Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Bielsk Podlaski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

BIELSK PODLASKI, ul. Tadeusza Kościuszki nr 1 - 19 i nr 2 - 20, ul. 11 Listopada nr 2 - 112, ul. Fryderyka Chopina, ul. Konstantego Ciołkowskiego, ul. Jarosława Dąbrowskiego, ul. Jagiellońska nr 15 - 57 i nr 36 - 68, ul. Adama Kazanowskiego, ul. Kazimierzowska nr 1 - 39, ul. Kościelna, ul. Krucza, ul. Kryniczna, ul. 3 Maja nr 1 - 23 i nr 2 - 24, ul. Adama Mickiewicza nr 27 - 57, ul. Obwodowa, ul. Ogrodowa nr 1 - 45 i nr 2 - 50, ul. aleja Józefa Piłsudskiego nr 17 - 53 i nr 14 - 54, ul. Plac Ratuszowy, ul. Poświętna, ul. Powstania Listopadowego, ul. Powstania Styczniowego, ul. Rejonowa, ul. Scaleniowa, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Słoneczna, ul. Strokowska, ul. Wita Stwosza, ul. Targowa, ul. Walecznych, ul. Wiatrakowa, ul. Widowska nr 1 - 19 i nr 2 - 24, ul. Wierzbowa, ul. Zachodnia, ul. Stefana Żeromskiego nr 1 - 13 i nr 2 - 44

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Barbara Radkiewicz
    72 (2,70%)
  2. 6 Kazimierz Rubacha
    9 (0,34%)
  3. 3 Alina Jaworowska
    25 (0,94%)
  4. 4 Stanisław Charyton
    140 (5,25%)
  5. 5 Agnieszka Agata Gierasimiuk-Chomicka
    84 (3,15%)
  6. 1 Jan Grodzki
    92 (3,45%)

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mikołaj Osipiuk
    108 (4,05%)
  2. 5 Nina Tymińska
    34 (1,27%)
  3. 4 Krzysztof Kazimierz Prorok
    55 (2,06%)
  4. 3 Kazimierz Henryk Leszczyński
    62 (2,32%)
  5. 1 Bożena Teresa Zwolińska
    201 (7,54%)
  6. 8 Patrycja Pac
    42 (1,57%)
  7. 6 Maria Chwaszczewska
    27 (1,01%)
  8. 7 Karol Mirosław Car
    79 (2,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA BIELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Grażyna Leszczyńska
    29 (1,09%)
  2. 8 Patryk Stus
    29 (1,09%)
  3. 1 Emil Falkowski
    152 (5,70%)
  4. 2 Romuald Piotrowski
    54 (2,02%)
  5. 5 Agnieszka Popławska
    18 (0,67%)
  6. 6 Marzanna Grabowska
    6 (0,22%)
  7. 7 Piotr Hryniewicki
    41 (1,54%)
  8. 3 Władysław Jagiełło
    66 (2,47%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Eugeniusz Simoniuk
    165 (6,19%)
  2. 2 Tomasz Lewczuk
    164 (6,15%)
  3. 3 Jerzy Zabrocki
    161 (6,04%)
  4. 5 Irena Filimoniuk
    15 (0,56%)
  5. 4 Bogusława Falkowska-Ciołko
    13 (0,49%)
  6. 7 Zofia Roszczyc
    50 (1,87%)
  7. 6 Walentyna Busłowicz
    12 (0,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Ostaszewski
    114 (4,27%)
  2. 4 Anna Wiercińska
    54 (2,02%)
  3. 1 Andrzej Roszczenko
    216 (8,10%)
  4. 5 Andrzej Salnikow
    89 (3,34%)
  5. 3 Iwona Anna Bielecka-Włodzimirow
    32 (1,20%)
  6. 6 Jakub Jerzy Gałka
    30 (1,12%)
  7. 7 Monika Owłasiuk
    22 (0,82%)
  8. 8 Marek Tyszkiewicz
    105 (3,94%)

Okręg 2

BIELSK PODLASKI, ul. Władysława Andersa, ul. Białostocka, ul. Błękitna, ul. Władysława Broniewskiego, ul. Czwartaków, ul. Ignacego Daniłowicza, ul. Ekologiczna, ul. Graniczna, ul. Grunwaldzka, ul. Zaciszna, ul. Harcerska, ul. Jagiellońska nr 59 - 81 i nr 70 - 86, ul. Franciszka Kleeberga nr 1 - 115 i nr 2 - 132, ul. Jana Kochanowskiego, ul. Hugo Kołłątaja, ul. Marii Konopnickiej, ul. Kowalska, ul. Ignacego Krasickiego, ul. Kresowa, ul. Jana Matejki, ul. Adama Mickiewicza nr 59 - 221 i nr 62 - 226, ul. Miodowa, ul. Młynowa, ul. Ogrodowa nr 47 - 131 i nr 52 - 138, ul. Okrężna, ul. aleja Józefa Piłsudskiego nr 55 - 77 i nr 56 - 72, ul. Emilii Plater, ul. Północna, ul. Tadeusza Rejtana, ul. Rzeczna, ul. Sadowa, ul. Władysława Sikorskiego, ul. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Wisławy Szymborskiej, ul. Szkolna, ul. Torfowa, ul. Juliana Tuwima, ul. Widowska nr 21 - 49 i nr 26 - 64, ul. Wschodnia, ul. Wspólna, ul. Zamiejska, ul. Zielona, ul. Złota, ul. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maria Grabowska
    154 (6,19%)
  2. 4 Józef Olszański
    17 (0,68%)
  3. 3 Antoni Wróblewski
    76 (3,05%)
  4. 2 Zofia Zawadzka
    65 (2,61%)
  5. 5 Lech Stanisław Łapiński
    9 (0,36%)

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

kandydatliczba głosów

  1. 4 Halina Maria Bernaśkiewicz
    32 (1,29%)
  2. 1 Romuald Margański
    189 (7,59%)
  3. 3 Leszek Aleksiejuk
    69 (2,77%)
  4. 2 Wojciech Jaroszko
    117 (4,70%)
  5. 7 Alina Pawluczuk
    40 (1,61%)
  6. 5 Marek Kostulski
    103 (4,14%)
  7. 6 Ewa Niedźwiedzka
    23 (0,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA BIELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Tomasz Borona
    82 (3,29%)
  2. 1 Krzysztof Grodzki
    178 (7,15%)
  3. 3 Andrzej Siemieńczuk
    43 (1,73%)
  4. 4 Ewa Pietkowska
    2 (0,08%)
  5. 6 Izabela Gajewska
    7 (0,28%)
  6. 5 Beata Małkińska
    4 (0,16%)
  7. 2 Bogusław Mrozkowiak
    81 (3,25%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Waszkiewicz
    101 (4,06%)
  2. 2 Krzysztof Jabłuszewski
    36 (1,45%)
  3. 3 Zinaida Laszewicz
    77 (3,09%)
  4. 6 Alina Sorokin
    31 (1,25%)
  5. 4 Mariusz Siegień
    7 (0,28%)
  6. 5 Barbara Puchalska
    7 (0,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Eugenia Kruk
    233 (9,36%)
  2. 1 Jarosław Borowski
    318 (12,78%)
  3. 7 Krzysztof Grygoruk
    100 (4,02%)
  4. 3 Jerzy Czeczuga
    97 (3,90%)
  5. 5 Jerzy Szurbak
    48 (1,93%)
  6. 4 Elżbieta Tomczuk
    89 (3,58%)
  7. 6 Raisa Gawryluk
    54 (2,17%)

Okręg 3

BIELSK PODLASKI, ul. Akacjowa, ul. Stefana Batorego nr 1 - 83 i nr 2 - 38, ul. Białowieska nr 1 - 119 i nr 2 - 96, ul. Brzozowa, ul. Bursztynowa, ul. Cegielniana, ul. Chabrowa, ul. Chmielna, ul. Dębowa, ul. Dubicze nr 1 - 89 i nr 2 - 100, ul. Górna, ul. Hołowieska, ul. Jagiellońska nr 1 - 13 i nr 2 - 34, ul. Jarzębinowa, ul. Jaśminowa, ul. Jesionowa, ul. Kasztanowa, ul. Kazimierzowska nr 2 - 40, ul. Kleszczelowska, ul. Klonowa, ul. Konwaliowa, ul. Mikołaja Kopernika, ul. Kwiatowa, ul. Lazurowa, ul. Lipowa, ul. Lniana, ul. Makowa, ul. Malinowa, ul. Maszynowa, ul. Adama Mickiewicza nr 34 - 60, ul. Mleczna, ul. Modrzewiowa, ul. Orlańska, ul. Owocowa, ul. Owsiana, ul. Perłowa, ul. Pogodna, ul. Polna, ul. Józefa Poniatowskiego nr 1 - 11, ul. Przechodnia, ul. Różana, ul. Rumiankowa, ul. Słonecznikowa, ul. Stepowa, ul. Szpitalna, ul. Szydłówka, ul. Techniczna, ul. Topolowa, ul. Romualda Tragutta, ul. Ukośna, ul. Warzywna, ul. Wczasowa, ul. Wesoła, ul. Wiśniowa, ul. Wrzosowa, ul. Wysoka, ul. Żytnia, ul. Jerzego Nowosielskiego, ul. Przystrefowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mirosław Józef Kruszewski
    169 (6,47%)
  2. 3 Halina Olszańska
    52 (1,99%)
  3. 5 Małgorzata Stosiak
    12 (0,46%)
  4. 2 Krzysztof Wielanowski
    35 (1,34%)
  5. 4 Sławomir Chmur
    21 (0,80%)
  6. 6 Mirosława Anna Weres
    17 (0,65%)
  7. 7 Ewa Ignatiuk
    37 (1,42%)

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

kandydatliczba głosów

  1. 7 Mirosław Majstrowicz
    95 (3,64%)
  2. 6 Diana Cetra
    68 (2,60%)
  3. 3 Łucja Cecylia Kuczyńska
    42 (1,61%)
  4. 2 Paweł Bierżyn
    133 (5,09%)
  5. 1 Anna Joanna Zabłudowska
    34 (1,30%)
  6. 4 Jolanta Elżbieta Boćkowska
    63 (2,41%)
  7. 5 Ireneusz Micewicz
    15 (0,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA BIELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Artur Maciej Żukowski
    124 (4,75%)
  2. 6 Barbara Wróblewska
    18 (0,69%)
  3. 3 Izabela Sabina Szachowicz
    48 (1,84%)
  4. 2 Krzysztof Malinowski
    101 (3,87%)
  5. 4 Radosław Jaroszewicz
    34 (1,30%)
  6. 5 Tomasz Pilarski
    28 (1,07%)
  7. 7 Halina Elżbieta Piotrowska
    22 (0,84%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Arkadiusz Waszkiewicz
    130 (4,98%)
  2. 6 Adam Karczewski
    12 (0,46%)
  3. 4 Grażyna Wieremczuk
    11 (0,42%)
  4. 5 Anna Skiepko
    22 (0,84%)
  5. 3 Kamil Sacharczuk
    28 (1,07%)
  6. 2 Magdalena Jakuc
    33 (1,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Maria Patejuk
    74 (2,83%)
  2. 2 Piotr Wawulski
    381 (14,59%)
  3. 1 Aleksander Bożko
    274 (10,49%)
  4. 7 Magdalena Michalewicz
    24 (0,92%)
  5. 6 Andrzej Krasowski
    104 (3,98%)
  6. 4 Włodzimierz Borowik
    277 (10,60%)
  7. 5 Nadzieja Fiedorowicz
    74 (2,83%)

Okręg 4

BIELSK PODLASKI, ul. Adama Asnyka, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Bagnista, ul. Józefa Bema, ul. bł. ks. Antoniego Beszty Borowskiego, ul. Bohaterów Września, ul. Brańska, ul. Jana Długosza, ul. Dubiażyńska nr 1 - 89 i nr 2 - 50, ul. Dworska, ul. Alfonsa Erdmana, ul. Gajowa, ul. Zygmunta Glogera, ul. rtm. Witolda Pileckiego, ul. Grabniak, ul. Jana Pawła II, ul. Tadeusza Jarońskiego, ul. Józefa Jaroszewicza, ul. Jodłowa, ul. Jana Kilińskiego, ul. Jana Krzysztofa Kluka, ul. Oskara Kolberga, ul. Kolejowa, ul. Jarosława Kostycewicza, ul. Koszarowa, ul. Tadeusza Kościuszki nr 22 - 28, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego, ul. Krótka, ul. Bolesława Leśmiana, ul. Leśna, ul. Leśne Osiedle, ul. 30 Lipca, ul. 11 Listopada nr 1 - 131, ul. Lotnicza, ul. Łąkowa, ul. Mała, ul. Adama Mickiewicza nr 1 - 25 i nr 2 - 32, ul. Czesława Miłosza, ul. Myśliwska, ul. Na Lubce, ul. Gabriela Narutowicza, ul. Niecała, ul. Cypriana Kamila Norwida, ul. Nowa, ul. Obozowa, ul. Karola Olszewskiego, ul. Elizy Orzeszkowej, ul. Parkowa, al. Józefa Piłsudskiego nr 1 - 15 i nr 2 - 12, ul. Józefa Poniatowskiego nr 2 - 18, ul. Anatola Pronina, ul. Bolesława Prusa, ul. Mikołaja Reja, ul. Władysława Stanisława Reymonta, ul. Juliusza Słowackiego na 1 - 37 i nr 2 - 52, ul. Sosnowa, ul. Sportowa, ul. Strzelnicza, ul. Studziwodzka, ul. Jerzego Szaniawskiego, ul. Szarych Szeregów, ul. Świerkowa, ul. Bronisława Taraszkiewicza, ul. Józefa Tokarzewicza, ul. Torowa, ul. Wiejska, ul. Wincentego Witosa, ul. Wodna, ul. Wojska Polskiego, ul. Władysława Wysockiego, ul. . Stefana Kardynała Wyszyńskiego, ul. Wilcza, ul. Zajęcza, ul. Zamkowa, ul. Zimowa Droga, ul. Żabia, ul. Władysława Żarniewicza, ul. Żurawia, ul. Jana III Sobieskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marta Linka
    37 (1,40%)
  2. 2 Łukasz Zalewski
    65 (2,46%)
  3. 1 Danuta Karniewicz
    204 (7,74%)
  4. 6 Marek Bodzewicz
    7 (0,27%)
  5. 4 Katarzyna Koc
    33 (1,25%)
  6. 7 Zbigniew Smotek
    14 (0,53%)
  7. 5 Maria Kondrat
    32 (1,21%)

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

kandydatliczba głosów

  1. 7 Helena Mazuruk
    56 (2,12%)
  2. 2 Elżbieta Anna Trzeciak
    36 (1,37%)
  3. 5 Wiesław Dawidziuk
    28 (1,06%)
  4. 3 Wojciech Szulc
    38 (1,44%)
  5. 1 Piotr Daniło
    106 (4,02%)
  6. 4 Barbara Szpalerska
    49 (1,86%)
  7. 6 Patrycja Sarnacka
    34 (1,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA BIELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Przemysław Świetliczny
    58 (2,20%)
  2. 6 Radosław Niewiński
    74 (2,81%)
  3. 3 Witold Sysuła
    159 (6,03%)
  4. 4 Ewa Monika Maszke
    33 (1,25%)
  5. 1 Tomasz Hryniewicki
    236 (8,95%)
  6. 2 Iwona Kołos
    275 (10,43%)
  7. 5 Hanna Krystyna Koczuk
    1 (0,04%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Eugeniusz Gałuszewski
    9 (0,34%)
  2. 6 Iwona Sieliwoniuk
    6 (0,23%)
  3. 3 Bogdan Edward Kowalczyk
    24 (0,91%)
  4. 2 Mirosław Gołębiowski
    197 (7,47%)
  5. 5 Mirosław Wołkowycki
    6 (0,23%)
  6. 1 Irena Panasiuk
    65 (2,46%)
  7. 7 Eugenia Ostaszewicz
    31 (1,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Nina Pachwicewicz
    104 (3,94%)
  2. 4 Barbara Andrejuk
    36 (1,37%)
  3. 3 Włodzimierz Jakubiuk
    84 (3,19%)
  4. 1 Tomasz Sulima
    273 (10,35%)
  5. 6 Irena Zawacka-Prystupa
    152 (5,76%)
  6. 5 Mirosław Aleksiejuk
    20 (0,76%)
  7. 7 Aleksandra Maria Pierewoj
    55 (2,09%)