Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Dzierzążnia

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Dzierzążnia od nr 1do nr 41 i od nr 67 do nr 70

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Zbigniew Mikołajewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA

31 (26,50%)

Radosław Paweł Pawlak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

60 (51,28%)

Marek Kozłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DZIERZĄŻNIA

7 (5,98%)

Genowefa Mrozowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA-MARIANA GĄSECKIEGO

7 (5,98%)

Dariusz Ryglewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO

12 (10,26%)

Okręg 2

Sołectwo: Dzierzążnia od nr 41A do nr 66

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Sybicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA

22 (21,78%)

Andrzej Machnacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DZIERZĄŻNIA

38 (37,62%)

Jadwiga Kadecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA-MARIANA GĄSECKIEGO

0 (0,00%)

Teresa Cywińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO

31 (30,69%)

Mateusz Borowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO

10 (9,90%)

Okręg 3

Sołectwo: Nowa Dzierzążnia Sołectwo: Pluskocin miejscowości Pluskocin i Skołatowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Piórkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA

58 (47,54%)

Adrian Aksamitowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

7 (5,74%)

Stefan Marian Demby

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DZIERZĄŻNIA

22 (18,03%)

Agnieszka Granuszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO

24 (19,67%)

Ilona Ziębińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO

11 (9,02%)

Okręg 4

Sołectwo: Nowe Sarnowo, Sołectwo: Sarnowo-Góry

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mateusz Wiktorzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA

20 (12,20%)

Marcin Bogucki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

16 (9,76%)

Krzysztof Andrzej Zimny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DZIERZĄŻNIA

73 (44,51%)

Małgorzata Gajewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO

29 (17,68%)

Paulina Lidia Traczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO

26 (15,85%)

Okręg 5

Sołectwo: Gumowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Henryk Jaros

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA

3 (2,48%)

Iwona Agata Kawecka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

48 (39,67%)

Marzanna Małgorzata Śmigrodzka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DZIERZĄŻNIA

6 (4,96%)

Elżbieta Krystyna Nużyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA-MARIANA GĄSECKIEGO

12 (9,92%)

Urszula Katarzyna Niedziałkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO

29 (23,97%)

Bogdan Rajewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO

23 (19,01%)

Okręg 6

Sołectwo: Rakowo, Sołectwo Siekluki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Lilla Koper

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA

17 (21,25%)

Ewa Izabela Rydzewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

29 (36,25%)

Grzegorz Drybczewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DZIERZĄŻNIA

5 (6,25%)

Grażyna Iwona Graczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA-MARIANA GĄSECKIEGO

6 (7,50%)

Stanisław Jaszczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO

20 (25,00%)

Aldona Elżbieta Kowalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO

3 (3,75%)

Okręg 7

Sołectwo: Starczewo-Pobodze, Sołectwo: Starczewo Wielkie, Sołectwo: Wierzbica Szlachecka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Stanisław Bartold

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA

42 (34,71%)

Ewa Ryszarda Matuszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA-MARIANA GĄSECKIEGO

20 (16,53%)

Sylwia Beata Gościcka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO

37 (30,58%)

Jarosław Sońta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO

22 (18,18%)

Okręg 8

Sołectwo: Błomino-Gule, Sołectwo: Błomino Gumowskie, Sołectwo: Błomino-Jeże

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Obrębska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA

17 (13,18%)

Paweł Karol Rokitnicki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

20 (15,50%)

Dariusz Sepetowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DZIERZĄŻNIA

36 (27,91%)

Marta Zbrzeźna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA-MARIANA GĄSECKIEGO

24 (18,60%)

Paweł Śmigelski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO

27 (20,93%)

Marek Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO

5 (3,88%)

Okręg 9

Sołectwo: Sadkowo, Sołectwo: Wierzbica Pańska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Żuchniewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA

23 (17,97%)

Jan Giżyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DZIERZĄŻNIA

10 (7,81%)

Konrad Maliszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO

61 (47,66%)

Anna Idzikowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO

34 (26,56%)

Okręg 10

Sołectwo: Kadłubowo Sołectwo: Korytowo, Sołectwo: Pomianowo.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Wiesława Turkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA

64 (53,33%)

Mariusz Robert Cywiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO

40 (33,33%)

Ewa Małgorzata Marszał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO

16 (13,33%)

Okręg 11

Sołectwo: Kucice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Gołębiewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA

34 (36,56%)

Zenon Jan Obojski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DZIERZĄŻNIA

21 (22,58%)

Krzysztof Olszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO

21 (22,58%)

Daniel Konopka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO

17 (18,28%)

Okręg 12

Sołectwo: Nowe Kucice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Garlej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA

34 (21,25%)

Iwona Magdalena Kokosińska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

38 (23,75%)

Wioleta Małgorzata Konopka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY DZIERZĄŻNIA

21 (13,13%)

Marta Cywińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA-MARIANA GĄSECKIEGO

22 (13,75%)

Waldemar Krzysztof Kaniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO

33 (20,63%)

Iwona Teresa Wyrwich

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO

12 (7,50%)

Okręg 13

Sołectwo: Chrościn, Sołectwo: Cumino, Sołectwo: Podmarszczyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesława Elżbieta Jankowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA

60 (35,71%)

Janusz Jeznach

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

43 (25,60%)

Aneta Wachocka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA-MARIANA GĄSECKIEGO

18 (10,71%)

Krzysztofa Teresa Kozarzewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO

18 (10,71%)

Aneta Wioleta Łagodzińska-Ambroziak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO

29 (17,26%)

Okręg 14

Sołectwo: Nowe Gumino, Sołectwo: Stare Gumino

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Wróblewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA

85 (53,80%)

Wioleta Obojska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

17 (10,76%)

Dariusz Cichocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA-MARIANA GĄSECKIEGO

13 (8,23%)

Barbara Pęsik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO

43 (27,22%)

Okręg 15

Sołectwo: Wilamowice, Sołectwo: Niwa, Sołectwo: Przemkowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Jeziak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINY DZIERZĄŻNIA

26 (19,70%)

Janina Teresa Siedlecka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

50 (37,88%)

Anna Barankiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA-MARIANA GĄSECKIEGO

7 (5,30%)

Robert Piotr Rybicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA GOSZCZYŃSKIEGO

32 (24,24%)

Dariusz Krokwa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CZYŻEWSKIEGO

17 (12,88%)