Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Myszków

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Myszków ulice: Akacjowa, Aleja Wolności, Armii Krajowej, Astrów, Azaliowa, Batalionów Chłopskich, Błotna, Brzozowa, Ceramiczna od nr 1 do nr 20 i nieparzyste od nr 21 do nr 27, Chopina nr 13 i nr 22, Ciemna, Czarnieckiego, Dębowa, Dywizjonu 303, Działkowców, Fiołkowa, Folwarczna, Franulka, Goździkowa, Grabowa, Inwestycyjna, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Kameliowa, Kasztanowa, Klonowa, Korczaka, Kościuszki nieparzyste od nr 1 do nr 39 i parzyste od nr 2 do nr 16A, Kowalczyki, Krasickiego, Krucza, Kwiatowa, Labry, Legionów, Leśna, Lipowa, Lotnicza, Łąkowa, Macierzanki, Malinowa, Mała Szpitalna, Marszałka Piłsudskiego, Miedziana, Miła, Miodowa, Okopowa, Okrzei, Olszowa, Pińczycka, Poprzeczna, Ptasia, Powstania Styczniowego, Pułaskiego, Pusta, Rolnicza, Równoległa, Rybna, Sadowa, Słowackiego nieparzyste od nr 1 do nr 109 i parzyste od nr 2 do nr 92, Smudzówka, Sosnowa, Spółdzielcza bloki 1, 3, 4, 4A, 5, 6A, 8, Stalowa, Storczykowa, Strugi, Szkolna, Szpitalna, Świerkowa, Topolowa, Tuwima, Tulipanowa, Warta, Widok, Wierzbowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Wspólna, Wyzwolenia, Zaułek, Zawilcowa, Zielna, Żelazna, Żelisławicka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jerzy Jan Bryś
    37 (1,09%)
  2. 3 Elżbieta Jadwiga Rogacka
    43 (1,26%)
  3. 1 Andrzej Wójcik
    81 (2,38%)
  4. 4 Łukasz Krzysztof Marek
    11 (0,32%)
  5. 6 Bożena Felicja Duda
    9 (0,26%)
  6. 7 Mirosława Barbara Matyja
    28 (0,82%)
  7. 5 Jarosław Adam Jackiewicz
    7 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jerzy Torbus
    75 (2,20%)
  2. 5 Paweł Stanisław Oleksiak
    79 (2,32%)
  3. 6 Agata Beata Dębińska
    25 (0,73%)
  4. 2 Marzena Dorota Kozak
    146 (4,29%)
  5. 1 Zenon Ludwikowski
    79 (2,32%)
  6. 7 Sylwia Katarzyna Błaszczyk
    20 (0,59%)
  7. 3 Daniel Robert Borek
    196 (5,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA LEWICY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Bogdan Łabęcki
    21 (0,62%)
  2. 2 Ewa Emilia Gołuchowska
    117 (3,44%)
  3. 3 Tamara Gabriela Koczur
    51 (1,50%)
  4. 5 Kamila Natalia Hrut
    29 (0,85%)
  5. 1 Norbert Piotr Jęczalik
    267 (7,85%)
  6. 6 Marek Zbigniew Siwek
    47 (1,38%)
  7. 7 Agnieszka Marta Szafrańska
    45 (1,32%)

KOMITET WYBORCZY „FORUM MIESZKAŃCÓW”

kandydatliczba głosów

  1. 3 Andrzej Jan Będkowski
    74 (2,18%)
  2. 4 Magdalena Mariola Kos
    81 (2,38%)
  3. 5 Piotr Andrzej Rejman
    70 (2,06%)
  4. 2 Bożena Stanisława Biedroń
    30 (0,88%)
  5. 1 Grzegorz Robert Gorzkowski
    96 (2,82%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jerzy Mieczysław Woszczyk
    316 (9,29%)
  2. 2 Dominik Seweryn Lech
    295 (8,67%)
  3. 3 Zbigniew Stanisław Kawka
    79 (2,32%)
  4. 5 Zbigniew Włodzimierz Adamowski
    72 (2,12%)
  5. 4 Dorota Małgorzata Witnik-Sobota
    35 (1,03%)
  6. 6 Anna Diana Brodzińska
    13 (0,38%)
  7. 7 Dorota Kania
    37 (1,09%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Iwona Anna Skotniczna
    315 (9,26%)
  2. 4 Edyta Maria Czyż
    67 (1,97%)
  3. 3 Marcin Jan Kurek
    62 (1,82%)
  4. 5 Jolanta Teresa Brzdąk
    47 (1,38%)
  5. 7 Jan Ryszard Garncarz
    45 (1,32%)
  6. 2 Ryszard Feliks Musialik
    207 (6,08%)
  7. 6 Piotr Henryk Prusko
    48 (1,41%)

Okręg 2

Myszków ulice: Barwna, Błękitna, Bory, Budowlana, Bystra, Cegielniana, Chabrów, Chłodna, Chmurna, Chopina bez nr 13 i nr 22, Ciasna, Cmentarna, Długosza, Dobra, Dolna, Fabryczna, Galenowa, Gospodarcza, Graniczna, Gruchla, Hutników, Jaworznicka, Jedwabna, Kilińskiego, Kolejowa, Kopalnia, Kopernika, Koronacyjna, Krakowska, Kręta, Królowej Jadwigi, Krótka, Krzywa, Ks. Prałata Zdzisława Skrzeka, Kwarcowa, Lisia, Łowcza, Malownicza, Millenium, Młyńska, Modrzejowska, Mrzygłodzka, Myśliwska, Nadrzeczna, Namysłowskiego, Nierada, Odlewnicza, Odrodzenia, Ogrodowa, Paderewskiego, Palmowa, Papiernia, Papieska, Parkowa, Partyzantów, Piękna, Plac Sportowy, Pogodna, Pohulańska, Poniatowskiego, Porębska, Projektowana, Prymasa Wyszyńskiego bloki 12, 16, 18, Przemysłowa, Ręby, Robotnicza, Rolna, Różana, Rynek, Rynkowa, Rysia, Sarnia, Siewierska, Sikorka, Słoneczna, Spacerowa, Stawowa, Szeroka, Tęczowa, Teodora Marszałka, Towarowa, Traugutta, Ustronie, Waryńskiego, Witosa, Włodowska, Zacisze, Zajęcza, Zamenhoffa, Zawiercka, 11 Listopada bloki 1, 3, 5, 8, 10, 12, 13, 14, 20, 22, 24 oraz wszystkie budynki prywatne, 1 Maja od nr 46 do końca, 8 Marca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Monika Maria Wojtaszewska
    2 (0,05%)
  2. 5 Agnieszka Ewa Sowa
    8 (0,20%)
  3. 6 Paweł Wojciech Fabisiak
    10 (0,25%)
  4. 2 Janusz Stanisław Kuśmierek
    29 (0,71%)
  5. 1 Marta Helena Bednarska-Gil
    133 (3,27%)
  6. 3 Dariusz Piotr Cupiał
    37 (0,91%)
  7. 4 Andrzej Antoni Machura
    11 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tobiasz Władysław Buła
    82 (2,01%)
  2. 2 Andrzej Piotr Prokop
    14 (0,34%)
  3. 4 Katarzyna Elżbieta Piedo
    9 (0,22%)
  4. 1 Łukasz Konrad Gołuchowski
    19 (0,47%)
  5. 5 Elżbieta Maria Bąk
    3 (0,07%)
  6. 6 Malwina Ewa Czapnik
    8 (0,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA LEWICY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adam Michał Zaczkowski
    272 (6,68%)
  2. 7 Mateusz Tadeusz Musialik
    26 (0,64%)
  3. 6 Aleksandra Irena Wrzosowska
    14 (0,34%)
  4. 8 Adam Artur Rogala
    31 (0,76%)
  5. 2 Monika Mieczysława Pniakowska-Syska
    120 (2,95%)
  6. 4 Justyna Józefa Nowakowska
    52 (1,28%)
  7. 3 Robert Zbigniew Męcik
    36 (0,88%)
  8. 5 Justyna Józefa Tomzik
    19 (0,47%)

KOMITET WYBORCZY „FORUM MIESZKAŃCÓW”

kandydatliczba głosów

  1. 3 Izabela Wacława Tkaczyk
    30 (0,74%)
  2. 2 Katarzyna Anna Dziwińska
    7 (0,17%)
  3. 5 Grzegorz Franciszek Rok
    5 (0,12%)
  4. 4 Katarzyna Elżbieta Milczarek
    25 (0,61%)
  5. 1 Bartosz Mateusz Lachór
    51 (1,25%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marian Tylkowski
    213 (5,23%)
  2. 4 Ewa Anna Ziajska-Łazaj
    293 (7,20%)
  3. 3 Beata Sylwia Jakubiec-Bartnik
    580 (14,25%)
  4. 1 Beata Magdalena Pochodnia
    333 (8,18%)
  5. 2 Zofia Anna Jastrzębska
    534 (13,12%)
  6. 8 Henryk Kaźmierczak
    35 (0,86%)
  7. 7 Sylwia Barbara Męcik
    52 (1,28%)
  8. 6 Grzegorz Robert Kapuściak
    46 (1,13%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Robert Krzysztof Nowak
    64 (1,57%)
  2. 3 Edmund Konieczniak
    82 (2,01%)
  3. 8 Anna Kinga Dzierżyńska
    34 (0,84%)
  4. 2 Mirosława Barbara Picheta
    288 (7,08%)
  5. 1 Tomasz Michał Załęcki
    362 (8,89%)
  6. 6 Agnieszka Anna Budek
    54 (1,33%)
  7. 4 Elżbieta Maria Sobocińska
    24 (0,59%)
  8. 7 Paula Marta Rabsztyn
    23 (0,57%)

Okręg 3

Myszków ulice: Jagodzińska, Majora Hubala, Majora Sucharskiego parzyste od nr 2 do nr 78, 80, 82, 84, 86 i nieparzyste od nr 1 do końca, Prymasa Wyszyńskiego bloki nr 11, 13, 15, 15A, 19, 19A oraz wszystkie budynki prywatne, Sikorskiego, Skłodowskiej, Zielona, 11 Listopada bloki nr 30, 30A, 32, 32A, 32B, 34

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Danuta Joanna Kula
    20 (0,69%)
  2. 5 Aleksandra Wiesława Tarapacz
    27 (0,94%)
  3. 7 Sławomir Janas
    30 (1,04%)
  4. 4 Violetta Elżbieta Kostrzewska-Tatus
    7 (0,24%)
  5. 1 Andrzej Adam Giewon
    234 (8,13%)
  6. 6 Joanna Helena Wojdyła
    24 (0,83%)
  7. 2 Sławomir Stanisław Kaczyński
    115 (3,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA LEWICY

kandydatliczba głosów

  1. 6 Piotr Damian Dąbrowski
    14 (0,49%)
  2. 4 Marcin Paweł Kurowski
    23 (0,80%)
  3. 3 Dorota Czerwińska-Kolczyk
    30 (1,04%)
  4. 7 Adriana Katarzyna Kaźmierczak
    77 (2,67%)
  5. 2 Tomasz Marcin Szlenk
    341 (11,84%)
  6. 1 Dariusz Jan Muszczak
    170 (5,90%)
  7. 5 Elżbieta Zielonka-Bigajczyk
    40 (1,39%)

KOMITET WYBORCZY „FORUM MIESZKAŃCÓW”

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sławomir Józef Dymczyk
    109 (3,78%)
  2. 4 Stanisław Jerzy Węgrzyn
    39 (1,35%)
  3. 3 Malwina Katarzyna Wodzyńska
    10 (0,35%)
  4. 1 Eugeniusz Kazimierz Bugaj
    248 (8,61%)
  5. 5 Anna Zofia Grzywacz
    2 (0,07%)
  6. 6 Jadwiga Antonina Matyja
    11 (0,38%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Barbara Zofia Pstrowska
    83 (2,88%)
  2. 4 Olga Anna Marcińczyk
    55 (1,91%)
  3. 3 Tomasz Marcin Wójcik
    133 (4,62%)
  4. 6 Michał Wiktor Musialik
    35 (1,22%)
  5. 7 Marek Adam Kołodziejczyk
    37 (1,28%)
  6. 1 Jacek Sławomir Trynda
    239 (8,30%)
  7. 5 Monika Katarzyna Kokoszka
    19 (0,66%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jadwiga Anna Potaczała
    39 (1,35%)
  2. 2 Tomasz Piotr Białko
    112 (3,89%)
  3. 3 Dominik Jan Ociepa
    86 (2,99%)
  4. 1 Małgorzata Iwona Skinder
    255 (8,85%)
  5. 6 Kazimiera Gabriela Górniak
    69 (2,40%)
  6. 7 Andrzej Wiesław Galas
    102 (3,54%)
  7. 4 Piotr Kazimierz Pstrowski
    45 (1,56%)

Okręg 4

Myszków ulice: Asnyka, Bociania, Boczna, Broniewskiego, Buraczana, Ceramiczna parzyste od nr 22 do nr 28 i wszystkie od nr 29 do nr 51, Chmielna, Dorodna, Dworska, Gałczyńskiego, Gołębia, Gryczana, Grzybowa, Górna, Górnicza, Helenówka, Jagiellońska, Jana Pawła II, Jaskółcza, Kamienna, Kawcza, Kazimierza Wielkiego. Kochanowskiego, Konopnickiej, Kościelna, Kościuszki parzyste od nr 18 do nr 40 i wszystkie od nr 41 do końca, Kowalska, Koziegłowska, Kraszewskiego, Kwiatkowskiego, Letniskowa, Lniana, Ludowa, Mickiewicza, Mokra, Murarska, Nowowiejska, Ofiar Katynia, Orzeszkowej, Orla, Osińska Góra, Pawia, PCK, Piaskowa, Piastowska, Piekarska, Plac Dworcowy, Podgórna, Polna, Powstańców Śląskich, Pożarowa, Prusa, Prymasa Wyszyńskiego bloki nr 6 i nr 8, Przyległa, Pszenna, Reja, Reymonta, Rymarska, Sienkiewicza, Sobieskiego, Słowackiego parzyste od nr 94 do końca i nieparzyste od nr 111 do końca, Słowicza, Słowiańska, Sokola, Sowia, Spółdzielcza bloki nr 6, 10, 12, 14, 16, 18, Staszica, Stefana Batorego, Stolarska, Strażacka, Strusia, Szczygla, Szewska, Szpacza, Średnia, Urodzajna, Wapienna, Wąska, Wesoła, Wronia, Ziemniaczana, Żarecka, Żeromskiego, Żniwna, Żurawia, Żytnia, 1 Maja od nr 1 do nr 45, 3 Maja, 11 Listopada bloki nr 9 i nr 11

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marcin Piotr Męcik
    62 (2,00%)
  2. 3 Katarzyna Dorota Drapacz
    11 (0,35%)
  3. 6 Andrzej Plutowski
    22 (0,71%)
  4. 1 Piotr Lucjan Czyż
    60 (1,93%)
  5. 7 Barbara Wiktoria Kalińska
    13 (0,42%)
  6. 4 Joanna Beata Gocyła
    23 (0,74%)
  7. 5 Anna Hamerla
    9 (0,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Włodzimierz Jan Gołuchowski
    87 (2,80%)
  2. 5 Bogdan Józef Słabosz
    12 (0,39%)
  3. 3 Leszek Stanisław Mazanek
    13 (0,42%)
  4. 2 Wacław Gabryś
    84 (2,70%)
  5. 4 Sylwia Dominika Kozak
    12 (0,39%)
  6. 6 Katarzyna Beata Kurzak
    9 (0,29%)
  7. 7 Sonia Magdalena Konieczko
    22 (0,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA LEWICY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Stanisław Bartos
    140 (4,51%)
  2. 4 Monika Maria Płaczek
    46 (1,48%)
  3. 1 Magdalena Barbara Balwierz
    159 (5,12%)
  4. 3 Anna Marta Wojtyla
    44 (1,42%)
  5. 5 Grzegorz Janusz Pala
    155 (4,99%)
  6. 6 Karol Tomasz Maślanka
    78 (2,51%)
  7. 7 Piotr Paweł Nowakowski
    57 (1,83%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mariusz Grzegorz Maligłówka
    171 (5,50%)
  2. 5 Zdzisława Krystyna Wieczorek
    21 (0,68%)
  3. 7 Sylwia Paulina Węgrzyn-Ziębińska
    56 (1,80%)
  4. 6 Mariusz Zdzisław Kaczmarczyk
    67 (2,16%)
  5. 1 Halina Elżbieta Skorek-Kawka
    292 (9,40%)
  6. 4 Wiesław Niedzielski
    124 (3,99%)
  7. 3 Robert Jakub Czerwik
    292 (9,40%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Elżbieta Ewa Doroszuk
    351 (11,30%)
  2. 6 Bożena Maria Koral
    96 (3,09%)
  3. 4 Robert Józef Sroka
    154 (4,96%)
  4. 2 Sławomir Mieczysław Jałowiec
    182 (5,86%)
  5. 5 Marian Kazimierz Poninkiewicz
    32 (1,03%)
  6. 3 Edward Antoni Noszczyk
    128 (4,12%)
  7. 7 Bożena Agnieszka Iłczyk
    23 (0,74%)