Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Rudniki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Cieciułów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Adam Zawadzki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI

90 (37,34%)

Agnieszka Małgorzata Sykulska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

24 (9,96%)

Damian Piotr Sowa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA

127 (52,70%)

Okręg 2

Sołectwo Bugaj

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Mroczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI

65 (28,02%)

Katarzyna Maria Borecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA

27 (11,64%)

Henryk Jan Pakuła

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

140 (60,34%)

Okręg 3

Sołectwo Bobrowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Woźny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI

66 (56,41%)

Anna Kulej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (43,59%)

Okręg 4

Sołectwo Żytniów: Żytniów od nr 1 do nr 35 oraz od nr 180 do końca wraz z miejscowościami Hajdamaki, Pieńki, Stawki Żytniowskie, Żurawie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Roman Dwornik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI

162 (61,13%)

Tomasz Chorzelski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA

103 (38,87%)

Okręg 5

Sołectwo Żytniów: Żytniów od nr 36 do nr 179 wraz z miejscowościami Bliźniaki i Ignachy Sołectwo Jelonki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Sas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI

79 (30,27%)

Rafał Tomasz Sieradzki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

16 (6,13%)

Andrzej Materak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA

166 (63,60%)

Okręg 6

Sołectwo Łazy Sołectwo Młyny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Adam Giec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI

81 (32,66%)

Honorata Agnieszka Klimek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA

103 (41,53%)

Michał Wojciech Kościelny

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

64 (25,81%)

Okręg 7

Sołectwo Chwiły Sołectwo Faustianka Sołectwo Kuźnica Sołectwo Porąbki Sołectwo Jaworek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Paweł Mońka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI

80 (25,32%)

Danuta Mariola Furmańska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

27 (8,54%)

Karol Adam Włóka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA

116 (36,71%)

Dariusz Michał Bryś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY KACZMAREK

93 (29,43%)

Okręg 8

Sołectwo Rudniki: Rudniki ulice Biegańskiego, Bolesława Chrobrego, Cmentarna, Dąbrówka, kaprala Mariana Sobczaka, Mieszka I, Niska, Okólna, Parkowa, Prosta, Targowa, Traugutta, Wieluńska, Wojska Polskiego, Wyspiańskiego, Żeromskiego wraz z miejscowością Teodorówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Adamczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI

90 (37,04%)

Jarosław Kazimierz Marchewka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA

128 (52,67%)

Łukasz Paweł Stasiak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

25 (10,29%)

Okręg 9

Sołectwo Rudniki: Rudniki ulice Cicha, Częstochowska, Dworska, Jaworowa, Joanny Żubr, Krótka, Narutowicza, Ogrodowa, Piaskowa, Przechodnia, Reymonta, Sienkiewicza, Spokojna, Zakątna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Michał Stanek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI

82 (39,81%)

Jan Wojciech Kubacki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (26,21%)

Ewa Maria Sarowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA

70 (33,98%)

Okręg 10

Sołectwo Janinów Sołectwo Odcinek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Borek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI

49 (27,07%)

Tomasz Piotr Chudzicki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

17 (9,39%)

Bogusława Grażyna Kaczmarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY KACZMAREK

115 (63,54%)

Okręg 11

Sołectwo Dalachów od nr 1 do nr 215

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Ewa Wilk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI

90 (26,32%)

Łukasz Przemysław Klimek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

72 (21,05%)

Ewa Jadwiga Orzeszyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA

180 (52,63%)

Okręg 12

Sołectwo Dalachów od nr 216 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosława Irena Kubacka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI

86 (24,50%)

Ewa Belka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

63 (17,95%)

Aneta Agata Szczęsna-Kałwak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA

202 (57,55%)

Okręg 13

Sołectwo Mirowszczyzna Sołectwo Mostki Sołectwo Słowików

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Zaręba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI

128 (50,59%)

Damian Mateusz Noga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA

125 (49,41%)

Okręg 14

Sołectwo Jaworzno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eugeniusz Biskup

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI

100 (30,12%)

Katarzyna Wojtal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA

166 (50,00%)

Michał Grzegorz Jurczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

66 (19,88%)

Okręg 15

Sołectwo Julianpol

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Maria Lach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI

83 (43,01%)

Justyna Anna Plewa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (31,09%)

Roksana Katarzyna Zając

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA

50 (25,91%)