Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wieliczki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część sołectwa Wieliczki: ul. Jeziorna nr 1 - 14 oraz od 26 do końca, ul. Letniskowa, ul. Lipowa od 1 do 21A, ul. Słoneczna, ul. Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marianna Wieliczko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „URSA"

60 (50,85%)

Krzysztof Antoni Baliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ

58 (49,15%)

Okręg 2

Część sołectwa Wieliczki: ul. Lipowa od 22 do końca, ul. Przytorowa, ul. Tunelowa, ul. Spokojna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Urszula Bulanda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „URSA"

45 (41,28%)

Marzanna Anuszkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ

64 (58,72%)

Okręg 3

Część sołectwa Wieliczki: ul. Jeziorna 16, 18, 22, 24

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Szusta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ

0 (0,00%)

Okręg 4

Sołectwo Wilkasy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Żukowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ

0 (0,00%)

Okręg 5

Sołectwo Niedźwiedzkie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Borowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ

0 (0,00%)

Okręg 6

Sołectwo Małe Olecko (Małe Olecko, Nowy Młyn, Starosty)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Natalia Skowron

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „URSA"

26 (26,80%)

Danuta Korszun

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ

71 (73,20%)

Okręg 7

Sołectwo Godziejewo (Godziejewo, Krzyżewko), Sołectwo Krupin, Sołectwo Nowe Raczki, Sołectwo Rynie, Sołectwo Urbanki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Cieślukowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ

0 (0,00%)

Okręg 8

Sołectwo Markowskie, Sołectwo Wojnasy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marta Kuklińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „URSA"

7 (7,95%)

Anna Krystyna Szczecina

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ

81 (92,05%)

Okręg 9

Sołectwo Cimochy: ul. Kolejowa, ul. Suwalska, ul. Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paulina Filipowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „URSA"

54 (72,97%)

Hanna Barszczewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ

20 (27,03%)

Okręg 10

Sołectwo Cimochy: ul. Cmentarna, ul. Ełcka, ul. Kolonie, ul. Krótka, ul. Polna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Czekała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „URSA"

23 (26,74%)

Augustyn Borkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ

63 (73,26%)

Okręg 11

Sołectwo Cimoszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Olszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „URSA"

10 (45,45%)

Anna Elżbieta Komorowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ

12 (54,55%)

Okręg 12

Sołectwo Sobole, Sołectwo Szeszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Śniatkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „URSA"

39 (38,61%)

Józef Łapiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ

62 (61,39%)

Okręg 13

Sołectwo Kleszczewo, Sołectwo Puchówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Herbszt

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „URSA"

54 (71,05%)

Przemysław Orzechowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ

22 (28,95%)

Okręg 14

Sołectwo Nory (Nory, Bartkowski Dwór)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwia Końska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „URSA"

43 (50,59%)

Mirosław Drągowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ

42 (49,41%)

Okręg 15

Sołectwo Jelitki (Jelitki, Gąsiorowo), Sołectwo Gąsiorówko, Sołectwo Guty

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Nalewajko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „URSA"

18 (33,33%)

Rafał Aniszkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ

36 (66,67%)