Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Nekla

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Starczanowo Sołectwo Stroszki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA BALICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Sławomir Paweł Świdurski
    0 (0,00%)

Okręg 2

Sołectwo Barczyzna Sołectwo Nekielka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA BALICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Joanna Musiałkiewicz
    87 (40,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Violetta Maria Margasińska
    127 (59,35%)

Okręg 3

Sołectwo Opatówko Sołectwo Podstolice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA BALICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mariusz Kucza
    161 (69,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Milena Marieta Bednarek
    72 (30,90%)

Okręg 4

Sołectwo Zasutowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA BALICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Wojciech Walenty Prałat
    122 (61,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NEKLA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Agnieszka Marta Warczyńska
    78 (39,00%)

Okręg 5

Sołectwo Chwałszyce Sołectwo Mała Górka Sołectwo Racławki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA BALICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Piotr Kostrzewski
    104 (59,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NEKLA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Ewa Karolina Kachniarz
    19 (10,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Rafał Mieloch
    53 (30,11%)

Okręg 6

Sołectwo Gierłatowo Miasto Nekla-ulice: Rynek, Wrzesińska, Sportowa, Zawodzie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA BALICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Ryszard Bandosz
    135 (55,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NEKLA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Iwona Maria Bączkowska
    71 (28,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jan Tadeusz Tokłowicz
    39 (15,92%)

Okręg 7

Miasta Nekla-ulice: Gnieźnieńska, Lawendowa, Leśna, Lipowa, Ogrodowa, Polna, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Przyleśna, Rajmundowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA BALICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Małgorzata Violetta Banaszak
    112 (48,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Paweł Czesław Tokłowicz
    118 (51,30%)

Okręg 8

Miasto Nekla – ulice: Akacjowa, Boczna, Czereśniowa, cz. Dworcowej (od nr 1 do 16 oraz 18 i 20), Feliksa Walkowiaka, gen. Kazimierza Grudzielskiego, Jana Nowaka, Jaśminowa, Jodłowa, Krótka, Leszczynowa, Łąkowa, Mała, Modrzewiowa, Nowa, Sosnowa, Stanisława Hadady, Walentego Piotrowskiego, Wierzbowa, Wiosny Ludów, Wiśniowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Dariusz Jan Raźny
    0 (0,00%)

Okręg 9

Miasto Nekla-ulice: cz. ulicy Dworcowej (numery nieparzyste od nr 17 do 19B oraz od nr 21 - 56), Irysowa, Jastrzębia, Kaczeńcowa, Konwaliowa, Krucza, Malwowa, Nad Maskawą, Orla, Różana, Sokolnicza, Sowia, Starczanowska, Żurawia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA BALICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Czesław Kałużny
    113 (56,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Małgorzata Mirecka
    86 (43,22%)

Okręg 10

Miasto Nekla-ulice: Antoniego Kosińskiego, Cypriana Kamila Norwida, Gerarda Linke, Konopnickiej, Mikołaja Reja, Orzeszkowej, Parkowa, Słowackiego, Zdzisława Beutlera, Zofii Nałkowskiej

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA BALICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Michał Pilch
    146 (55,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marta Bagrowska-Szalaty
    42 (16,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ KICZKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Eugeniusz Kiczka
    73 (27,97%)

Okręg 11

Miasto Nekla-ulice: cz. ulicy Chopina (od nr 1 - 34 oraz numery parzyste 36 - 48, cz. ul. Długiej (numery nieparzyste od 9 - 33 oraz parzyste od 26 - 66), Kasprzaka, Klemensa Szczepańskiego, Mickiewicza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA BALICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mateusz Mirosław Kubiaczyk
    139 (56,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Łukasz Wojciech Chojnacki
    108 (43,72%)

Okręg 12

Miasto Nekla-ulice: Dąbrowskiego, cz. ul. Długiej (numery nieparzyste od 35 - 67 oraz parzyste od 68 - 100), Sikorskiego do nr 31C

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Gerard Józef Grzeszczyk
    0 (0,00%)

Okręg 13

Miasto Nekla-ulice: Bolesława Prusa, cz. ul. Chopina (numery nieparzyste od 35 - 43A oraz parzyste od 50 - 64), cz. ul. Długiej (numery nieparzyste od 1 - 7 oraz parzyste od 2 - 24), Reymonta, Sienkiewicza, Sikorskiego od nr 33 - 44, Słoneczna, Staszica

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA BALICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Roman Konrad Kuszak
    146 (63,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Leokadia Zofia Sip
    85 (36,80%)

Okręg 14

Sołectwo Gąsiorowo, Sołectwo Kokoszki, Sołectwo Stępocin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA BALICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Grzegorz Wojciechowski
    121 (61,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Stanisław Nowak
    77 (38,89%)

Okręg 15

Sołectwo Targowa Górka i wieś Mystki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA BALICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jan Franciszek Przybylski
    147 (62,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Grzegorz Apanasik
    87 (37,18%)