Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - sępoleński

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

gmina SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 9 Adrian Basinski
    50 (0,85%)
  2. 7 Mariola Marut
    114 (1,95%)
  3. 1 Danuta Zalewska
    390 (6,66%)
  4. 6 Zbigniew Jerzy Madej
    67 (1,14%)
  5. 3 Stanisław Leonard Drobczyński
    152 (2,59%)
  6. 2 Maria Antonina Adamska
    101 (1,72%)
  7. 4 Piotr Szczepan Wenda
    132 (2,25%)
  8. 5 Jan Stanisław Król
    182 (3,11%)
  9. 8 Teresa Barbara Wojciechowska
    31 (0,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Franciszek Ireneusz Fröhlke
    197 (3,36%)
  2. 2 Krzysztof Bodziński
    127 (2,17%)
  3. 4 Violetta Renata Felczak
    87 (1,49%)
  4. 5 Agnieszka Giersz-Kawka
    129 (2,20%)
  5. 6 Gabriela Teresa Gulka
    39 (0,67%)
  6. 3 Jacek Cyra
    124 (2,12%)
  7. 7 Kamila Urszula Prasał-Powroźnik
    56 (0,96%)
  8. 8 Ryszard Józef Skulski
    106 (1,81%)
  9. 9 Eugeniusz Jerzy Spychała
    141 (2,41%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Piotr Wiese
    81 (1,38%)
  2. 2 Jarosław Marek Dera
    197 (3,36%)
  3. 1 Hanna Jadwiga Sobiechowska
    176 (3,00%)
  4. 4 Katarzyna Bożena Kolasa
    204 (3,48%)
  5. 7 Ewa Binger
    78 (1,33%)
  6. 5 Zbigniew Ignacy Spliter
    42 (0,72%)
  7. 6 Irena Jadwiga Stawiak
    34 (0,58%)
  8. 8 Bogumiła Zofia Olszewska
    46 (0,79%)
  9. 9 Jacek Józef Grzegrzółka
    52 (0,89%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Agnieszka Anna Seydak
    192 (3,28%)
  2. 7 Barbara Blejder
    32 (0,55%)
  3. 1 Jarosław Tadych
    1 225 (20,91%)
  4. 4 Danuta Jędrzejak
    93 (1,59%)
  5. 9 Sławomir Stanisław Kujoth
    82 (1,40%)
  6. 2 Marek Janusz Chart
    501 (8,55%)
  7. 5 Sylwia Maria Kosińska
    49 (0,84%)
  8. 8 Marian Papierowski
    27 (0,46%)
  9. 6 Irena Mierzejewska
    65 (1,11%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Józefa Barbara Zglińska
    6 (0,10%)
  2. 4 Grzegorz Gühlke
    51 (0,87%)
  3. 7 Sławomir Jan Łuczyński
    23 (0,39%)
  4. 5 Antoni Jan Barłóg
    60 (1,02%)
  5. 2 Bożena Binkowska
    31 (0,53%)
  6. 1 Edward Maziarz
    156 (2,66%)
  7. 3 Iwona Teresa Jurek
    105 (1,79%)
  8. 8 Kazimierz Jan Zielkowski
    25 (0,43%)

Okręg 2

gmina WIĘCBORK

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Daria Jodkowska-Bakoń
    54 (1,13%)
  2. 3 Józef Kosiniak
    180 (3,76%)
  3. 5 Tadeusz Wielgosz
    79 (1,65%)
  4. 2 Dorota Witkowska
    280 (5,84%)
  5. 1 Andrzej Władysław Chatłas
    318 (6,63%)
  6. 4 Jan Ryszard Gonciarz
    114 (2,38%)
  7. 6 Bożena Kufel
    56 (1,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Renata Maria Ciemna
    117 (2,44%)
  2. 6 Sylwester Trzósło
    127 (2,65%)
  3. 1 Ireneusz Jan Balcer
    246 (5,13%)
  4. 3 Tomasz Fifielski
    870 (18,15%)
  5. 4 Jolanta Grabowska
    35 (0,73%)
  6. 5 Grzegorz Jan Ozimkiewicz
    48 (1,00%)
  7. 7 Karolina Barbara Wegner-Michalak
    37 (0,77%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zofia Teresa Mueller
    109 (2,27%)
  2. 7 Justyna Katarzyna Bauza
    91 (1,90%)
  3. 1 Barbara Bury
    255 (5,32%)
  4. 4 Małgorzata Maria Mucha
    211 (4,40%)
  5. 3 Wiesław Jarząb
    105 (2,19%)
  6. 5 Kazimierz Sowiński
    51 (1,06%)
  7. 6 Marek Łój
    153 (3,19%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Marach
    679 (14,17%)
  2. 2 Iwona Teresa Bonecka
    182 (3,80%)
  3. 3 Henryk Hubert Dueskau
    149 (3,11%)
  4. 5 Dorota Agnieszka Żugaj-Nowak
    28 (0,58%)
  5. 6 Zenon Lemańczyk
    17 (0,35%)
  6. 4 Izabela Białczyk
    90 (1,88%)
  7. 7 Barbara Wawrzon-Cichończyk
    112 (2,34%)

Okręg 3

gminy: KAMIEŃ KRAJEŃSKI, SOŚNO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Wilgosiewicz
    295 (6,66%)
  2. 3 Aleksandra Katarzyna Stachowska
    76 (1,72%)
  3. 7 Józef Antoni Domek
    125 (2,82%)
  4. 4 Oskar Jacek Pasternacki
    213 (4,81%)
  5. 2 Krzysztof Szymanowicz
    287 (6,48%)
  6. 6 Katarzyna Różycka
    43 (0,97%)
  7. 5 Dagmara Marzena Orzech
    147 (3,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Leokadia Ruhnke
    130 (2,93%)
  2. 2 Edward Edmund Węglewski
    184 (4,15%)
  3. 1 Kazimierz Fiałkowski
    260 (5,87%)
  4. 4 Albina Bartczak
    18 (0,41%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Małgorzata Suchomska
    98 (2,21%)
  2. 2 Wiesława Magdalena Wołoszyn-Spirka
    137 (3,09%)
  3. 4 Remigiusz Paweł Zieliński
    83 (1,87%)
  4. 1 Iwona Magdalena Sikorska
    272 (6,14%)
  5. 6 Sławomir Grzegorz Rekowski
    106 (2,39%)
  6. 7 Piotr Dobrzański
    775 (17,49%)
  7. 3 Jadwiga Steinborn
    243 (5,48%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marek Grabowski
    49 (1,11%)
  2. 1 Zofia Maria Krzemińska
    257 (5,80%)
  3. 6 Rafał Pokora
    130 (2,93%)
  4. 3 Gabriela Jadwiga Krause
    79 (1,78%)
  5. 5 Wioleta Hoppe
    35 (0,79%)
  6. 2 Henryk Stanisław Domek
    69 (1,56%)
  7. 7 Dariusz Kowalczyk
    63 (1,42%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agata Łucja Myśliwiec-Młodzik
    31 (0,70%)
  2. 1 Jerzy Antoni Balcerowicz
    116 (2,62%)
  3. 3 Andrzej Arkadiusz Staszewski
    52 (1,17%)
  4. 4 Agnieszka Stremlau
    38 (0,86%)
  5. 5 Henryk Kalla
    20 (0,45%)