Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Gomunice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Słostowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Leon Mokrzyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GĘBICZA

91 (32,85%)

Agata Agnieszka Tazbir

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

94 (33,94%)

Danuta Bożena Bąbińska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

11 (3,97%)

Andrzej Marek Lech

KOMITET WYBORCZY KRAJOWE STOWARZYSZENIE POLSKI BLOK LUDOWY

36 (13,00%)

Jan Lisiecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA LISIECKIEGO

45 (16,25%)

Okręg 2

Część Sołectwa Gomunice-Wojciechów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Stolarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

58 (44,96%)

Wacław Jan Urbański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJACIÓŁ GMINY

71 (55,04%)

Okręg 3

Część Sołectwa Gomunice-ulice: Elizy Orzeszkowej, Fabryczna Gomunice, Konopnickiej, Krasińskiego od nr 1 do 36, Piotrkowska, Reymonta

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Maciej Gonera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

65 (54,17%)

Agnieszka Teresa Kułak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI KUŁAK

55 (45,83%)

Okręg 4

Część Sołectwa Gomunice ulice: Krasińskiego od nr 40 do nr 45, o. Teofila Krauze, Słowackiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Barbara Daros

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

97 (58,43%)

Bożena Urszula Strzembska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

69 (41,57%)

Okręg 5

Część Sołectwa Gomunice-ulice: Józefa Piłsudskiego, Kilińskiego, Krasińskiego od nr 46

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosława Zofia Gębicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GĘBICZA

72 (41,62%)

Dorota Katarzyna Szafrańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

101 (58,38%)

Okręg 6

Część Sołectwa Gomunice-ulice: Armii Krajowej, Dobryszycka, Kolejowa, Mickiewicza, Prusa, Wesoła, Wincentego Witosa, Wojska Polskiego, Wyzwolenia, Zdrowia, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Ireneusz Gębicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GĘBICZA

66 (28,57%)

Jan Wiesław Kowalski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

165 (71,43%)

Okręg 7

Część Sołectwa Gomunice-ulice: Cicha, Kopernika, Leszka Czarnego, Narutowicza, Partyzantów, Strażacka, Teligi, Wolności, Zaciszna; Wielki Bór

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edyta Maria Szadkowska-Sikorska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

227 (87,98%)

Andrzej Wojciech Serwa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJACIÓŁ GMINY

31 (12,02%)

Okręg 8

Część Sołectwa Kletnia-ulice: Brzozowa, Częstochowska, Dębowa, Dworcowa, Modrzewiowa, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa; Hucisko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Krystyna Zdunek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GĘBICZA

80 (35,71%)

Paweł Jan Gurazda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

94 (41,96%)

Anna Czesława Dyła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJACIÓŁ GMINY

50 (22,32%)

Okręg 9

Część Sołectwa Kletnia-ulice: Główna, Ogrodowa, Północna, Południowa, Poprzeczna, Przedborska, Zachodnia, Złota

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Poteralski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GĘBICZA

8 (4,08%)

Marek Adam Tazbir

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

138 (70,41%)

Marzenna Ewa Łabęcka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

50 (25,51%)

Okręg 10

Część Sołectwa Kletnia-ulice: Księżycowa, Słoneczna, Spacerowa, Wschodnia; Wójcik; Sołectwo Karkoszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Marta Dratwa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GĘBICZA

32 (17,20%)

Michał Adam Kowalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

125 (67,20%)

Mariola Barbara Skalik-Robak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

29 (15,59%)

Okręg 11

Sołectwo Piaszczyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Łukasz Szwedzik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GĘBICZA

16 (13,11%)

Ewa Barbara Sobieraj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

63 (51,64%)

Łukasz Michał Stanios

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

43 (35,25%)

Okręg 12

Sołectwo Wąglin; Sołectwo Kocierzowy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Dyja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ DYJA

194 (81,51%)

Małgorzata Katarzyna Płomińska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

44 (18,49%)

Okręg 13

Część Sołectwa Chrzanowice-ulice: Bema, ks. Zenona Haraziaka, Narutowicza, Reymonta, Włodzimierza Łuckiego, Wolności

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Janusz Więcek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GĘBICZA

71 (36,04%)

Sylwia Magdalena Janowska-Kopcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

110 (55,84%)

Zofia Janina Klekowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

16 (8,12%)

Okręg 14

Część Sołectwa Chrzanowice-ulice: Norwida, Partyzantów, Sikorskiego, Żeromskiego; Pudzików

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Klara Marianna Więcek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GĘBICZA

60 (26,32%)

Anna Marzena Grzejszczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

103 (45,18%)

Bogdan Kazimierz Kopcik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

65 (28,51%)

Okręg 15

Sołectwo Chruścin-Pirowy; Sołectwo Gertrudów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Hubert Józef Łuczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GĘBICZA

25 (19,23%)

Wiesław Jan Wolnicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

91 (70,00%)

Grzegorz Szafrański

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

14 (10,77%)