Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Przykona

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Przykona: ul. Słoneczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lucjan Andrzej Włodarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI

55 (30,39%)

Rafał Marek Tybura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BRONISZEWSKIEGO

47 (25,97%)

Janusz Augustyniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA AUGUSTYNIAKA

79 (43,65%)

Okręg 2

Sołectwo Przykona : ul. Graniczna Ul . Błękitna ul. Modra ul. Nowa ul. Przemysłowa ul. Różana ul. Spacerowa ul. Szkolna ul. Turkowska ul. Wrzosowa, ul. Kwiatowa, ul. Makowa, ul. Rumiankowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Skierski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI

34 (21,52%)

Agnieszka Joanna Zakolska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

26 (16,46%)

Maciej Karol Bednarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BRONISZEWSKIEGO

39 (24,68%)

Łukasz Sadłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ SADŁOWSKI

59 (37,34%)

Okręg 3

Sołectwo Psary: ul. Dębowa ul. Kasztanowa ul. Komunalna ul. Lipowa ul. Sportowa ul. Wiatraczna ul. Zielona Gajówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Frontczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MARCZYŃSKIEGO

25 (14,97%)

Emil Marczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA WIELKOPOLSKA

45 (26,95%)

Czesław Daniel Witczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BRONISZEWSKIEGO

97 (58,08%)

Okręg 4

Sołectwo Psary: ul. Jaworowa ul. Jodłowa ul. Klonowa ul. Morelowa ul. Orzechowa ul. Wiśniowa Sołectwo Olszówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Paweł Kubiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI

33 (19,41%)

Łukasz Łukasik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (20,59%)

Marcin Grynda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BRONISZEWSKIEGO

77 (45,29%)

Rafał Ryszard Łukasik

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

25 (14,71%)

Okręg 5

Sołectwo Rogów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Waldemar Dygas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA DYGASA

0 (0,00%)

Okręg 6

Sołectwo Laski

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eleonora Maria Pawełczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

26 (16,88%)

Mariola Henryka Kominiarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BRONISZEWSKIEGO

128 (83,12%)

Okręg 7

Sołectwo: Gąsin, Kaczki Plastowe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Władysław Łukasik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA WIELKOPOLSKA

28 (20,59%)

Marcin Jan Czaja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BRONISZEWSKIEGO

108 (79,41%)

Okręg 8

Sołectwo : Dąbrowa, Wichertów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maksymilian Andrzej Majchrzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI

85 (59,03%)

Ewa Zwolińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BRONISZEWSKIEGO

59 (40,97%)

Okręg 9

Sołectwo: Bądków Pierwszy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Michał Rembas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BRONISZEWSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 10

Sołectwo: Bądków Drugi, Żeroniczki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Kazimierz Grzelka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI

73 (42,94%)

Marek Urbaniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BRONISZEWSKIEGO

97 (57,06%)

Okręg 11

Sołectwo Smulsko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Marian Kałużny

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

81 (48,21%)

Dawid Kurzawa

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

87 (51,79%)

Okręg 12

Sołectwo Boleszczyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Paweł Kamiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI

113 (68,48%)

Andrzej Albert

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BRONISZEWSKIEGO

52 (31,52%)

Okręg 13

Sołectwo Ewinów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Łukasz Bieńko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MARCZYŃSKIEGO

38 (33,04%)

Andrzej Gorzelańczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

77 (66,96%)

Okręg 14

Sołectwo Posoka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Waldemar Marczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MARCZYŃSKIEGO

59 (55,66%)

Stanisław Eugeniusz Bryl

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYKONA

47 (44,34%)

Okręg 15

Sołectwo: Radyczyny , Sarbice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Antczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MARCZYŃSKIEGO

28 (16,77%)

Piotr Kita

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

25 (14,97%)

Marek Bober

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BRONISZEWSKIEGO

68 (40,72%)

Przemysław Paweł Kawczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KAWCZYŃSKIEGO

46 (27,54%)