Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Lipie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Lipie ul.: Dolna, Leśna, Topolowa, Jaworowa, Klonowa, Lipowa, Stawowa, Czereśniowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Huptas

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (25,83%)

Ewa Anna Kuc

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

89 (74,17%)

Okręg 2

Sołectwo Lipie ul.: Kasztanowa, Parkowa, Dworska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Henryk Tołpa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (33,83%)

Zbigniew Bartosz Kilan

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

88 (66,17%)

Okręg 3

Sołectwo Lipie ul.: Ziołowa, Częstochowska, Kresy, Nowa, Ogrodowa, Wiśniowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Wojtyra

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (16,40%)

Jacek Józef Majchrzak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

204 (64,35%)

Stanisław Sieja

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

52 (16,40%)

Dominika Dębowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

9 (2,84%)

Okręg 4

Sołectwo Albertów (Albertów+Chałków)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alicja Krystyna Podgórska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

115 (73,25%)

Łukasz Leszek Łakomy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

42 (26,75%)

Okręg 5

Sołectwo Danków (Danków +Troniny)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Piotr Kilan

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

143 (51,44%)

Stanisław Jan Kołodziej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

135 (48,56%)

Okręg 6

Sołectwo Parzymiechy ul.: Chmielna, Kwiatowa, Łąkowa, Stawowa, Wieluńska, Częstochowska, Kasztanowa, Leśna, Polna, Parkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Józef Bystrzykowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

108 (59,67%)

Grzegorz Dominik Cieśliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

73 (40,33%)

Okręg 7

Sołectwo Parzymiechy ul.: Krzepicka, Starowiejska, Głęboka, Ks. Bonawentury Metlera, Zagórze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Mieczysław Orzełek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

49 (35,77%)

Izabela Maria Konc

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

88 (64,23%)

Okręg 8

Sołectwa: Giętkowizna, Grabarze, Napoleon, Rozalin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zenon Roman Kostrzewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

11 (6,04%)

Piotr Woźniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

125 (68,68%)

Ryszard Julian Kmiecik

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

35 (19,23%)

Juliusz Sebastian Leszczyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

11 (6,04%)

Okręg 9

Sołectwo Kleśniska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Henryk Makowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

22 (11,96%)

Maria Halina Gworys

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

93 (50,54%)

Teresa Zofia Ryszczyk

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

69 (37,50%)

Okręg 10

Sołectwo Zimnowoda

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Podruczna

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

81 (36,99%)

Dawid Jacek Pawelec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

138 (63,01%)

Okręg 11

Sołectwo Wapiennik

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Zdzisław Dębowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (24,63%)

Krzysztof Stanisław Szczepaniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF SZCZEPANIAK

92 (68,66%)

Anita Emilia Kaniewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

9 (6,72%)

Okręg 12

Sołectwa: Julianów, Lindów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Paweł Jeziorski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

64 (33,86%)

Mariusz Dariusz Widera

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

125 (66,14%)

Okręg 13

Sołectwo Rębielice Szlacheckie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Kasprzak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

91 (40,99%)

Mirosław Klimaszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

131 (59,01%)

Okręg 14

Sołectwa: Stanisławów, Szyszków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusława Miłkowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

75 (33,78%)

Janusz Adam Mączka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

77 (34,68%)

Łukasz Tadeusz Drab

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF SZCZEPANIAK

46 (20,72%)

Zdzisław Cieśla

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

24 (10,81%)

Okręg 15

Sołectwa: Brzózki, Natolin, Zbrojewsko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Marek Kotala

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

137 (59,83%)

Jacek Włodzimierz Jeziorski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

92 (40,17%)