Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Lipka

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Czyżkowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anita Kaszubowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO

0 (0,00%)

Okręg 2

Nowy Buczek, Wielki Buczek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Klimek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM

109 (56,48%)

Henryka Renata Drobczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO

84 (43,52%)

Okręg 3

Nowe Potulice, Osowo, Potulice, Stołuńsko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamil Kacprzak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

57 (39,04%)

Mateusz Damian Chabros

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO

89 (60,96%)

Okręg 4

Batorowo, Batorówko, Białobłocie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Kwaśniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM

97 (61,01%)

Joanna Kirchhoff

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO

62 (38,99%)

Okręg 5

Bługowo, Mały Buczek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zygmunt Gliwa

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

38 (43,68%)

Paweł Jerzy Tuschik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO

49 (56,32%)

Okręg 6

Lipka: Osiedle Winiarnia, Smolnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Jadwiga Polak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO

0 (0,00%)

Okręg 7

Lipka: Gajowa, Harcerska, Mickiewicza, Strażacka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Wandas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO

0 (0,00%)

Okręg 8

Lipka: Jesionowa, Kościuszki, Miła, Ogrodowa, Cicha

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alicja Krystyna Garcon

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

53 (40,15%)

Zbigniew Andrzej Bukowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO

79 (59,85%)

Okręg 9

Lipka: Osiedle Szkolna, Szkolna, Wybudowanie, Złotowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Maria Jaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO

0 (0,00%)

Okręg 10

Lipka: Sępoleńska, Spokojna, Wydmidzban

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Pacholik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO

0 (0,00%)

Okręg 11

Lipka: IV Dywizji Piechoty, Kolejowa, Leśna, Rudziska, Osiedle Rajdowe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Olczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

76 (59,84%)

Tadeusz Maliszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO

51 (40,16%)

Okręg 12

Debrzno-Wieś, Laskowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Anna Adamowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO

0 (0,00%)

Okręg 13

Kiełpin, Trudna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Kozdra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO

0 (0,00%)

Okręg 14

Gogolin, Łąkie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Zagacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM

47 (28,31%)

Tymoteusz Jan Kowalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO

119 (71,69%)

Okręg 15

Scholastykowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karina Małaszniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO

0 (0,00%)