Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Ryki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Ryki – ulice: Brzezinka, Cicha, Dolna, Kwiatowa, Graniczna, Janiszewska, Jankowszczyzna, Jeziorna, Kanałowa, Jana Kochanowskiego – bloki, Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Królewska, Lubelska, Łąkowa, Łukowska, Młynarska, Myśliwska, Objazdowa, Piaskowa, Stanisława Poniatowskiego, Przechodnia, Rynek Stary, Sadowa, Juliusza Słowackiego (od ul. Żytniej do ul. Granicznej), Szkolna, Romualda Traugutta, Warszawska, Wąska, Wiejska, Wincentego Witosa, Wjazdowa, Wylot, Żytnia (od ul. Lubelskiej do ul. Juliusza Słowackiego – cała)

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Rafał Marcin Jędrych
    8 (0,39%)
  2. 2 Wiesław Kazimierz Jabłoński
    23 (1,12%)
  3. 3 Iwona Mariola Wasilewska
    14 (0,68%)
  4. 1 Włodzimierz Zdzisław Jankowski
    121 (5,89%)
  5. 5 Grażyna Ćwiklak
    2 (0,10%)
  6. 6 Teresa Prządka
    6 (0,29%)
  7. 7 Andrzej Stanisław Beczek
    7 (0,34%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Kazimierz Woźniak
    180 (8,77%)
  2. 6 Dorota Błachnio
    63 (3,07%)
  3. 2 Marek Łukasiak
    149 (7,26%)
  4. 5 Renata Celińska
    43 (2,09%)
  5. 4 Tomasz Jerzy Kujda
    172 (8,38%)
  6. 3 Justyna Frączek
    108 (5,26%)
  7. 7 Włodzimierz Sikora
    98 (4,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE DLA RYK

kandydatliczba głosów

  1. 5 Iza Jóźwik
    4 (0,19%)
  2. 4 Andrzej Opaliński
    11 (0,54%)
  3. 1 Krystian Goliszewski
    155 (7,55%)
  4. 6 Ilona Alicja Węgrzynek
    6 (0,29%)
  5. 2 Piotr Młotkowski
    31 (1,51%)
  6. 3 Jolanta Marcinkowska
    4 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jacek Wosk
    16 (0,78%)
  2. 7 Grażyna Marta Piskorska
    16 (0,78%)
  3. 2 Mirosława Brasławska-Haque
    52 (2,53%)
  4. 4 Zbigniew Bogdan Czerski
    31 (1,51%)
  5. 5 Michał Stoń
    4 (0,19%)
  6. 1 Magdalena Anna Woźniak
    251 (12,23%)
  7. 6 Roman Szczygielski
    14 (0,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE RYKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Monika Chłopecka
    15 (0,73%)
  2. 4 Tatiana Małgorzata Gasparyan
    2 (0,10%)
  3. 1 Łukasz Joński
    34 (1,66%)
  4. 5 Kamil Dariusz Szymański
    4 (0,19%)
  5. 3 Robert Nastalski
    58 (2,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY RYK

kandydatliczba głosów

  1. 3 Łukasz Michał Żaczek
    60 (2,92%)
  2. 4 Tomasz Bany
    79 (3,85%)
  3. 2 Anna Świtaj
    28 (1,36%)
  4. 1 Michał Marcin Miłosz
    133 (6,48%)
  5. 7 Daniel Czajka
    22 (1,07%)
  6. 6 Barbara Hanna Stępnicka
    11 (0,54%)
  7. 5 Alicja Iwona Łagowska
    18 (0,88%)

Okręg 2

Ryki – ulice: 15 Pułku Piechoty Wilków AK, Karola Wojtyły, Agamemnona, Aliny, Aleja ks. Jana Rozwadowskiego, Balladyny, Beniowskiego, Budowlana, Fryderyka Chopina, Fabryczna, Fantazego, gen. Józefa Bema, gen. Franciszka Kleeberga, gen. Władysława Sikorskiego, Górna, Jana Pawła II, Józefa Piusa Dziekońskiego, Kirkora, Janusza Wierusz-Kowalskiego, Jana Kochanowskiego (prawa strona), Kolejowa, Kordiana, Ignacego Krasickiego, Krzemieniecka, Leśna, Lipowa, Adama Mickiewicza, Wacława Nałkowskiego, Ogrodowa, Okopowa, Mariana Osińskiego, Partyzantów, Plac Wolności, Emilii Plater, Polna, Bolesława Prusa, Przemysłowa, Świerkowa, Henryka Sienkiewicza, Marii Skłodowskiej-Curie, Czesława Skotnickiego, Słoneczna, Juliusza Słowackiego (od ul. Warszawskiej do ul. Żytniej – cała), Juliusza Słowackiego (od ul. Granicznej do końca cała), Spacerowa, Aleja Spacerowa, Stanisława Staszica, Stawowa, Marii Stuart, Swatowska, Szarych Szeregów, Tylna, Wiśniowa, Wspólna, Leona Wyczółkowskiego, Zielona, Stefana Żeromskiego, Zawiszy Czarnego, Żytnia (od ul. Juliusza Słowackiego do ul. Zielonej)

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marek Mieczysław Magnuszewski
    35 (1,38%)
  2. 5 Krzysztof Sadura
    44 (1,73%)
  3. 1 Krystyna Anna Grudniak
    144 (5,66%)
  4. 2 Roman Adam Szafranek
    74 (2,91%)
  5. 4 Elżbieta Rusinowicz
    31 (1,22%)
  6. 6 Maria Teresa Rodak
    19 (0,75%)
  7. 7 Henryk Piotr Jeżewski
    20 (0,79%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Ewa Lemieszek
    36 (1,42%)
  2. 1 Ryszard Roman Bieńczyk
    266 (10,46%)
  3. 4 Stanisława Beczek
    62 (2,44%)
  4. 2 Marek Łukasz Jóźwik
    188 (7,39%)
  5. 3 Irena Helena Jeżewska
    165 (6,49%)
  6. 5 Jadwiga Teresa Janiszek
    64 (2,52%)
  7. 6 Sylwester Jan Wawer
    83 (3,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE DLA RYK

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maciej Paweł Lorenc
    54 (2,12%)
  2. 5 Aneta Elżbieta Majek
    13 (0,51%)
  3. 2 Iwona Jahns
    19 (0,75%)
  4. 6 Weronika Walasek
    17 (0,67%)
  5. 4 Krzysztof Mieczysław Kawka
    9 (0,35%)
  6. 3 Marek Leszek Sawicki
    1 (0,04%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Leszek Paweł Kępka
    67 (2,63%)
  2. 1 Andrzej Wawrzyniec Kurek
    85 (3,34%)
  3. 6 Krzysztof Gransztof
    26 (1,02%)
  4. 7 Arkadiusz Dąbrowski
    31 (1,22%)
  5. 4 Monika Kowalczyk-Kapusta
    17 (0,67%)
  6. 5 Halina Polak
    45 (1,77%)
  7. 2 Agnieszka Stoń
    33 (1,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE RYKI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Tadeusz Jan Olek
    17 (0,67%)
  2. 5 Jakub Tomasz Zaręba
    17 (0,67%)
  3. 2 Sebastian Dariusz Bukowski
    40 (1,57%)
  4. 3 Ewa Wojewoda
    20 (0,79%)
  5. 1 Sylwia Gogacz
    174 (6,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY RYK

kandydatliczba głosów

  1. 6 Joanna Gąska
    150 (5,90%)
  2. 1 Paweł Stępień
    116 (4,56%)
  3. 5 Krystyna Duber
    37 (1,45%)
  4. 4 Monika Marta Madej
    20 (0,79%)
  5. 3 Krzysztof Piątek
    144 (5,66%)
  6. 2 Dariusz Krzysztof Jurzysta
    161 (6,33%)

Okręg 3

Budki Rososz, Edwardów, Kazimierzyn, Budki-Kruków, Lasocin, Leopoldów, Niwa Babicka, Nowa Dąbia, Ownia, Potok, Rososz, Stara Dąbia, Swaty, Zalesie, Zalesie Kolonia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CZAS ZMIAN

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tomasz Majek
    20 (0,77%)
  2. 5 Sylwester Kozieł
    21 (0,81%)
  3. 1 Małgorzata Magnuszewska-Cabaj
    42 (1,63%)
  4. 4 Karolina Agnieszka Łysoń
    26 (1,01%)
  5. 2 Leszek Jarosław Cięciara
    28 (1,08%)
  6. 6 Tomasz Warowny
    30 (1,16%)
  7. 7 Małgorzata Anna Gorzkowska
    30 (1,16%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Joanna Piecyk
    14 (0,54%)
  2. 1 Jarosław Żaczek
    436 (16,89%)
  3. 3 Ewa Barbara Ciołek
    156 (6,04%)
  4. 2 Krzysztof Jarosław Kardas
    221 (8,56%)
  5. 6 Danuta Parzyszek
    22 (0,85%)
  6. 4 Piotr Kubak
    121 (4,69%)
  7. 5 Jerzy Antolak
    124 (4,80%)
  8. 8 Mirosław Andrzej Pyra
    110 (4,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE DLA RYK

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jarosław Szczepan Markiewicz
    148 (5,73%)
  2. 7 Wojciech Łukasz Jakubaszek
    24 (0,93%)
  3. 2 Sylwester Dziubak
    37 (1,43%)
  4. 4 Anna Grażyna Wiącek
    6 (0,23%)
  5. 6 Ilona Kujawska
    5 (0,19%)
  6. 5 Marek Jarosław Bednarczyk
    13 (0,50%)
  7. 3 Agnieszka Goluch
    35 (1,36%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jarosław Szlendak
    236 (9,14%)
  2. 7 Teresa Majek
    55 (2,13%)
  3. 5 Marta Łysoń-Pawlak
    20 (0,77%)
  4. 3 Mirosław Waldemar Sadura
    158 (6,12%)
  5. 8 Bogumiła Fijoł
    22 (0,85%)
  6. 2 Marianna Romana Kępka
    109 (4,22%)
  7. 6 Halina Marianna Dębek
    34 (1,32%)
  8. 4 Marcin Jan Opaliński
    129 (5,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY RYK

kandydatliczba głosów

  1. 3 Kazimierz Jędrych
    33 (1,28%)
  2. 6 Marcin Kalbarczyk
    24 (0,93%)
  3. 1 Henryka Bany
    34 (1,32%)
  4. 2 Izabela Małgorzata Maj
    28 (1,08%)
  5. 4 Artur Cieślak
    9 (0,35%)
  6. 7 Kamil Leśko
    1 (0,04%)
  7. 5 Iwona Filipek
    20 (0,77%)

Okręg 4

Bobrowniki, Brusów, Chrustne, Janisze, Kleszczówka, Krasnogliny, Lasoń, Moszczanka, Nowy Bazanów, Nowy Dęblin, Ogonów, Oszczywilk, Podwierzbie, Sędowice, Sierskowola, Stary Bazanów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CZAS ZMIAN

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kornelia Ewa Prządka-Sęk
    78 (3,66%)
  2. 7 Lidia Szlendak
    33 (1,55%)
  3. 4 Jarosław Daniel Czerwiński
    17 (0,80%)
  4. 1 Dorota Hanna Wesołek
    166 (7,79%)
  5. 3 Artur Jakub Połowski
    125 (5,86%)
  6. 5 Mirosław Jan Jędrys
    38 (1,78%)
  7. 6 Tomasz Bogucki
    10 (0,47%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dariusz Filipek
    168 (7,88%)
  2. 5 Jolanta Maria Pudło
    71 (3,33%)
  3. 2 Witold Józef Gulewski
    172 (8,07%)
  4. 3 Jadwiga Teresa Jońska
    180 (8,44%)
  5. 4 Ryszard Walasek
    216 (10,13%)
  6. 6 Agnieszka Marzena Włoszczak
    25 (1,17%)
  7. 7 Wojciech Piszczyński
    134 (6,29%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Teresa Iwona Wawer
    36 (1,69%)
  2. 3 Józef Janusz Kapusta
    146 (6,85%)
  3. 1 Bogusław Jan Rus
    122 (5,72%)
  4. 5 Witold Stanisław Cieloch
    56 (2,63%)
  5. 6 Zofia Bieńczak
    74 (3,47%)
  6. 2 Mariusz Sączek
    61 (2,86%)
  7. 7 Aldona Józefa Oleś
    59 (2,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY RYK

kandydatliczba głosów

  1. 4 Małgorzata Ostrowska
    9 (0,42%)
  2. 3 Paweł Tomasz Mazur
    18 (0,84%)
  3. 2 Katarzyna Rozalia Ochal
    28 (1,31%)
  4. 1 Zbigniew Nowakowski
    78 (3,66%)
  5. 5 Marek Krzywiec
    12 (0,56%)