Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Zabrodzie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Wysychy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Jan Kamiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

47 (33,10%)

Krzysztof Sławomir Kur

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ZABRODZIA

33 (23,24%)

Danuta Nisio

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ ZABRODZIE

35 (24,65%)

Małgorzata Izabela Domańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA

27 (19,01%)

Okręg 2

Sołectwo: Anastazew, Basinów, Płatków, Podgać

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Waldemar Małachowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (17,17%)

Adam Sykulski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM GMINA ZABRODZIE

14 (6,01%)

Arkadiusz Sylwester Sternik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ZABRODZIA

42 (18,03%)

Edward Sołowiej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ ZABRODZIE

50 (21,46%)

Maria Iwona Podolak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA

87 (37,34%)

Okręg 3

Sołectwo Mostówka ul.: Dworcowa, Graniczna, Krótka, Napoleońska, Osiedlowa, Piwna, Projektowana, Rekreacyjna, Wesoła, Wiejska, Zaciszna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Kurzątek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

39 (22,67%)

Tomasz Babańczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM GMINA ZABRODZIE

9 (5,23%)

Sylwia Maria Marciszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ZABRODZIA

50 (29,07%)

Grzegorz Karmiłowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ ZABRODZIE

31 (18,02%)

Mariusz Augustyniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA

43 (25,00%)

Okręg 4

Sołectwo Mostówka ul.: Akacjowa, Dębowa, Jasna, Kolejowa, Krzywa, Leśna, Łączna, Modrzewiowa, Nadgórze, Piaskowa, Polna, Przelotowa, Słoneczna, Sosnowa, Spacerowa, Wrzosowa, Zjazdowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Czuba

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

50 (28,41%)

Justyna Anna Dąbrowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM GMINA ZABRODZIE

3 (1,70%)

Tadeusz Suchenek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ZABRODZIA

52 (29,55%)

Piotr Krzysztof Nida

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ ZABRODZIE

44 (25,00%)

Kamilla Pierścieniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA

27 (15,34%)

Okręg 5

Sołectwo: Adelin, Mościska, Choszczowe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Kazimierz Maniecki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (23,53%)

Maciej Edward Hoffmann

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ZABRODZIA

47 (18,43%)

Krzysztof Laskowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ ZABRODZIE

70 (27,45%)

Grzegorz Osowiecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA

78 (30,59%)

Okręg 6

Sołectwo: Lipiny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzena Wójcik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

25 (19,69%)

Agnieszka Kwiatkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ZABRODZIA

52 (40,94%)

Jan Ślendak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ ZABRODZIE

50 (39,37%)

Okręg 7

Sołectwo: Karolinów, Obrąb, Przykory, Kiciny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Powierża-Krauz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (33,81%)

Stefan Leon Kulik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM GMINA ZABRODZIE

1 (0,48%)

Wiesław Kazimierz Giza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ ZABRODZIE

106 (50,48%)

Elżbieta Jadwiga Brzozowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA

32 (15,24%)

Okręg 8

Sołectwo: Gaj, Zazdrość

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Antonina Elimer

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

87 (38,84%)

Alicja Zdzisława Kulik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM GMINA ZABRODZIE

3 (1,34%)

Monika Buczna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ ZABRODZIE

43 (19,20%)

Arleta Dominika Miąśkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA

91 (40,63%)

Okręg 9

Sołectwo Zabrodzie ul.: Starowiejska, Szkolna, Wspólna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Jakubowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

89 (50,00%)

Sebastian Rydzewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM GMINA ZABRODZIE

0 (0,00%)

Jadwiga Pelagia Raniewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ZABRODZIA

23 (12,92%)

Małgorzata Gmur

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ ZABRODZIE

42 (23,60%)

Maciej Mędrzycki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA

24 (13,48%)

Okręg 10

Sołectwo Zabrodzie ul.: Aksamitna, Boczna, Chmielna, Ekologiczna, Majora Henryka Dobrzańskiego, Jasna, Kolejowa, Łączna, Osiedlowa, Różana, Wesoła, Wolności, Wł. St. Reymonta, Słoneczna, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Hubert Katner

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

50 (24,27%)

Sławomir Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM GMINA ZABRODZIE

19 (9,22%)

Ewa Krzeczkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ZABRODZIA

43 (20,87%)

Rafał Dąbrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ ZABRODZIE

24 (11,65%)

Bogusława Wielgolaska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA

70 (33,98%)

Okręg 11

Sołectwo: Głuchy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Daniel Pieńczuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (27,27%)

Andrzej Garbarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ZABRODZIA

68 (51,52%)

Jarosław Niedźwiedzki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA

28 (21,21%)

Okręg 12

Sołectwo: Słopsk, Młynarze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Jolanta Walczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM GMINA ZABRODZIE

55 (18,21%)

Janusz Marian Pakuła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ ZABRODZIE

139 (46,03%)

Katarzyna Ruszczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA

108 (35,76%)

Okręg 13

Sołectwo Niegów ul.: Cicha, Dobra, Handlowa, Leśna, Piaskowa, Polna, Spacerowa, Spokojna, Warszawska, posesje bez ulicy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Renata Markuszewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (29,05%)

Bogdan Kazimierz Borkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM GMINA ZABRODZIE

2 (1,35%)

Andrzej Strągowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ZABRODZIA

63 (42,57%)

Anna Katarzyna Topolewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA

40 (27,03%)

Okręg 14

Sołectwo Niegów ul.: Klonowa, Kościelna, Nadbużańska, Wierzbowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Marzena Sikora

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

20 (16,13%)

Leszek Wawryło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ZABRODZIA

71 (57,26%)

Justyna Chmiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA

33 (26,61%)

Okręg 15

Sołectwo: Dębinki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Emilia Gierek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (11,62%)

Alina Urszula Teodorczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA ZABRODZIA

126 (44,37%)

Wojciech Piotr Gotowiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA

125 (44,01%)