Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Piątek

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Piekary, Sołectwo Michałówka, Część Sołectwa Piątek obejmująca ulice:-ul. Bitwy nad Bzurą,-ul. Kutnowska od nr 40 do nr 100,-ul. Polna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Paweł Kalusiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

130 (61,32%)

Waldemar Borczyński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

82 (38,68%)

Okręg 2

Część Sołectwa Piątek obejmująca ulice:-ul. Belwederska,-ul. Kutnowska od nr 1 do nr 39,-ul. Łęczycka,-ul. Nowy Świat,-ul. Rynek,-ul. Szpitalna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Klaudyna Wójcik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

80 (43,72%)

Dawid Jagiełło

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

44 (24,04%)

Mirosław Żurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LISIECKIEGO

59 (32,24%)

Okręg 3

Część Sołectwa Piątek obejmująca ulice:-ul. Błonie,-ul. Jana Pawła II,-ul. Kościelna,-ul. Łowicka,-ul. Nadrzeczna,-ul. Pokrzywna,-- ul. Senatorska,-ul. Strażacka,-ul. Sułkowska,-ul. Szkolna,-ul. Zgierska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Daniel Zbigniew Gorący

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA

126 (65,97%)

Aneta Barbara Wasiak-Borowiecka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (18,32%)

Joanna Karolina Tadeusiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LISIECKIEGO

30 (15,71%)

Okręg 4

Część Sołectwa Piątek obejmująca ulice:-ul. Konarskiego od nr 1 do nr 22,-ul. Konarskiego (bloki): od nr 24, 24A, 26A,-ul. Literacka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Zbigniew Brzozek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

104 (55,03%)

Dominik Tomasz Pasterski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LISIECKIEGO

85 (44,97%)

Okręg 5

Część Sołectwa Piątek obejmująca ulice:-ul. Konarskiego (bloki): od nr 26, 28, 28A, ul. Stodolniana.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Kucharczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA

123 (66,49%)

Katarzyna Anna Barylska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

62 (33,51%)

Okręg 6

Sołectwo: Balków.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamil Florczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

68 (38,20%)

Grażyna Maria Grzelak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LISIECKIEGO

55 (30,90%)

Daniel Sylwester Jaworski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA JAWORSKIEGO

55 (30,90%)

Okręg 7

Sołectwo: Goślub, obejmujące miejscowości: Goślub, Goślub – Osada. Sołectwo: Janowice obejmujące miejscowości : Janowice, Janówek .

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Nina Zofia Grzelak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

59 (33,91%)

Dariusz Franciszek Jóźwiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LISIECKIEGO

115 (66,09%)

Okręg 8

Sołectwo: Górki Pęcławskie, Sołectwo: Janków-Orądki obejmujące miejscowości: Janków, Orądki, Sołectwo: Pęcławice obejmujące miejscowości : Pęcławice, Pęcławice-Parcele, Sołectwo: Rogaszyn, Sołectwo: Włostowice, Sołectwo: Włostowice-Parcele.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karol Jan Miszczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

96 (43,05%)

Urszula Kacperska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LISIECKIEGO

127 (56,95%)

Okręg 9

Sołectwo: Bielice-Broników obejmujące miejscowości: Bielice, Broników, Sołectwo: Łęka, Sołectwo: Orenice.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Adriana Matusiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

105 (57,38%)

Agnieszka Kacprzak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

33 (18,03%)

Mariusz Jan Kotus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LISIECKIEGO

45 (24,59%)

Okręg 10

Sołectwo: Jasionna, Sołectwo: Piaski-Leżajna obejmujące miejscowości; Stare Piaski, Leżajna, Sołectwo: Sułkowice Drugie, Sołectwo: Sułkowice Pierwsze.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Biernaciak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA

54 (31,95%)

Marek Wojciech Borecki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (31,36%)

Monika Matusiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LISIECKIEGO

62 (36,69%)

Okręg 11

Sołectwo: Krzyszkowice, Sołectwo: Konarzew obejmujące miejscowości: Konarzew, Błonie, Sołectwo: Witów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Marcin Piaskowiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (26,00%)

Teresa Sokół

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

60 (30,00%)

Paweł Wincenty Budner

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LISIECKIEGO

88 (44,00%)

Okręg 12

Sołectwo: Pokrzywnica obejmujące miejscowości: Pokrzywnica, Młynów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Nowak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

44 (25,58%)

Małgorzata Gabryelczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LISIECKIEGO

128 (74,42%)

Okręg 13

Sołectwo: Górki Łubnickie, Sołectwo: Łubnica, Sołectwo: Mchowice, Sołectwo: Żabokrzeki.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Stanisław Skowron

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA

35 (31,25%)

Tomasz Błachowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (29,46%)

Michał Artur Frankiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LISIECKIEGO

44 (39,29%)

Okręg 14

Sołectwo: Boguszyce, Sołectwo: Czerników, Sołectwo: Mysłówka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Jolanta Jóźwiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA

68 (38,20%)

Waldemar Włodzimierz Krysiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

82 (46,07%)

Daniel Piotr Wójcik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

11 (6,18%)

Małgorzata Czekalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LISIECKIEGO

17 (9,55%)

Okręg 15

Sołectwo: Sypin-Borowiec obejmujące miejscowości : Sypin, Borowiec, Sołectwo: Śladków Podleśny, Sołectwo: Śladków Rozlazły.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paulina Sylwia Hync

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (47,33%)

Paweł Piotr Michalak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LISIECKIEGO

79 (52,67%)