Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Czermin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Broniszewice (Nr 1 - 32, 105 - 123)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Wojciech Szymczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STAWIAMY NA ROZWÓJ GMINY CZERMIN

100 (51,02%)

Robert Zmyślony

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA ZIEMI PLESZEWSKIEJ”

37 (18,88%)

Zbigniew Piotr Gerc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA I PRZYJAZNA GMINA CZERMIN

59 (30,10%)

Okręg 2

Broniszewice (Nr 33 - 68, 170 - 194)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Sobczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STAWIAMY NA ROZWÓJ GMINY CZERMIN

0 (0,00%)

Okręg 3

Broniszewice (Nr 76 - 104)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Sebastian Mikołajczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 4

Broniszewice (Nr 69 - 75, 124 - 169)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Fabisz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

68 (50,00%)

Artur Marian Matysiak

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA ZIEMI PLESZEWSKIEJ”

32 (23,53%)

Łukasz Palczewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA I PRZYJAZNA GMINA CZERMIN

36 (26,47%)

Okręg 5

Psienie Ostrów, Żale

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Katarzyna Czajka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

96 (78,69%)

Przemysław Olender

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA I PRZYJAZNA GMINA CZERMIN

26 (21,31%)

Okręg 6

Czermin (Nr 2 - 10, 89 - 145); Wola Duchowna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Barbara Kołodziejek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

54 (31,95%)

Robert Kaźmierczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

115 (68,05%)

Okręg 7

Czermin (Nr 1, 11 - 88)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Jolanta Doczekalska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

122 (52,59%)

Krzysztof Władysław Walendowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA I PRZYJAZNA GMINA CZERMIN

110 (47,41%)

Okręg 8

Grab

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwana Eliza Szcześniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STAWIAMY NA ROZWÓJ GMINY CZERMIN

107 (58,47%)

Sylwia Żakowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA I PRZYJAZNA GMINA CZERMIN

76 (41,53%)

Okręg 9

Pieruchy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Dorota Rogowicz - Łukomska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

100 (78,74%)

Tomasz Marek Grześkowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA I PRZYJAZNA GMINA CZERMIN

27 (21,26%)

Okręg 10

Pieruszyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Kazimierz Libert

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

109 (63,74%)

Lidia Maria Barszczewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

62 (36,26%)

Okręg 11

Skrzypnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Aniela Regulska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

78 (73,58%)

Błażej Kula

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA I PRZYJAZNA GMINA CZERMIN

28 (26,42%)

Okręg 12

Strzydzew, Mamoty

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Aleksander Nowaczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

77 (51,68%)

Agnieszka Orczyk - Szymczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA I PRZYJAZNA GMINA CZERMIN

72 (48,32%)

Okręg 13

Wieczyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Marciniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

149 (69,30%)

Jarosław Piotr Adamczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA I PRZYJAZNA GMINA CZERMIN

66 (30,70%)

Okręg 14

Żbiki, Łęg

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Jan Serbiak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 15

Żegocin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Marian Zawada

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)