Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Iwaniska

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Jastrzębska Wola, Skolankowska Wola

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Jan Piotrowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA

90 (36,14%)

Krzysztof Andrzej Masternak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

128 (51,41%)

Tomasz Krzysztof Zalewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

31 (12,45%)

Okręg 2

Sołectwa: Marianów, Dziewiątle, Stara Łagowica, Nowa Łagowica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Józef Górczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA

125 (44,48%)

Kamil Batóg

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

156 (55,52%)

Okręg 3

Część sołectwa Iwaniska (ul. Akacjowa, Bednarska, Garncarska, Lipowa, Rakowska, Słupska, Staszowska, Wincentego Witosa od nr 30 do końca.)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stefan Jan Barwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA

76 (26,76%)

Monika Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA WÓJCIKA

43 (15,14%)

Wojciech Piotr Bednarski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

88 (30,99%)

Andrzej Paweł Pietrzyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

77 (27,11%)

Okręg 4

Część sołectwa: Iwaniska (ul. Klimontowska, Kościelna, Podlesie, Słodowa, Stary Gościniec, Ujazdowska)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Paluch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA

109 (49,77%)

Barbara Maria Guła

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

68 (31,05%)

Szczepan Stanisław Madej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

42 (19,18%)

Okręg 5

Część sołectwa: Iwaniska (ul. Kolejowa, Młyńska, Opatowska, Rynek, Szeroka, Wincentego Witosa od nr 1 - 29, Zaldowska)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wioletta Ewa Kargulewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA

77 (30,92%)

Piotr Bolesław Woźniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

142 (57,03%)

Roman Kędzierski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

30 (12,05%)

Okręg 6

Sołectwa: Stobiec, Zaldów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Staniek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA

29 (13,24%)

Magdalena Kurasik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA WÓJCIKA

14 (6,39%)

Małgorzata Dorota Grześkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

80 (36,53%)

Sylwester Charymski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

96 (43,84%)

Okręg 7

Sołectwa: Wzory (Kamienna Góra, Wzory, Zielonka, Podzaldów), Gryzikamień

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusław Sławomir Kozak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA

9 (3,18%)

Sylwester Jan Linart

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA WÓJCIKA

18 (6,36%)

Sławomir Wincenty Sadaj

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

131 (46,29%)

Mariusz Paweł Kowalski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

41 (14,49%)

Dorota Danuta Bień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

84 (29,68%)

Okręg 8

Sołectwa: Tęcza, (Tęcza, Planta, Sobiekurów), Wojnowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Kokosa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA

85 (27,33%)

Stefan Andrzej Kwiatek

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI

79 (25,40%)

Tadeusz Piszczela

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA WÓJCIKA

33 (10,61%)

Maciej Kot

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

80 (25,72%)

Dariusz Maciej Gawron

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

34 (10,93%)

Okręg 9

Sołectwo Ujazd (Ujazd, Haliszka)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Władysław Orkisz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA

107 (35,91%)

Stefan Zając

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI

85 (28,52%)

Dorota Barbara Sobczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA WÓJCIKA

37 (12,42%)

Stanisław Michał Świrk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

69 (23,15%)

Okręg 10

Sołectwa: Boduszów, Krępa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisława Maria Kozłowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA

39 (19,70%)

Małgorzata Beata Karasińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA WÓJCIKA

14 (7,07%)

Włodzimierz Gołembiowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (22,73%)

Rafał Stanisław Szczepański

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

83 (41,92%)

Borys Ryszard Batko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BORYS BATKO

17 (8,59%)

Okręg 11

Sołectwa: Borków, Mydłów (Mydłów, Mydłowiec)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Cezary Stanisław Miśkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA

90 (36,00%)

Jan Stanisław Beraś

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI

84 (33,60%)

Szczepan Adam Osiadły

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

76 (30,40%)

Okręg 12

Sołectwa: Garbowice (Garbowice, Garbowice Kolonia), Przepiórów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Stanisław Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA

102 (47,66%)

Ewelina Wioletta Staniek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA WÓJCIKA

68 (31,78%)

Dariusz Podsiadły

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

17 (7,94%)

Paweł Zaroda

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

27 (12,62%)

Okręg 13

Sołectwa: Łopatno, Wygiełzów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Jan Szczepański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA

78 (37,68%)

Dorota Katarzyna Dąbrowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

58 (28,02%)

Stanisław Pietrzyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

71 (34,30%)

Okręg 14

Sołectwa: Kujawy, Kamieniec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Gabriel Kazimierz Majsak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA

130 (49,81%)

Zdzisław Adamek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA WÓJCIKA

58 (22,22%)

Paulina Madejska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

73 (27,97%)

Okręg 15

Sołectwa: Radwan (Radwan, Radwanówek), Toporów, Kopiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Kowalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA

128 (58,72%)

Jadwiga Barbara Bajak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA WÓJCIKA

66 (30,28%)

Stanisław Rozmysłowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

24 (11,01%)