Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Miejska Górka

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Akacjowa , Brzozowa, Hubala, Kalinowa, Kamińskiego, Kwiatowa, Lipowa, Łąkowa, Niepodległości, Parkowa, Plac 3 Maja, Poprzeczna, Spacerowa, Sosnowa, Spokojna, Świerkowa, Księdza Walkowiaka, Wierzbowa, Zacisze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Zdzisław Franciszek Goliński
    276 (72,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Andżelika Maria Rogala
    106 (27,75%)

Okręg 2

Kilińskiego, Kobylińska, Kościelna, Leśna, Piekarska, Plac Powstańców. Wielkopolskich, Sienkiewicza, Sikorskiego, Słoneczna, Szkolna, Ślusarska, Wałowa, Wodna, Wojska Polskiego, Zakątna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marian Stanisław Rapior
    174 (49,29%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Regina Maria Junory
    80 (22,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Marcin Grobelny
    99 (28,05%)

Okręg 3

Bema, Dubińska, Górków, Buszy, Konopnickiej, Ogrodowa, Podgórna , Polna, Południowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Gerard Józef Wawrzynek
    190 (44,92%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wawrzyniec Roch Kowalski
    47 (11,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA TRAWKI

kandydatliczba głosów

  1. 20 Mariusz Kazimierz Trawka
    43 (10,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI ORZECHOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 22 Monika Katarzyna Orzechowska
    42 (9,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Łukasz Rojda
    101 (23,88%)

Okręg 4

Dworcowa, Fabryczna, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Krasickiego, Mickiewicza, Paderewskiego, Plac Korczaka, Plac 700 lecia, Rawicka, Rynek, Rzeczna, Sportowa, Tęczowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Barbara Gabriela Szewczyk
    226 (57,22%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Stefan Wrona
    54 (13,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Honorata Ratajczak
    43 (10,89%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krzysztof Franciszek Zelek
    72 (18,23%)

Okręg 5

Konary: nr 1 – 65, nr 80a - 102b, nr 196 - 228

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Andrzej Szczurny
    111 (39,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Małgorzata Kałuża
    60 (21,13%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Urszula Dupiczak
    113 (39,79%)

Okręg 6

Konary: nr 67 - 79, nr 103 - 195, Piaski, Zalesie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Kazimierz Małyga
    127 (42,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARLENY GŁOWACZ - ZELEK

kandydatliczba głosów

  1. 21 Marlena Głowacz-Zelek
    169 (57,09%)

Okręg 7

Sobiałkowo: nr 1 - 47, Rzyczkowo, Woszczkowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Bernard Walenty Cieślak
    167 (74,55%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Joanna Anna Radojewska
    57 (25,45%)

Okręg 8

Sobiałkowo: nr 48 - 186

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Wiesława Stanisława Nowakowska
    144 (54,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Maria Jolanta Sobieraj
    118 (45,04%)

Okręg 9

Dłoń, Melanowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA MIEJSKA GÓRKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Bernard Walenty Bałuniak
    133 (52,78%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Roman Cichowlas
    87 (34,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Katarzyna Jarczyńska
    32 (12,70%)

Okręg 10

Kołaczkowice, Oczkowice, Topólka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA MIEJSKA GÓRKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Monika Szydłowska
    147 (49,16%)

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Antoni Tadeusz Będkowski
    92 (30,77%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andżelina Roszak
    21 (7,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Marek Marian Majewski
    39 (13,04%)

Okręg 11

Niemarzyn

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Maria Janiak
    91 (54,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Agata Jagoda Wróblewska
    77 (45,83%)

Okręg 12

Karolinki, Annopol, Jagodnia, Dąbrowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA MIEJSKA GÓRKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Kazimierz Szotkiewicz
    20 (6,23%)

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Danuta Maria Skupin
    143 (44,55%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marian Jakub Pieprzyk
    106 (33,02%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNI PRA

kandydatliczba głosów

  1. 23 Michał Łukasz Lisiecki
    23 (7,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Walerian Welka
    29 (9,03%)

Okręg 13

Roszkowo, Rozstępniewo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mirosław Śmierzchała
    168 (79,62%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Alicja Hanna Kulczak
    43 (20,38%)

Okręg 14

Roszkówko, Zakrzewo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Liliana Aleksandra Stachowiak
    59 (39,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Antoni Bartkowiak
    91 (60,67%)

Okręg 15

Gostkowo, Zmysłowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCZA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Barbara Walkowiak
    87 (47,28%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Franciszek Hądzlik
    28 (15,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Michał Paweł Pawliczuk
    69 (37,50%)