Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Szczutowo

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Grądy, Podlesie.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Lewandowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA LAZAROWSKIEGO

7 (4,02%)

Wiesław Lutowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

31 (17,82%)

Janusz Modrzejewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (25,86%)

Barbara Domin

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

80 (45,98%)

Anna Ruszkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

11 (6,32%)

Okręg 2

Blinno, Łazy.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesława Rochnowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA LAZAROWSKIEGO

47 (28,83%)

Lilla Małgorzata Bigorajska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I SAMORZĄDNI

95 (58,28%)

Paweł Ostrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

21 (12,88%)

Okręg 3

Całownia, Maluszyn, Modrzewie, Józefowo.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Tylus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I SAMORZĄDNI

46 (27,71%)

Wojciech Duda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

50 (30,12%)

Małgorzata Wioleta Kłobukowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (24,10%)

Aldona Trojanowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

30 (18,07%)

Okręg 4

Gójsk: ul. Sierpecka, ul. Słoneczna, ul. Pogodna, ul. Lipowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Jadwiga Michalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA LAZAROWSKIEGO

14 (12,28%)

Zbigniew Dziarkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I SAMORZĄDNI

39 (34,21%)

Tomasz Jędrzejewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

34 (29,82%)

Kamila Skomra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

27 (23,68%)

Okręg 5

Gójsk: ul. Lipnowska, ul. Szczutowska, ul. Osiedlowa, ul. Ogrodowa, ul. Podleska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Cichocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA LAZAROWSKIEGO

11 (6,25%)

Zbigniew Kopciński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I SAMORZĄDNI

88 (50,00%)

Dariusz Pilarski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

37 (21,02%)

Robert Siwkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

40 (22,73%)

Okręg 6

Cisse, Mościska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Opasińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA LAZAROWSKIEGO

20 (13,07%)

Zdzisław Grzywiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I SAMORZĄDNI

54 (35,29%)

Roman Bednarski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

47 (30,72%)

Małgorzata Świtkowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

5 (3,27%)

Tomassz Zygmunt Paprocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

27 (17,65%)

Okręg 7

Agnieszkowo, Grabal.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Marek Czajkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

59 (34,50%)

Jan Dąbrowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (24,56%)

Piotr Rzadkiewicz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

70 (40,94%)

Okręg 8

Szczutowo: ul. Polna, ul. Osiedlowa, ul. Bohaterów Powstania Styczniowego, ul. Leśna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janina Orzyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA LAZAROWSKIEGO

55 (33,54%)

Marek Poczwardowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I SAMORZĄDNI

74 (45,12%)

Zofia Mazurowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

35 (21,34%)

Okręg 9

Szczutowo: ul. 3 Maja, ul. 11 Listopada, ul. Sosnowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edyta Żuchowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA LAZAROWSKIEGO

40 (27,97%)

Zbigniew Wiesław Górecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ

28 (19,58%)

Anna Komorowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

60 (41,96%)

Wojciech Sokołowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

15 (10,49%)

Okręg 10

Szczutowo: ul. Kolejowa, ul. Lipowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Damian Tłuchowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA LAZAROWSKIEGO

56 (47,46%)

Stanisław Tadeusz Pilarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I SAMORZĄDNI

62 (52,54%)

Okręg 11

Blizno, Karlewo.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jakub Mazurowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA LAZAROWSKIEGO

52 (32,91%)

Marek Kowalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

80 (50,63%)

Jacek Górka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

26 (16,46%)

Okręg 12

Dziki Bór, Gorzeń, Słupia.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Brodziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA LAZAROWSKIEGO

56 (40,00%)

Tomasz Czajkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I SAMORZĄDNI

50 (35,71%)

Beata Jeżewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

34 (24,29%)

Okręg 13

Dąbkowa Parowa, Szczechowo, Jaźwiny.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Olendrzyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA LAZAROWSKIEGO

22 (18,03%)

Adam Maśka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

76 (62,30%)

Jolanta Stanisława Maćkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

24 (19,67%)

Okręg 14

Gugoły, Mierzęcin, Stara Wola.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Kopyciński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA LAZAROWSKIEGO

86 (42,79%)

Zbigniew Szlomkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I SAMORZĄDNI

82 (40,80%)

Monika Szulecka

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

13 (6,47%)

Mirosław Zdzisław Dębski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

20 (9,95%)

Okręg 15

Białasy.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Klaudia Małgorzata Mazurowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA LAZAROWSKIEGO

11 (9,40%)

Ryszard Pijankowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I SAMORZĄDNI

62 (52,99%)

Artur Paweł Topolewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

44 (37,61%)