Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Zbąszynek

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

miasto ZBĄSZYNEK, ulice: Wojska Polskiego Nr od 1 do 31B; Długa Nr od 4 do 28; Kupiecka; Targowa; Bolesława Chrobrego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Mariusz Stanisław Graczyk
    107 (52,20%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jacek Woźny
    98 (47,80%)

Okręg 2

miasto: ZBĄSZYNEK, ulice: Wojska Polskiego Nr 31C do 71A; Krótka; Mała

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Jan Mazur
    130 (62,80%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zdzisław Szymon Gościniak
    77 (37,20%)

Okręg 3

miasto ZBĄSZYNEK, ulice: Akacjowa; Jana Pawła II; Kosieczyńska; Kościelna; Lipowa; Ogrodowa; Okrężna; św. Piotra i Pawła; Plac Dworcowy; Platanowa; Prymasa Wyszyńskiego; Rynek; Zachodnia; Zaułek Kościelny; osada: Bronikowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Wioleta Muszyńska
    116 (46,59%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Norbert Bock
    33 (13,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA DĄBROWIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Grzegorz Franciszek Białasik
    100 (40,16%)

Okręg 4

miasto ZBĄSZYNEK, ulice: Bydgoska; Gdańska; Poznańska; Wolsztyńska; Wrocławska; Krakowska; Warszawska;

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Andrzej Jakub Budych
    187 (71,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA DĄBROWIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Lucyna Monika Biesiadka-Żabska
    73 (28,08%)

Okręg 5

miasto ZBĄSZYNEK, ulice: Czarna Droga; Ekspedycja Towarowa; Kolejowa; Koszarowa; PCK; Zbąszyńska; Zielonogórska;

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Maciej Przemysław Szulc
    0 (0,00%)

Okręg 6

miasto ZBĄSZYNEK, ulice: Kasprowicza; Kilińskiego; Klubowa; Plac Wolności; Szeroka; Wąska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Agnieszka Rucioch
    136 (63,55%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ryszard Jan Stachowiak
    78 (36,45%)

Okręg 7

miasto ZBĄSZYNEK, ulice: Bolesława Prusa; Czesława Miłosza; Długa Nr 43; Elizy Orzeszkowej; Henryka Sienkiewicza; Marii Dąbrowskiej; Marii Konopnickiej; Sportowa; Topolowa Nr od 1 do 20, 22, 24 A, B, C, Nr 26 i 27; Władysława Reymonta

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Tomasz Łukasz Fedko
    151 (50,67%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jerzy Stanisław Wolny
    147 (49,33%)

Okręg 8

miasto ZBĄSZYNEK, ulice: Długa Nr od 29 do 42, Nr 43A, Nr 44A, B, C, D, Nr 46

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Grzegorz Woźniak
    136 (54,40%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Beata Anna Żelechowska
    114 (45,60%)

Okręg 9

miasto ZBĄSZYNEK, ulice: Topolowa Nr 21A, B, C, D, Nr 23A, B, C, D, Nr 25A, B, C, D, Długa Nr 45A, B, C, D

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Marcin Dawid Kumke
    162 (88,52%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Adrian Wachoński
    21 (11,48%)

Okręg 10

miejscowość DĄBRÓWKA WLKP. , ulice: Dworcowa, Mała, Piastowska, Poznańska, Zbąszyńska przysiółek: Boleń

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA WSI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marek Pych
    0 (0,00%)

Okręg 11

miejscowość DĄBRÓWKA WLKP. , ulice: Chlastawska, Główna, Trzcielska, Polna przysiółek Samsonki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA DĄBROWIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Henryk Zbigniew Budych
    0 (0,00%)

Okręg 12

miejscowość ROGOZINIEC przysiółek Depot

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Jacek Pielichowski
    0 (0,00%)

Okręg 13

miejscowość KOSIECZYN, ulice: Główna od Nr 1 do 76, Mała, Okrężna, Polna, Zamkowa przysiółek Nowy Gościniec

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Patrycja Kaczmarek
    118 (68,60%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Aleksandra Katarzyna Sobiech
    54 (31,40%)

Okręg 14

miejscowość KOSIECZYN, ulice: Główna od Nr 77 do 95, Osiedle Słoneczne, Podgórna miejscowość CHLASTAWA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Łukasz Szymański
    0 (0,00%)

Okręg 15

miejscowość: KRĘCKO przysiółki: Kręcka Winnica, Stradzewo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Grzegorz Tomasz Bielecki
    0 (0,00%)