Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Jednorożec

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Jednorożec ul. Długa od 46 do 164 Jednorożec ul. Grzybowa Jednorożec ul. Klubowa, ul. Ogrodowa, leśniczówka Uścianek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Teresa Janiszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK

21 (10,66%)

Jacek Gołębiewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK

26 (13,20%)

Renata Koper

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

150 (76,14%)

Okręg 2

Sołectwo: Jednorożec ul. Długa od 1 do 45 Jednorożec ul. Jasna Jednorożec ul. Polna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Cezary Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWULSKIEGO

72 (34,12%)

Jerzy Opalach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK

29 (13,74%)

Halina Krajewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HALINY KRAJEWSKIEJ

61 (28,91%)

Małgorzata Kardaś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

49 (23,22%)

Okręg 3

Sołectwo: Jednorożec ul. B. Chrobrego Jednorożec ul. Dąbrówki Jednorożec ul. Mazowiecka Jednorożec ul. Mieszka I Jednorożec ul. Piastowska Jednorożec ul. Sportowa Jednorożec ul. Strażacka Jednorożec ul. Warszawska Jednorożec ul. Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Piotrak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWULSKIEGO

111 (39,36%)

Elżbieta Dominik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK

49 (17,38%)

Bożena Bączek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK

30 (10,64%)

Marianna Jakończyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

92 (32,62%)

Okręg 4

Sołectwo: Jednorożec ul. G. Narutowicza Jednorożec ul. Gen. J. Hallera Jednorożec ul. Gwiaździsta Jednorożec ul. Ignacego Paderewskiego Jednorożec ul. Józefa Piłsudskiego Jednorożec ul. Księżycowa Jednorożec ul. Leśna Jednorożec ul. Macieja Rataja Jednorożec ul. Odrodzenia Jednorożec ul. Osiedlowa Jednorożec ul. Słoneczna Jednorożec ul. Stanisława Mikołajczyka Jednorożec ul. Wincentego Witosa Jednorożec ul. Władysława Grabskiego Jednorożec ul. Władysława Sikorskiego Plac Św. Floriana

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Przybyłek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWULSKIEGO

51 (21,16%)

Anna Obrębska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK

62 (25,73%)

Maria Grażyna Gomółkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK

19 (7,88%)

Monika Czachowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

109 (45,23%)

Okręg 5

Sołectwo: Drążdżewo Nowe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eliza Bastek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK

8 (4,60%)

Janusz Mizerek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK

42 (24,14%)

Mariusz Kaczyński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

87 (50,00%)

Monika Rogowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF STANCEL

37 (21,26%)

Okręg 6

Sołectwo: Ulatowo-Pogorzel

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariola Piotrak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK

9 (4,95%)

Ariel Pietrzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK

61 (33,52%)

Sławomir Gadomski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

49 (26,92%)

Urszula Janina Gołota

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

63 (34,62%)

Okręg 7

Sołectwo: Stegna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Szwarc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWULSKIEGO

69 (22,77%)

Alicja Opalach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK

36 (11,88%)

Piotr Paweł Sopelewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK

30 (9,90%)

Tadeusz Sobolewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

168 (55,45%)

Okręg 8

Sołectwo: Małowidz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Waldemar Sędrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWULSKIEGO

36 (29,51%)

Tadeusz Roczeń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK

23 (18,85%)

Tomasz Gołębiewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK

20 (16,39%)

Janusz Leleński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF STANCEL

22 (18,03%)

Daniel Filip Więcek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

21 (17,21%)

Okręg 9

Sołectwa: Ulatowo-Dąbrówka, Ulatowo-Słabogóra, Kobylaki-Czarzaste, Kobylaki-Korysze, Kobylaki-Wólka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Opalach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK

23 (11,98%)

Robert Bruździak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK

26 (13,54%)

Lucyna Popiołek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

89 (46,35%)

Zbigniew Ropelewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

54 (28,13%)

Okręg 10

Sołectwa: Lipa, Obórki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Więcek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWULSKIEGO

136 (51,13%)

Izabela Dominik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK

41 (15,41%)

Zdzisław Mieczysław Dudek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

89 (33,46%)

Okręg 11

Sołectwo: Parciaki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stefan Józef Kopowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK

18 (5,56%)

Urszula Regina Banul

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK

11 (3,40%)

Paweł Berk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

113 (34,88%)

Łukasz Grzegorz Prusik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF STANCEL

54 (16,67%)

Aldona Płodzicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

128 (39,51%)

Okręg 12

Sołectwa: Dynak, Budy Rządowe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Płocharczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK

52 (31,52%)

Adam Tabaka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK

17 (10,30%)

Józef Brzozowy

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

54 (32,73%)

Marzena Wilga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF STANCEL

38 (23,03%)

Mariusz Kamil Piotrak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

4 (2,42%)

Okręg 13

Sołectwa: Żelazna Prywatna, Żelazna Rządowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Włodzimierz Bruździak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWULSKIEGO

87 (42,03%)

Krzysztof Merchel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK

42 (20,29%)

Zbigniew Piórkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK

7 (3,38%)

Hanna Ogonowska-Berk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

71 (34,30%)

Okręg 14

Sołectwo: Olszewka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Grabowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWULSKIEGO

71 (26,20%)

Agnieszka Białczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK

5 (1,85%)

Roman Prusik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK

6 (2,21%)

Mieczysław Opalach

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

48 (17,71%)

Karol Majewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

141 (52,03%)

Okręg 15

Sołectwo: Połoń

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Węgierski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA IWULSKIEGO

39 (20,42%)

Andrzej Krawczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BĄCZEK

27 (14,14%)

Agnieszka Dębek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA MIZEREK

31 (16,23%)

Katarzyna Więcek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

94 (49,21%)