Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Ujście

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Ujście: ul. Dworcowa, Nad Gwdą, Łąkowa, Pilska, Portowa, Spokojna, Wierzbowa, Władysława Jagiełły

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Małgorzata Masalska
    9 (4,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA GREGORCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Janusz Piotr Gregorczyk
    34 (15,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDAN BIENIAS

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bogdan Mariusz Bienias
    87 (38,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 14 Grażyna Rzeczycka
    94 (41,96%)

Okręg 2

Ujście: ul. Browarska, Kręta, Rybacka, Sienkiewicza, Stary Rynek, Strażacka, Plac Powstańców Wielkopolskich, Plac Wiosny Ludów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Andrzej Stanisław Zachara
    109 (66,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 14 Barbara Maria Pacholska
    56 (33,94%)

Okręg 3

Ujście: ul. Kanałowa, Chodzieska, Polna, Strzelecka, Szpitalna, Zeidlera

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Magdalena Maria Maćkowiak
    52 (17,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Henryk Parecki
    195 (64,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 14 Estera Serówka
    54 (17,94%)

Okręg 4

Ujście: ul. 50 - Lecia Niepodległości, Staszica, Wojska Polskiego

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Andrzej Sawiński
    37 (12,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Jan Tomasz Sroka
    102 (35,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UJŚCIE DLA NAS-MY DLA UJŚCIA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Ewa Michniewicz
    59 (20,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 14 Janusz Piotr Chamarczuk
    93 (31,96%)

Okręg 5

Ujście: ul. Czarnkowska, Huty Szkła, Notecka, Podgórna, Osiedle Szklary

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Leszek Stanisław Grochal
    67 (37,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 14 Agnieszka Dorota Budzińska
    114 (62,98%)

Okręg 6

Ujście: Osiedle Górne 1A - 2D, Osiedle Hutnika, Osiedle Szklary II

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Krzysztof Jerzy Kaja
    11 (4,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Tomasz Ponicki
    132 (50,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marek Jankowski
    118 (45,21%)

Okręg 7

Ujście: ul. Ogrodowa, Osiedle Górne od 3A do końca, Wichrowe Wzgórze, Rzemieślnicza

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Krzysztof Marcin Skrobek
    30 (9,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Piotr Flejszerowicz
    162 (49,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mariusz Stanisław Podgórski
    134 (41,10%)

Okręg 8

Mirosław

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Roman Wrotecki
    244 (82,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAW NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 16 Maciej Lipiński
    15 (5,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 14 Małgorzata Anna Grams
    37 (12,50%)

Okręg 9

Jabłonowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Wojciech Skibiński
    129 (56,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 14 Krzysztof Sikora
    100 (43,67%)

Okręg 10

Kruszewo: Leśna, Lipowa, Parkowa, Pilska, Starowiejska, Towarowa, Węglewska

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marian Tadeusz Kurek
    36 (14,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Bernadeta Beata Polcyn
    94 (39,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 14 Julian Szczepan Graś
    111 (46,06%)

Okręg 11

Kruszewo: ul. Dworcowa, Szkolna, Wybudowanie, Polna; Bronisławki

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Sebastian Ryszewski
    69 (30,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Halina Teresa Wasilewska
    57 (25,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 14 Hubert Polarczyk
    98 (43,75%)

Okręg 12

Nowa Wieś Ujska 1a - 67a

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Klaudia Nizgórska
    28 (11,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Alicja Józefa Luberska
    96 (39,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 14 Andrzej Teodor Piechocki
    121 (49,39%)

Okręg 13

Nowa Wieś Ujska od 68 do końca, Węglewo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Jan Roman Maślak
    129 (60,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 14 Katarzyna Ewa Suchocka
    83 (39,15%)

Okręg 14

Byszki, Chrustowo

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Grzegorz Spytek
    42 (17,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Kazimierz Zbigniew Czyrski
    95 (40,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 14 Roman Rożek
    98 (41,70%)

Okręg 15

Ługi Ujskie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Cecylia Irena Witczak
    146 (61,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA GMINY UJŚCIE

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marek Jan Trzciński
    92 (38,66%)