do nr 11, nr 93, od nr 98 do nr 100, od nr 106 do nr 135

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Agnieszka Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE Z MIESZKAŃCAMI

35 (28,00%)

Justyna Anna Pawlak-Gudynowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY ZWIERZYN

90 (72,00%)

Okręg 2

GOŚCIMIEC: od nr 12 do nr 92, od nr 95 do nr 97, od nr 101 do nr 105

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Irena Wąsik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE Z MIESZKAŃCAMI

39 (33,62%)

Dorota Janina Głowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA ROZWÓJ

20 (17,24%)

Błażej Jacek Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY ZWIERZYN

57 (49,14%)

Okręg 3

GÓRECKO

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Łukasz Dopierała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE Z MIESZKAŃCAMI

51 (39,84%)

Jakub Kruszyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA ROZWÓJ

37 (28,91%)

Emilia Edyta Deutschmann

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY ZWIERZYN

40 (31,25%)

Okręg 4

GÓRCZYNA, PRZYSIEKA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Grabska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE Z MIESZKAŃCAMI

9 (9,78%)

Mariola Ewa Działek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA ROZWÓJ

23 (25,00%)

Sławomir Sebastian Kasprzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY ZWIERZYN

60 (65,22%)

Okręg 5

GÓRKI NOTECKIE: CMENTARNA, KUROWSKA, MŁYNARSKA, MOSTOWA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Anna Dąbrowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE Z MIESZKAŃCAMI

43 (37,39%)

Justyna Alina Madyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY ZWIERZYN

72 (62,61%)

Okręg 6

BRZEZINKA, GÓRKI NOTECKIE: KOLONIA SANTOCKA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Herner

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE Z MIESZKAŃCAMI

39 (42,86%)

Włodzimierz Zygfryd Nobis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA ROZWÓJ

17 (18,68%)

Bogusława Walkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY ZWIERZYN

35 (38,46%)

Okręg 7

GÓRKI NOTECKIE: KOLEJOWA od nr 1 do nr 20, nr 22, SANTOCKA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Włodzimierz Rojek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE Z MIESZKAŃCAMI

35 (38,04%)

Mariusz Krzyżanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY ZWIERZYN

57 (61,96%)

Okręg 8

GÓRKI NOTECKIE: KOLEJOWA od nr 21 do nr 23 (nieparzyste), od nr 24 do nr 43, KOLONIA KOLEJOWA, ZAMKOWA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lidia Gumna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA ROZWÓJ

55 (45,45%)

Grzegorz Andrzej Kuchciński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY ZWIERZYN

66 (54,55%)

Okręg 9

SARBIEWO

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karol Bronisław Neumann

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE Z MIESZKAŃCAMI

49 (40,16%)

Elżbieta Saliwon

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA ROZWÓJ

56 (45,90%)

Hubert Jakub Czaja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY ZWIERZYN

17 (13,93%)

Okręg 10

ZWIERZYN: LIPOWA, NOTECKA, WIEJSKA, WOJSKA POLSKIEGO nr 94, od nr 102 do nr 121

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Aleksandra Ryś-Konieczna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE Z MIESZKAŃCAMI

49 (43,75%)

Marcin Stanisław Wiącek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA ROZWÓJ

35 (31,25%)

Damian Krzysztof Maślij

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY ZWIERZYN

28 (25,00%)

Okręg 11

ZWIERZYN: KOŚCIELNA, POLNA, WOJSKA POLSKIEGO nr 59 - 61 (tylko nieparzyste), od nr 70 do nr 93, od nr 95 do 101

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stefania Sierocińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE Z MIESZKAŃCAMI

55 (46,22%)

Józef Drelich

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA ROZWÓJ

64 (53,78%)

Okręg 12

ZWIERZYN: JASNA, NOWA, OLIMPIJSKA, POGODNA, SŁONECZNA, SPORTOWA, WOJSKA POLSKIEGO od nr 33 do nr 39 (tylko nieparzyste), od nr 40 do nr 58, od nr 60 do nr 62 (tylko parzyste), od nr 63 do nr 69

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Sylwia Czerwik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE Z MIESZKAŃCAMI

25 (20,16%)

Marek Jan Lipiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA ROZWÓJ

53 (42,74%)

Jakub Włodzimierz Drelich

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY ZWIERZYN

46 (37,10%)

Okręg 13

OWCZARKI, ZWIERZYN: KRÓTKA, STRZELECKA, WOJSKA POLSKIEGO od nr 7 do nr 31 (tylko nieparzyste), od nr 18 do nr 38 (tylko parzyste), ZACISZNA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Łukasz Styczeń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE Z MIESZKAŃCAMI

60 (43,80%)

Jarosław Zieliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA ROZWÓJ

31 (22,63%)

Ryszard Wójcicki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

46 (33,58%)

Okręg 14

SIEROSŁAWICE, ZWIERZYN: BOCZNA, KUROWSKA, PODGÓRNA, STRUMYKOWA, SZEROKA, SZKOLNA WOJSKA POLSKIEGO od nr 1 do nr 6, od nr 8 do nr 16A (tylko parzyste)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Julita Paulina Stelmach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE Z MIESZKAŃCAMI

26 (19,12%)

Wojciech Basiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA ROZWÓJ

76 (55,88%)

Mariusz Bojba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY ZWIERZYN

34 (25,00%)

Okręg 15

RZEKCIN, ZAGAJE, ŻÓŁWIN

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Adam Warchał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA ROZWÓJ

65 (66,33%)

Jolanta Ewa Woźniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY ZWIERZYN

33 (33,67%)