Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Belsk Duży

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Belsk Duży ulice: Jabłoniowa, Modrzewiowa, Orzechowa, Parkowa, Nocznickiego, Wiśniowa, Osiedle PAN.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusław Tomasz Sikorski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY

118 (66,67%)

Andrzej Zdzisław Konarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

59 (33,33%)

Okręg 2

Sołectwo Belsk Duży ulice: J. Kozietulskiego, Irysowa, Jaśminowa, Konwaliowa, Różana, Ogrodowa, Szkolna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Monika Maciak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY

0 (0,00%)

Okręg 3

Sołectwa: Anielin, Belsk Mały, Jarochy.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzanna Barbara Karaluch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY

84 (62,22%)

Jarosław Stanisław Katana

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI ANIELIN

51 (37,78%)

Okręg 4

Sołectwo Odrzywołek.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Józef Szydłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY

75 (42,37%)

Wojciech Adam Krawczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

102 (57,63%)

Okręg 5

Sołectwa: Tartaczek, Julianów, Bodzew, Wola Starowiejska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Jacek Byrski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY

117 (75,97%)

Anna Teresa Badowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

37 (24,03%)

Okręg 6

Sołectwo Stara Wieś.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Jan Jarząb

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY

38 (34,55%)

Roman Mikołaj Ozimski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

72 (65,45%)

Okręg 7

Sołectwa: Rębowola, Skowronki, Mała Wieś.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisława Sokołowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY

130 (55,08%)

Marcin Jakubczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

106 (44,92%)

Okręg 8

Sołectwo Lewiczyn.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Piotr Janota

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY

129 (60,56%)

Jan Antoni Maciak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

84 (39,44%)

Okręg 9

Sołectwa: Boruty, Grotów, Oczesały.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Maria Łubińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY

95 (65,52%)

Bogdan Zakrzewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

50 (34,48%)

Okręg 10

Sołectwo Łęczeszyce.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Tomasz Augusiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY

170 (69,39%)

Izabela Zofia Sobczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

75 (30,61%)

Okręg 11

Sołectwa: Koziel, Wola Łęczeszycka, Wólka Łęczeszycka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Zbigniew Dąbrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY

142 (63,39%)

Stanisław Szczepan Wiechowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PONAD PODZIAŁAM

82 (36,61%)

Okręg 12

Sołectwa: Rosochów, Sadków Duchowny, Wilczogóra.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Mieczysław Szewczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY

0 (0,00%)

Okręg 13

Sołectwa: Aleksandrówka, Rożce, Sadków Kolonia, Sadków Szlachecki.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Wacław Cąderek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY

0 (0,00%)

Okręg 14

Sołectwa: Zaborów, Zaborówek, Maciejówka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Radosław Gieleciński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY

118 (66,67%)

Janusz Kot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI ANIELIN

59 (33,33%)

Okręg 15

Sołectwa: Bartodzieje, Kussy, Wilczy Targ, Widów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Jadwiga Badowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SPRAWNA I PRZYJAZNA BELSK DUŻY

58 (38,93%)

Andrzej Adamczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI ANIELIN

91 (61,07%)