Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Milejczyce

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Milejczycyce: Jałtuszczyki, ul. Nowy Świat, ul. Kozłowa, ul. Mietlicka. ul. Św. Barbary od Nr 41 - dk

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksander Oniśkiewicz

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

41 (53,95%)

Jan Aleksiejuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY JASZCZUK

35 (46,05%)

Okręg 2

Milejczyce: ul. Zabłocka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Milniczuk

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

22 (39,29%)

Piotr Bojarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

34 (60,71%)

Okręg 3

Milejczyce: ul. Św. Barbary od Nr 3 - 40, ul. Mała, ul. Sadowa, ul. Sklepowa, ul. Krzywa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mikołaj Galimski

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

32 (55,17%)

Eugenia Tatarczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY JASZCZUK

14 (24,14%)

Leszek Sokulski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

12 (20,69%)

Okręg 4

Milejczyce: ul. 3 Maja od Nr 1 - 50, ul. Nowa, ul. Parkowa, ul. Magazynowa, ul. Nurzecka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Piotr Galimski

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

43 (45,74%)

Bazyli Andrzejewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY JASZCZUK

24 (25,53%)

Bogusław Tatarczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

27 (28,72%)

Okręg 5

Milejczyce: ul. 3 Maja od Nr 54 - dk, ul. Browarna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mikołaj Koczuk

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

30 (30,93%)

Zygmunt Szczepanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY JASZCZUK

44 (45,36%)

Jerzy Janowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

23 (23,71%)

Okręg 6

Milejczyce: ul. Kościelna, ul. Leśna, ul. Szkolna, ul. Zagumienna, ul. Wodociągowa, ul. Polna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mikołaj Puc

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

17 (22,67%)

Jerzy Gładysz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY JASZCZUK

10 (13,33%)

Wiesława Molska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

14 (18,67%)

Elżbieta Grażyna Blakicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

34 (45,33%)

Okręg 7

Biełki, Sobiatyno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Ziniewicz

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

18 (26,47%)

Mikołaj Borkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY JASZCZUK

15 (22,06%)

Piotr Łobodziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

35 (51,47%)

Okręg 8

Lewosze, Borowiki, Gołubowszczyzna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bazyli Baran

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

14 (36,84%)

Eugeniusz Tokajuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY JASZCZUK

24 (63,16%)

Okręg 9

Mikulicze, Miedwieżyki, Nowosółki, Pawłowo, Ułanicze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mikołaj Roszczenko

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

42 (64,62%)

Nina Iliaszuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY JASZCZUK

23 (35,38%)

Okręg 10

Rogacze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Pawluczuk

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

21 (42,86%)

Adam Roman Aleksiejuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

28 (57,14%)

Okręg 11

Pokaniewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiaczesław Sobieszuk

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

0 (0,00%)

Okręg 12

Pokaniewo kol.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Witold Zaręba

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

48 (76,19%)

Elżbieta Okpara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY JASZCZUK

8 (12,70%)

Krzysztof Oliwniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

7 (11,11%)

Okręg 13

Choroszczewo, Choroszczewo kol.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Kosińska

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

24 (40,68%)

Agnieszka Gierasimiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

35 (59,32%)

Okręg 14

Wałki, Lubiejki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Dobrowolski

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

65 (85,53%)

Damian Kochański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

11 (14,47%)

Okręg 15

Chańki, Klimkowicze, Kościukowicze, Grabarka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mikołaj Zubik

KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

32 (54,24%)

Jan Daniluk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE

27 (45,76%)