Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Śrem

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

MIASTO ŚREM, ULICE: 750 - lecia; 1 Maja; Aleja Katyńska, Dezyderego Chłapowskiego; Grunwaldzka; Jeziorna; Leopolda Okulickiego; Stanisława Staszica; Stefana Grota Roweckiego; Tadeusza Bora Komorowskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA LEWANDOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dominika Joanna Fornalik
    105 (2,27%)
  2. 1 Adam Jan Lewandowski
    1 061 (22,95%)
  3. 2 Zdzisław Stanisław Żeleźny
    411 (8,89%)
  4. 7 Lilianna Maria Wąsik
    110 (2,38%)
  5. 4 Marcin Kowalczyk
    68 (1,47%)
  6. 5 Krzysztof Lewandowski
    175 (3,78%)
  7. 6 Justyna Anna Gaweł
    85 (1,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA CHWAŁCZYŃSKIEGO NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Karol Mateusz Konwerski
    109 (2,36%)
  2. 4 Arkadiusz Zdzisław Kotliński
    5 (0,11%)
  3. 6 Dominik Jan Eliasz
    12 (0,26%)
  4. 5 Marta Gościniak
    15 (0,32%)
  5. 7 Julita Anna Sawicka
    11 (0,24%)
  6. 2 Paweł Wawrzyniak
    33 (0,71%)
  7. 3 Agnieszka Ludwiszewska
    27 (0,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Małgorzata Barbara Tyczyńska
    15 (0,32%)
  2. 2 Artur Piotr Marciniak
    29 (0,63%)
  3. 4 Stanisław Sierakowski
    6 (0,13%)
  4. 3 Kamil Tadeusz Wiącek
    19 (0,41%)
  5. 1 Małgorzata Łucka
    127 (2,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MULKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Rafał Antoni Hejne
    219 (4,74%)
  2. 5 Alicja Herter
    8 (0,17%)
  3. 1 Piotr Mulkowski
    413 (8,93%)
  4. 3 Eleonora Romualda Kamińska
    85 (1,84%)
  5. 4 Karol Ludwik Doliński
    35 (0,76%)
  6. 7 Rafał Tyrakowski
    40 (0,87%)
  7. 6 Natalia Maria Stachowiak
    29 (0,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE DLA ŚREMIAN

kandydatliczba głosów

  1. 2 Eugeniusz Ludwik Siczyński
    39 (0,84%)
  2. 3 Szymon Marian Łuczak
    38 (0,82%)
  3. 6 Helena Janina Kwiecińska
    10 (0,22%)
  4. 4 Monika Trembińska
    15 (0,32%)
  5. 5 Sylwia Anna Śliczna
    28 (0,61%)
  6. 1 Mariusz Szydłowski
    197 (4,26%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ryszard Kazimierz Górny
    100 (2,16%)
  2. 7 Monika Katarzyna Kostrzewska
    25 (0,54%)
  3. 4 Jędrzej Guzewski
    25 (0,54%)
  4. 1 Robert Józef Piątek
    747 (16,15%)
  5. 2 Jerzy Cieślewicz
    88 (1,90%)
  6. 5 Dorota Anna Wojna
    40 (0,87%)
  7. 6 Izabela Maria Lisiecka
    20 (0,43%)

Okręg 2

MIASTO ŚREM, ULICE: Aleja Solidarności; Andersena; Artura Grottgera; Brzechwy; Cmentarna; Chałubińskiego; Fabryczna; Floriana Marciniaka; Fryderyka Chopina; Gen. Wł. Sikorskiego; Gierymskiego; Heweliusza; Ignacego Paderewskiego; Jacka Malczewskiego; Jana Matejki; Jastrzębia; Józefa Chełmońskiego; Karola Szymanowskiego; Kolberga; Kolejowa; Konstytucji 3 Maja; Kopernika; Korczaka; Kręta; Leona Wyczółkowskiego; Makuszyńskiego; Michałowskiego; Nadbrzeżna; Nadwarciańska; Nenckiego; Nowowiejskiego; Puchalskiego; Romera; Skłodowskiej-Curie; Stanisława Moniuszki; Stanisława Witkiewicza; Stanisława Wyspiańskiego; Strusia; Strzeleckiego; Śniadeckiego; Święcickiego; Tadeusza Kantora; Tadeusza Makowskiego; Tatarkiewicza; Tuwima; Włodzimierza Tetmajera; Wojciecha Kossaka; Zachodnia; Zaułek Jana Cybisa; Zaułek Olgi Boznańskiej; Żurawia; Żwirowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA LEWANDOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 6 Magdalena Zdzisława Płociennik
    91 (2,32%)
  2. 1 Bartosz Żeleźny
    805 (20,49%)
  3. 3 Jacek Kubski
    47 (1,20%)
  4. 4 Żaneta Koch
    118 (3,00%)
  5. 2 Katarzyna Sarnowska
    250 (6,36%)
  6. 5 Mateusz Wojtas
    95 (2,42%)
  7. 7 Mariusz Jacek Kociemba
    113 (2,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA CHWAŁCZYŃSKIEGO NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 5 Katarzyna Agnieszka Staśkiewicz
    34 (0,87%)
  2. 1 Łukasz Arkadiusz Piasecki
    109 (2,77%)
  3. 2 Paweł Zbigniew Gruda
    18 (0,46%)
  4. 4 Michał Krzysztof Tiszer
    47 (1,20%)
  5. 3 Joanna Piasecka
    15 (0,38%)
  6. 6 Justyna Koniarz
    9 (0,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Mikołaj Hoffmann
    118 (3,00%)
  2. 3 Jolanta Matuszewska
    18 (0,46%)
  3. 2 Maciej Fujak
    68 (1,73%)
  4. 4 Jędrzej Strugała
    20 (0,51%)
  5. 5 Anna Biniaszak
    12 (0,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MULKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 4 Filip Nowakowski
    65 (1,65%)
  2. 2 Cezary Strzelec
    443 (11,28%)
  3. 1 Piotr Karliński
    317 (8,07%)
  4. 5 Lidia Marzena Wyrzykiewicz
    13 (0,33%)
  5. 3 Elwira Maria Brylewska
    36 (0,92%)
  6. 7 Marek Arkadiusz Pioch
    34 (0,87%)
  7. 6 Ilona Maria Chmiel
    95 (2,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE DLA ŚREMIAN

kandydatliczba głosów

  1. 4 Piotr Szalony
    68 (1,73%)
  2. 2 Szymon Ryszard Mądry
    53 (1,35%)
  3. 6 Olga Marta Łysiak-Litke
    14 (0,36%)
  4. 5 Halina Pikulik
    7 (0,18%)
  5. 7 Waldemar Krzysztof Walkowiak
    48 (1,22%)
  6. 1 Łukasz Musielak
    96 (2,44%)
  7. 3 Anita Barbara Kowalak
    17 (0,43%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Tadeusz Wojna
    295 (7,51%)
  2. 2 Karolina Ankudowicz
    150 (3,82%)
  3. 3 Katarzyna Latanowicz
    49 (1,25%)
  4. 6 Marian Franciszek Wawrzyniak
    33 (0,84%)
  5. 5 Adam Giełda
    42 (1,07%)
  6. 7 Katarzyna Zwierzyńska
    44 (1,12%)
  7. 4 Marcin Mirek
    23 (0,59%)

Okręg 3

MIASTO ŚREM, ULICE: Adama Mickiewicza; Akacjowa; Aleksandra Głowackiego; Andrzeja Frycza Modrzewskiego; Cypriana Kamila Norwida; Długa; dr. Seweryna Matuszewskiego; Elizy Orzeszkowej; Farna; Floriana Dąbrowskiego; Franciszkańska; Glinki; Gołębia; Gostyńska; Hugo Kołłątaja; Jana Kilińskiego; Jana Kochanowskiego; Jana Ostroroga; Jasna; Józefa Bema; Józefa Dutkiewicza; Józefa Piłsudskiego; Józefa Wybickiego; Końcowa; Kosynierów; Krótka; Ks. Abp. Antoniego Baraniaka; Ks. Antoniego Rzadkiego; Ks. Jana Kajetańczyka; Ks. Jerzego Popiełuszki; Ks. Piotra Wawrzyniaka; Letnia; Ludwika Zamenhofa; Łazienkowa; Łąkowa; Mała Łazienkowa; Mała Rzeźnicka; Marii Konopnickiej; Mariana Zielińskiego; Mikołaja Reja; Młyńska; Narzędziowa; Nowa Strzelnica; Ogrodowa; Parkowa; Piaskowa; Plac 20 Października; Plac Straży Pożarnej, Podgórna; Podwale; Polna; Poprzeczna; Powstańców Wielkopolskich; Poznańska; Promenada; Prosta; Prymasa Stefana Wyszyńskiego; Przemysłowa; Racławicka; Rolna; Rzeczna; Rzemieślnicza; Słoneczna; Stanisława Wojciechowskiego; Stary Rynek; Szewska; Szeroka; Szkolna; Środkowa; Tadeusza Kościuszki; Tylna; Targowa; Tytusa Działyńskiego; Wacława Adamskiego; Warsztatowa; Wąska; Wiejska; Wielka Rzeźnicka; Wiosenna; Wiosny Ludów; Władysława Reymonta; Włókniarzy; Wojska Polskiego; Wschodnia; Zielona; Zofii Nałkowskiej

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA LEWANDOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Arkadiusz Marek Jankowiak
    177 (4,91%)
  2. 6 Aleksandra Grażyna Ratajczak
    117 (3,25%)
  3. 4 Piotr Mieczysław Rojek
    355 (9,85%)
  4. 1 Andrzej Mieloszyński
    369 (10,24%)
  5. 7 Jan Mieloszyński
    72 (2,00%)
  6. 5 Katarzyna Maria Łeńska-Szewczak
    69 (1,92%)
  7. 3 Wisława Katarzyna Frydryszak
    66 (1,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA CHWAŁCZYŃSKIEGO NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Justyna Anna Pietrzak
    21 (0,58%)
  2. 5 Ziemowit Jan Witkowski
    16 (0,44%)
  3. 1 Jerzy Adam Witkowski
    151 (4,19%)
  4. 3 Adrianna Łucja Rydzewska
    14 (0,39%)
  5. 4 Iwona Magdalena Turajska
    18 (0,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wiktor Maria Łucka
    95 (2,64%)
  2. 2 Mikołaj Marcin Majsner
    80 (2,22%)
  3. 5 Katarzyna Zofia Roszczka-Pomin
    4 (0,11%)
  4. 3 Małgorzata Jadwiga Tomyślak
    14 (0,39%)
  5. 4 Bartosz Wojciech Kończewski
    23 (0,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MULKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Aleksandra Kinga Bielejewska
    97 (2,69%)
  2. 1 Tomasz Józef Jakuszek
    236 (6,55%)
  3. 2 Antoni Stanisław Michalak
    168 (4,66%)
  4. 6 Oskar Artur Cejman
    32 (0,89%)
  5. 7 Kinga Matecka
    44 (1,22%)
  6. 5 Robert Mirosław Klimaszewski
    30 (0,83%)
  7. 4 Patrycja Anna Kozak
    27 (0,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE DLA ŚREMIAN

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paulina Maria Wojtkowska
    77 (2,14%)
  2. 2 Daria Dorota Olejniczak
    35 (0,97%)
  3. 7 Maciej Ciesielski
    23 (0,64%)
  4. 4 Paulina Jackowiak-Szafrańska
    23 (0,64%)
  5. 6 Krzysztofa Agnieszka Laska
    28 (0,78%)
  6. 3 Janusz Jan Skrzypniak
    21 (0,58%)
  7. 5 Tomasz Dawid Wróblewski
    52 (1,44%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Mirosława Elżbieta Zgrabczyńska-Kryspin
    36 (1,00%)
  2. 3 Artur Konon
    199 (5,52%)
  3. 6 Agnieszka Noskiewicz
    36 (1,00%)
  4. 2 Dominik Sworowski
    99 (2,75%)
  5. 1 Rafał Adam Wachowiak
    257 (7,13%)
  6. 4 Bogusław Szydłowski
    86 (2,39%)
  7. 7 Dorota Zofia Langwińska
    132 (3,66%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Stołowski
    106 (2,94%)
  2. 2 Henryka Elżbieta Mośkowiak
    51 (1,42%)
  3. 3 Szymon Paweł Szubert
    26 (0,72%)
  4. 5 Karolina Remus
    12 (0,33%)
  5. 4 Magdalena Raszewska
    9 (0,25%)

Okręg 4

WSIE: Binkowo; Błociszewo; Bodzyniewo; Borgowo; Bystrzek; Dalewo; Dąbrowa; Dobczyn; Gaj; Góra; Grodzewo; Grzymysław; Jeleńczewo; Kadzewo; Kaleje; Kawcze; Krzyżanowo; Luciny; Łęg; Marianowo; Marszewo; Mateuszewo; Mechlin; Mórka; Niesłabin; Nochowo; Nochówko; Olsza; Orkowo; Ostrowo; Pełczyn; Psarskie; Pucołowo; Pysząca; Sosnowiec; Szymanowo; Tesiny; Wirginowo; Wyrzeka; Zbrudzewo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA LEWANDOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 7 Michał Jankowski
    149 (3,12%)
  2. 8 Grażyna Józefa Sutor
    27 (0,57%)
  3. 6 Małgorzata Barbara Matuszewska
    151 (3,16%)
  4. 4 Zygmunt Ciołek
    107 (2,24%)
  5. 3 Adam Franciszek Sędłak
    88 (1,84%)
  6. 5 Jacek Michalski
    96 (2,01%)
  7. 2 Barbara Maria Ratajczak
    217 (4,55%)
  8. 1 Edward Mateusz Szczepański
    341 (7,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA CHWAŁCZYŃSKIEGO NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maia Miętkiewicz
    24 (0,50%)
  2. 5 Gracjan Hamulski
    2 (0,04%)
  3. 6 Robert Piotr Samelski
    13 (0,27%)
  4. 7 Katarzyna Wiktoria Celka
    31 (0,65%)
  5. 1 Marcin Andrzej Chwałczyński
    269 (5,64%)
  6. 3 Aleksander Kaźmierski
    15 (0,31%)
  7. 4 Monika Anna Kościelniak
    15 (0,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wojciech Mirosław Piasecki
    111 (2,33%)
  2. 4 Hanna Elżbieta Kaczmarek
    35 (0,73%)
  3. 5 Jarosław Piotr Hapak
    15 (0,31%)
  4. 2 Błażej Szymon Patrzałek
    19 (0,40%)
  5. 3 Ewa Kołacka
    99 (2,07%)
  6. 6 Małgorzata Maria Majsner
    51 (1,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MULKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 8 Ewelina Jankowiak
    47 (0,98%)
  2. 6 Bartosz Skrzypczak
    77 (1,61%)
  3. 2 Andrzej Włodarczak
    68 (1,42%)
  4. 7 Dorota Magdalena Stępa
    20 (0,42%)
  5. 4 Tomasz Jan Gendera
    84 (1,76%)
  6. 1 Marek Grzegorz Basaj
    278 (5,82%)
  7. 3 Ilona Urszula Pierzchlewicz-Kuta
    45 (0,94%)
  8. 5 Błażej Michał Malinski
    31 (0,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE DLA ŚREMIAN

kandydatliczba głosów

  1. 3 Daria Sroka
    29 (0,61%)
  2. 4 Tadeusz Sylwester Wieruszewski
    27 (0,57%)
  3. 7 Danuta Władysława Zimowska
    7 (0,15%)
  4. 1 Grzegorz Wiśniewski
    333 (6,98%)
  5. 8 Kamila Irena Sika
    15 (0,31%)
  6. 2 Tomasz Owsianny
    61 (1,28%)
  7. 5 Iwona Pietrzak
    57 (1,19%)
  8. 6 Tomasz Robert Hołderny
    46 (0,96%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 8 Marzena Mikołajczak
    49 (1,03%)
  2. 1 Martyna Zofia Wachowiak
    277 (5,80%)
  3. 3 Grzegorz Mirosław Pierzchalski
    81 (1,70%)
  4. 4 Przemysław Ludwik Lewandowski
    132 (2,77%)
  5. 5 Wojciech Biegun
    113 (2,37%)
  6. 2 Maria Teresa Żakowska
    118 (2,47%)
  7. 7 Zygmunt Czubanowski
    124 (2,60%)
  8. 6 Stefan Bolesław Robakowski
    26 (0,54%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Nina Stanisława Stępa
    250 (5,24%)
  2. 8 Hanna Piechocka-Dereszewska
    15 (0,31%)
  3. 6 Stanisław Ludwik Ratajczak
    92 (1,93%)
  4. 4 Marek Jankowiak
    34 (0,71%)
  5. 7 Agnieszka Przywara-Kapturek
    69 (1,45%)
  6. 2 Roman Stanisław Hojak
    173 (3,62%)
  7. 5 Andrzej Wysocki
    87 (1,82%)
  8. 3 Piotr Andrzejewski
    33 (0,69%)