Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Trzcińsko-Zdrój

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

część miasta Trzcińsko-Zdrój obejmująca ulice: Dworcowa, Polna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Zbigniew Gołaś
    71 (40,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII WOŹNIAK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Magdalena Hybiak
    50 (28,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KU LEPSZEMU

kandydatliczba głosów

  1. 12 Marta Ewa Hybiak
    53 (30,46%)

Okręg 2

część miasta Trzcińsko-Zdrój obejmująca ulice: Ceglana, Ogrodowa, Chojnicka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Grzegorz Jacek Wasiutyński
    76 (46,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII WOŹNIAK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Krystyna Wiśniewska
    39 (24,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KU LEPSZEMU

kandydatliczba głosów

  1. 12 Magdalena Justyna Kopczyńska-Pacyk
    47 (29,01%)

Okręg 3

część miasta Trzcińsko-Zdrój obejmująca ulice: Cmentarna, Jeziorna, Kasztanowa, Mickiewicza, Młyńska, Okólna, Parkowa, Słoneczna, Spokojna, Uzdrowiskowa, Wiosenna, Nad Rurzycą

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Renata Deka
    77 (41,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII WOŹNIAK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Janusz Pieróg
    70 (37,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KU LEPSZEMU

kandydatliczba głosów

  1. 12 Kazimierz Stanisławski
    38 (20,54%)

Okręg 4

część miasta Trzcińsko-Zdrój obejmująca ulice: Kościelna, Kościuszki, Krótka, Wodna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Dorota Jadwiga Taberska
    88 (54,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII WOŹNIAK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Anna Bielawska
    35 (21,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KU LEPSZEMU

kandydatliczba głosów

  1. 12 Antoni Wawrzyniec Śliwiński
    39 (24,07%)

Okręg 5

część miasta Trzcińsko-Zdrój obejmująca ulice: 2 Lutego, Aleja Róż, Sojuszników

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Zdzisław Iwanicki
    65 (46,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII WOŹNIAK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Izabela Ewa Skoniecka
    26 (18,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KU LEPSZEMU

kandydatliczba głosów

  1. 12 Anna Iwanów
    48 (34,53%)

Okręg 6

część miasta Trzcińsko-Zdrój obejmująca ulice: 9 Maja, Murarska, Rynek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Sara Natalia Komarnicka
    32 (25,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII WOŹNIAK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Maria Woźniak
    53 (42,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KU LEPSZEMU

kandydatliczba głosów

  1. 12 Katarzyna Maria Rostowska
    39 (31,45%)

Okręg 7

część miasta Trzcińsko-Zdrój obejmująca ulice: Sienkiewicza, Aleja Wolności

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Agnieszka Aneta Różycka
    71 (31,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII WOŹNIAK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Piotr Przytuła
    103 (46,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KU LEPSZEMU

kandydatliczba głosów

  1. 12 Tomasz Antoni Merkel
    49 (21,97%)

Okręg 8

Sołectwo Górczyn, obejmujące miejscowości: Górczyn, Antoniewice, Drzesz, Smuga, Sołectwo Rosnowo obejmujące miejscowości: Rosnowo, Rosnówko Sołectwo Klasztorne obejmujące miejscowość Klasztorne

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Tomasz Lasko
    52 (21,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII WOŹNIAK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Paweł Bolesław Kozakiewicz
    85 (35,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KU LEPSZEMU

kandydatliczba głosów

  1. 12 Krzysztof Słonecki
    104 (43,15%)

Okręg 9

Sołectwo Piaseczno, obejmujące miejscowości Piaseczno i Babin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Robert Juchlke
    116 (63,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII WOŹNIAK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Zbigniew Wiśniewski
    54 (29,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KU LEPSZEMU

kandydatliczba głosów

  1. 12 Henryk Rębowiecki
    13 (7,10%)

Okręg 10

Sołectwo Chełm Górny obejmujące miejscowość Chełm Górny Sołectwo Chełm Dolny obejmujące miejscowość Chełm Dolny Sołectwo Gogolice obejmujące miejscowość Gogolice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Cornelis Vreeswijk
    87 (43,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII WOŹNIAK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Róża Mariola Ryczańczyk
    77 (38,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KU LEPSZEMU

kandydatliczba głosów

  1. 12 Emil Nowicki
    34 (17,17%)

Okręg 11

Sołectwo Strzeszów obejmujące miejscowość Strzeszów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Agnieszka Kowalska
    65 (55,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII WOŹNIAK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Szczepan Widziak
    0 (0,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KU LEPSZEMU

kandydatliczba głosów

  1. 12 Rafał Widziak
    52 (44,44%)

Okręg 12

Część Sołectwa Góralice obejmująca miejscowość Góralice od nr 1 - 39 i miejscowości Cieplikowo, Czyste

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Robert Benedykt Kowalski
    81 (62,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII WOŹNIAK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Monika Ewa Łagoda
    18 (13,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KU LEPSZEMU

kandydatliczba głosów

  1. 12 Andrzej Szymon Saskowski
    31 (23,85%)

Okręg 13

Część Sołectwa Góralice obejmująca miejscowość: Góralice od nr 40 - 117

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Tomasz Lewandowski
    91 (54,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII WOŹNIAK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Ryszard Lejman
    35 (20,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KU LEPSZEMU

kandydatliczba głosów

  1. 12 Wojciech Białko
    41 (24,55%)

Okręg 14

Część Sołectwa Stołeczna obejmująca miejscowość Stołeczna od nr 1 - 54

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Tomasz Tracz
    84 (48,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KU LEPSZEMU

kandydatliczba głosów

  1. 12 Zbigniew Noga
    90 (51,72%)

Okręg 15

Część Sołectwa Stołeczna obejmująca miejscowość Stołeczna od nr 55 - 56C i miejscowość Wesoła Sołectwo Dobropole obejmujące miejscowość Dobropole Sołectwo Tchórzno obejmujące miejscowość Tchórzno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Ewa Grażyna Stankowska
    33 (26,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII WOŹNIAK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Wiesława Filipiuk
    11 (8,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KU LEPSZEMU

kandydatliczba głosów

  1. 12 Dariusz Krzysztof Szumiło
    80 (64,52%)