Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Lubawka

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Lubawka ulice: Graniczna, Nadbrzeżna, Podgórze, Sudecka, Szeroka, Węglowa, Zakopiańska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Piotr Lucjan Marciniak
    84 (24,07%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Elżbieta Bożena Chrapek
    101 (28,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 0 Mariusz Janusz Maik
    92 (26,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA MIASTA I GMINY LUBAWKA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Anna Stach
    40 (11,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG

kandydatliczba głosów

  1. 18 Radosław Woźnica
    32 (9,17%)

Okręg 2

Lubawka ulice: Brzozowa, Celna, Krucza, Mickiewicza, Podlesie, Polna, Przyjaciół Żołnierza, Sportowa, Szkolna, Szymrychowska, Świerkowa, Torowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Agnieszka Długosz
    80 (2,41%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Oskar Najdek
    132 (33,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 0 Renata Anna Galacka
    27 (6,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA MIASTA I GMINY LUBAWKA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Jan Włodarczyk
    102 (25,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG

kandydatliczba głosów

  1. 18 Ireneusz Macegoniuk
    67 (16,88%)

Okręg 3

Lubawka ulice: Aleja Wojska Polskiego, Ciasna, Długosza, Domy Kolejowe, Kombatantów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Krzysztof Jawor
    83 (31,44%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Dariusz Cezary Harasym
    63 (23,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 0 Anna Teresa Bartuzi
    54 (20,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG

kandydatliczba głosów

  1. 18 Radosław Piotr Arendarczyk
    64 (24,24%)

Okręg 4

Lubawka ulice: Boczna, Browarna, Garbarska, Łączna, Ogrodowa, Piastowska, Plac Jana Pawła II, Plac Wolności, Pocztowa, Potokowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Waldemar Andrzej Matys
    49 (15,61%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jacek Grzegorz Stawarz
    25 (7,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 0 Karol Marcin Jaworski
    22 (7,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG

kandydatliczba głosów

  1. 18 Iwona Dereń
    91 (28,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBAWKA SPOŁECZNIE

kandydatliczba głosów

  1. 0 Rafał Paweł Czura
    127 (40,45%)

Okręg 5

Lubawka ulice: Górska, Jagiellońska, Jedwabna, Kościuszki, Krótka, Piaszczysta, Tkacka, Wąska, Wiejska, Wodna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Jacek Grzegorz Kurach
    77 (21,33%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Krystyna Wawrzon
    65 (18,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 0 Bożena Jaworska-Jędraszek
    25 (6,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG

kandydatliczba głosów

  1. 18 Izabela Stawarz-Lubiak
    194 (53,74%)

Okręg 6

Lubawka ulice: Anielewicza, Cmentarna, Dolna, Karkonoska, Morska, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Marcin Dawid Trela
    72 (21,43%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Tomasz Grzegorz Matusik
    86 (25,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 0 Krzysztof Bronisław Komorowski
    42 (12,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA MIASTA I GMINY LUBAWKA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Piotr Arkadiusz Nasypany
    39 (11,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG

kandydatliczba głosów

  1. 18 Michał Jan Ołdak
    97 (28,87%)

Okręg 7

Lubawka ulica: Dworcowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Bolesław Jerzy Krzemiński
    34 (9,32%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marek Aleksander Szota
    162 (44,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 0 Hubert Arkadiusz Gierałt
    81 (22,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA MIASTA I GMINY LUBAWKA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Małgorzata Maria Ryczkowska
    64 (17,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG

kandydatliczba głosów

  1. 18 Maciej Maria Krzemiński
    24 (6,58%)

Okręg 8

Lubawka ulice: Drzymały, Gazowa, Kamiennogórska, Komunalna, Leśna, Lipowa, Nowa Kolonia, Sienkiewicza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Norbert Konrad Policht
    43 (11,88%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Iwona Teresa Szymańska
    43 (11,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 0 Jan Józef Orzechowski
    107 (29,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG

kandydatliczba głosów

  1. 18 Mariusz Głód
    169 (46,69%)

Okręg 9

Chełmsko Śląskie ulice: Kolonia, Kwiatowa, Matejki, Ogrodowa, Pocztowa, Polna, Słoneczna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Piotr Paweł Wiktorowski
    157 (48,76%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Małgorzata Jeleń
    72 (22,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 0 Artur Piotr Chrzanowski
    62 (19,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG

kandydatliczba głosów

  1. 18 Agnieszka Andżela Sawicka-Śpiewak
    31 (9,63%)

Okręg 10

Chełmsko Śląskie ulice: Kościelna, Młyńska, Podhalańska, Powstańców Śląskich, Rynek, Sądecka, Starorynkowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Mirosław Antoniszyn
    90 (32,73%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marcin Zając
    66 (24,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 0 Mariusz Stanisław Zbrzyzny
    94 (34,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG

kandydatliczba głosów

  1. 18 Wioletta Agnieszka Głowacka
    25 (9,09%)

Okręg 11

Chełmsko Śląskie ulice: Błażejowska, Kamiennogórska, Lubawska, Strzelecka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Ewa Garbień
    96 (33,45%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Danuta Jarczewska
    69 (24,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 0 Marcin Michalik
    48 (16,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KUZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Grzegorz Kuzak
    19 (6,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jacek Żelasko
    55 (19,16%)

Okręg 12

Błażejów, Okrzeszyn, Uniemyśl

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Andrzej Ptaszkowski
    112 (51,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 0 Ryszard Waszczak
    107 (48,86%)

Okręg 13

Błażkowa, Paczyn, Paprotki, Stara Białka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Alfred Bagiński
    57 (20,65%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Leszek Jan Osmolak
    67 (24,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 0 Krzysztof Norbert Koch
    46 (16,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA MIASTA I GMINY LUBAWKA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Katarzyna Bernadeta Burghardt
    41 (14,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG

kandydatliczba głosów

  1. 18 Wiesław Sławomir Berdychowski
    65 (23,55%)

Okręg 14

Jarkowice, Miszkowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Wiesław Bogdan Król
    85 (19,50%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Aldona Henryka Ochmańska
    115 (26,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 0 Bożena Aniela Zych
    57 (13,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA MIASTA I GMINY LUBAWKA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Jacek Wojciech Dytko
    81 (18,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG

kandydatliczba głosów

  1. 18 Lucyna Bogusława Nocoń
    98 (22,48%)

Okręg 15

Bukówka, Niedamirów, Opawa, Szczepanów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Wiesław Król
    173 (44,25%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Robert Mariusz Jamro
    69 (17,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 0 Małgorzata Agnieszka Mrówka
    58 (14,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA MIASTA I GMINY LUBAWKA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Beata Izabela Mazgaj
    64 (16,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG

kandydatliczba głosów

  1. 18 Bożena Katarzyna Hleb-Koszańska
    27 (6,91%)