Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Łuków

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

11 Listopada, Adama Mickiewicza, Aleje Tadeusza Kościuszki, Aleje Wojska Polskiego, Aleksandra Świętochowskiego, Armii Krajowej, Barbary Łukasiewicz, Bartnia, Batalionów Chłopskich, Bolesława Chrobrego, Bolesława Prusa, Bronisława Kondrackiego, Bronisława Trentowskiego, Brzozowa, Chabrowa, Czwartaków, Dworcowa, Elizy Orzeszkowej, Farfak, Gen. Władysława Sikorskiego, Graniczna, Grzegorza Piramowicza, Hugona Kołłątaja, Jana Kochanowskiego, Jana Pawła II, Jana Sobieskiego, Janusza Korczaka, Jeżynowa, Józefa Czechowicza, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Juliana Przybosia, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Królowej Jadwigi, Krzysztofa Baczyńskiego, Krzysztofa Kluka, Ks. dr Mariana Bednarczyka, Ks. Jana Twardowskiego, Ks. Jerzego Popiełuszki, Księdza Stanisława Brzóski, Leopolda Staffa, Leśna, Łąkowa, Makowa, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Mieszka I, Międzyrzecka (41 - 153) nieparzyste, Międzyrzecka (70 - 280) parzyste, Mikołaja Reja, Nadrzeczna, Opłotki, osiedle Leona Klimeckiego, Podgórna, Podleśna, Poważe, Przemysłowa, Rurowa, Ryszarda Stankiewicza, Siedlecka bez bloków, Sosnowa, Stanisława Konarskiego, Stanisława Staszica, Stefana Batorego, Stefana Okrzei, Tadeusza Boya Żeleńskiego, Tartaczna, Torowa, Trzaskoniec, Turystyczna, Wiatraki, Władysława Broniewskiego, Wójtostwo, Wrzosowa, Wschodnia, Wypoczynkowa, Zakolejna, Zapowiednik, Zielona, Zimna Woda, Zygmunta Krasińskiego, Zygmunta Starego, Źródlana.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jerzy Władysław Kuśmierczak
    26 (0,58%)
  2. 2 Grażyna Anna Kołodziej
    81 (1,81%)
  3. 1 Maciej Łukasz Nurzyński
    387 (8,62%)
  4. 7 Agata Maria Skwara
    26 (0,58%)
  5. 5 Emilia Sosnowska
    68 (1,52%)
  6. 4 Anna Przeździak
    33 (0,74%)
  7. 8 Michał Rosa
    11 (0,25%)
  8. 9 Dawid Zdrojewski
    101 (2,25%)
  9. 6 Cezary Przemysław Kubiak
    66 (1,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 8 Elżbieta Magdalena Kur
    0 (0%)
  2. 1 Mariusz Kazimierz Chudek
    352 (7,84%)
  3. 3 Władysław Świętochowski
    75 (1,67%)
  4. 4 Justyna Malon
    19 (0,42%)
  5. 5 Marek Bogusz
    58 (1,29%)
  6. 9 Beata Elżbieta Piasecka
    31 (0,69%)
  7. 2 Ireneusz Goławski
    246 (5,48%)
  8. 7 Zbigniew Łukasiewicz
    28 (0,62%)
  9. 6 Anna Kaszo-Zgierska
    8 (0,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA ŁUKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Paweł Orłowski
    32 (0,71%)
  2. 1 Maria Bożena Pszczółkowska
    312 (6,95%)
  3. 4 Wiesława Oskroba
    19 (0,42%)
  4. 5 Karol Bogdański
    38 (0,85%)
  5. 3 Marek Kożuchowski
    91 (2,03%)
  6. 6 Marta Magdalena Niedziałek
    31 (0,69%)
  7. 7 Adrian Zakrzewski
    28 (0,62%)
  8. 8 Anna Kowalczyk
    18 (0,40%)
  9. 9 Maciej Kazana
    118 (2,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Skwarek
    277 (6,17%)
  2. 4 Zygmunt Celiński
    446 (9,94%)
  3. 3 Agnieszka Teresa Pawlik
    121 (2,70%)
  4. 5 Leonard Leszek Baranowski
    213 (4,75%)
  5. 7 Edyta Kazimiera Sobota
    63 (1,40%)
  6. 8 Urszula Wiesława Chruściel
    229 (5,10%)
  7. 6 Izabella Katarzyna Malon
    44 (0,98%)
  8. 9 Marta Dylak
    81 (1,81%)
  9. 1 Dariusz Jan Szustek
    710 (15,82%)

Okręg 2

Adama Antoniego Kryńskiego, Andrzeja Struga, Antoniego Tryjarskiego, Boczna Browarnej, Browarna, Bukowa, Cetnarskich, Cicha, Czerwonego Krzyża, Doktora Andrzeja Rogalińskiego, Doktora Władysława Dmocha, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Farna, Felicjana Szaniawskiego, Franciszka Krupińskiego, Franciszka Wilczyńskiego, Fryderyka Chopina, Gołaszówiec, Henryka Rick – Wiśniewskiego, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Laskowskiego, Jana Kasprowicza, Jana Kilińskiego, Jana Mariana Hempla, Jana Stanisława Majewskiego, Janiny i Antoniego Tryboniów, Józefa Piłsudskiego, Józefa Skłodowskiego, Juliana Ursyna Niemcewicza, Kanałowa, Kardynała Wyszyńskiego (1 - 39) nieparzyste, Kardynała Wyszyńskiego (2 - 36) parzyste, Kiernickich (12 - 104) parzyste, Kiernickich (29 - 147) nieparzyste, Klonowa, Komisji Edukacji Narodowej, Konstytucji 3 Maja, Konwiktorska, Kościelna, Kozia, Kulbickich, Lipowa, Ławecka, Madejów, Michała Lewoncewicza, Michała Studzińskiego, Międzyrzecka (1 - 39) nieparzyste, Międzyrzecka (2 - 68) parzyste, Nowopijarska, Ojców Pijarów, osiedle Bronisława Chącińskiego, Parkowa, Pastewnik, Plac Narutowicza, Pogodna, Przechodnia, Rodziny Szlendaków, Ryszarda Kaszubskiego, Siedlecka bloki 3, 5, 7A, 7B, Sofroniusza Kizewetera, Sportowa, Spółdzielcza, Stanisława Lewickiego, Stanisława Wirskiego, Staropijarska, Stawki, Stefana Zdanowskiego, Stefana Żeromskiego, Stodolna, Szkolna, Warszawska, Wiśniowa, Wspólna, Zaokręgiem.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Przemysław Wereszczyński
    380 (9,29%)
  2. 8 Wojciech Karol Pogodziński
    29 (0,71%)
  3. 2 Ryszard Wincenty Smolarz
    321 (7,85%)
  4. 3 Sławomir Jacek Makarczuk
    132 (3,23%)
  5. 7 Barbara Antonina Wilczyńska
    12 (0,29%)
  6. 6 Aneta Joanna Soroczyńska
    22 (0,54%)
  7. 4 Jadwiga Teresa Kurowska
    22 (0,54%)
  8. 9 Magdalena Justyna Kowalewska
    31 (0,76%)
  9. 5 Ewelina Ewa Federowicz
    36 (0,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ryszard Tomasz Wałachowski
    21 (0,51%)
  2. 5 Katarzyna Miszkowska
    10 (0,24%)
  3. 1 Grzegorz Gomoła
    236 (5,77%)
  4. 4 Władysława Ostrowska
    64 (1,57%)
  5. 3 Zygmunt Krzysztof Turski
    71 (1,74%)
  6. 7 Karol Czajka
    80 (1,96%)
  7. 6 Anna Lidia Kwiatkowska
    108 (2,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA ŁUKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Mirosław Liwiński
    43 (1,05%)
  2. 3 Bartosz Grabowski
    74 (1,81%)
  3. 5 Elżbieta Wiśniewska
    32 (0,78%)
  4. 4 Wanda Krasuska
    3 (0,07%)
  5. 7 Elżbieta Marta Jezierska
    26 (0,64%)
  6. 2 Paweł Krasuski
    49 (1,20%)
  7. 9 Aneta Pszczółkowska
    66 (1,61%)
  8. 8 Łukasz Bober
    123 (3,01%)
  9. 1 Piotr Płudowski
    466 (11,40%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Artur Gałach
    401 (9,81%)
  2. 2 Jarosław Wojciech Okliński
    305 (7,46%)
  3. 3 Andrzej Tomasiak
    151 (3,69%)
  4. 4 Robert Dołęga
    236 (5,77%)
  5. 9 Sławomir Łukasz Rzymowski
    141 (3,45%)
  6. 5 Barbara Maria Suchodolska
    186 (4,55%)
  7. 8 Joanna Glinkowska
    31 (0,76%)
  8. 6 Jolanta Janina Rojek
    124 (3,03%)
  9. 7 Iwona Zakrzewska
    57 (1,39%)

Okręg 3

Aleje Lecha i Marii Kaczyńskich, Aleje Ryszarda Kaczorowskiego, 700 - lecia, Cegielniana, Chmielna, Cieszkowizna, Cmentarna, Domaszewska, Energetyków, Fazowa, Filaretów, Filomatów, Franciszka Kleeberga, Gerwazego, Glinki, Goplany, Gospodarska, Górna, Grażyny, Hrabiego Horeszki, Jacka Soplicy, Jana Nowowiejskiego, Jana Skrzetuskiego, Jankiela, Kardynała Wyszyńskiego (38 - 64) parzyste, Kardynała Wyszyńskiego (41 - 67) nieparzyste, Kiernickich (1 - 27) nieparzyste, Kiernickich (2 – 6 bloki) parzyste, Konrada Wallenroda, Królik, Krótka, Laserowa, Łapiguz, Maryli Wereszczakówny, Michała Wołodyjowskiego, Nowogródek, Objazdowa, Ogrodnicza, Ogrodowa, osiedle Unitów Podlaskich, Pana Tadeusza, Partyzantów, Patoki, Piaskowa, Piękna, Piwna, Podkomorzego, Polna, Południowa, Porzeczkowa, Północna, Prądowa, Pszenna, Radzyńska, Rodzinna, Rolnicza, Rozdzielcza, Różana, Sieciowa, Słoneczna, Sochacz, Solna, Spokojna, Stasia i Nel, Strzelnicza, Synchroniczna, Świderska, Telimeny, Wodna, Wojskiego, Zabrowarna, Zachodnia, Zagrodowa, Zbożowa, Żelechowska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Artur Gawroński
    82 (1,81%)
  2. 6 Iwona Teresa Biernacka
    33 (0,73%)
  3. 2 Marek Józef Czernecki
    117 (2,58%)
  4. 1 Krzysztof Okliński
    423 (9,34%)
  5. 8 Kamil Walczak
    96 (2,12%)
  6. 5 Izabela Anna Zabłocka
    31 (0,68%)
  7. 4 Stanisław Leon Puch
    90 (1,99%)
  8. 7 Wanda Kóźlik
    5 (0,11%)
  9. 9 Jadwiga Fornal
    52 (1,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mateusz Popławski
    289 (6,38%)
  2. 7 Barbara Zmysłowska-Przybysz
    29 (0,64%)
  3. 8 Sebastian Ignaciuk
    180 (3,97%)
  4. 1 Henryk Marek Lipiec
    306 (6,76%)
  5. 3 Katarzyna Szczuchniak-Goławska
    23 (0,51%)
  6. 4 Anna Tymińska
    45 (0,99%)
  7. 5 Ireneusz Omelańczuk
    52 (1,15%)
  8. 6 Małgorzata Agnieszka Knap
    68 (1,50%)
  9. 9 Artur Zygmunt Baranowski
    105 (2,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA ŁUKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Arkadiusz Pogonowski
    387 (8,54%)
  2. 2 Katarzyna Skwarek
    35 (0,77%)
  3. 7 Jacek Sulej
    38 (0,84%)
  4. 3 Marcin Juliusz Gomółka
    24 (0,53%)
  5. 4 Dorota Jodełka
    31 (0,68%)
  6. 8 Anna Kołodziej
    53 (1,17%)
  7. 5 Zbigniew Fijołek
    7 (0,15%)
  8. 6 Kinga Kurowska
    9 (0,20%)
  9. 9 Cezary Grzegorz Pasik
    45 (0,99%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Tomasz Kanadys
    97 (2,14%)
  2. 8 Urszula Krystyna Lisiewska
    107 (2,36%)
  3. 5 Edward Wojciech Leśniak
    93 (2,05%)
  4. 7 Monika Suska
    48 (1,06%)
  5. 9 Ewa Kłusek
    209 (4,61%)
  6. 1 Krzysztof Jodełko
    473 (10,44%)
  7. 4 Przemysław Suchodolski
    313 (6,91%)
  8. 2 Ewa Rybicka-Sicińska
    399 (8,81%)
  9. 3 Henryk Leon Soćko
    135 (2,98%)