Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Janochy, Zamość
Pokaż więcej
Czesław Brzeziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - PRAWICOWY BLOK SAMORZĄDOWY
85
(59,03%)
Bożena Bogumiła Dudzińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(40,97%)
Okręg 2
Borowce, Janki Stare-Rabędy (Janki Stare, Rabędy), Zapieczne
Pokaż więcej
Zdzisław Pikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - PRAWICOWY BLOK SAMORZĄDOWY
0
(0,00%)
Okręg 3
Repki, Rostki (Rostki, Chrzczony), Wysocarz
Pokaż więcej
Stanisław Bobiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - PRAWICOWY BLOK SAMORZĄDOWY
0
(0,00%)
Okręg 4
Choromany, Grucele, Sawały
Pokaż więcej
Elżbieta Trzaska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - PRAWICOWY BLOK SAMORZĄDOWY
93
(73,81%)
Jan Gocłowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(26,19%)
Okręg 5
Milewo-Łosie, Milewo-Tosie, Milewo Wielkie, Żmijewek (Żmijewek-Mans, Żmijewek Włościański, Żmijewo-Zagroby)
Pokaż więcej
Andrzej Franciszek Szabłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - PRAWICOWY BLOK SAMORZĄDOWY
0
(0,00%)
Okręg 6
Chrostowo, Mieczki-Abramy, Mieczki-Poziemaki
Pokaż więcej
Piotr Sokołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - PRAWICOWY BLOK SAMORZĄDOWY
0
(0,00%)
Okręg 7
Kleczkowo, Mieczki-Ziemaki, Zawady
Pokaż więcej
Stanisław Dzwonkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - PRAWICOWY BLOK SAMORZĄDOWY
65
(60,75%)
Kazimierz Zakrzewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(39,25%)
Okręg 8
Kamionowo (Aleksandrowo, Kamionowo), Radgoszcz, Żyźniewo
Pokaż więcej
Jan Wróbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - PRAWICOWY BLOK SAMORZĄDOWY
49
(54,44%)
Dariusz Morka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(45,56%)
Okręg 9
Budne, Ojcewo, Siemiątkowo, Trzaski
Pokaż więcej
Andrzej Głębocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - PRAWICOWY BLOK SAMORZĄDOWY
0
(0,00%)
Okręg 10
Dąbek, Opęchowo
Pokaż więcej
Jerzy Gumowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - PRAWICOWY BLOK SAMORZĄDOWY
0
(0,00%)
Okręg 11
Dzbenin (Dzbenin, Puchały), Kurpie Szlacheckie (Kurpie Dworskie, Kurpie Szlacheckie)
Pokaż więcej
Zenon Marek Mierzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - PRAWICOWY BLOK SAMORZĄDOWY
60
(60,00%)
Krzysztof Olszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(40,00%)
Okręg 12
Jerzy Piotr Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 13
Troszyn: 4 Września, Juliusza Słowackiego, Marii Konopnickiej, Zacisze
Pokaż więcej
Bożenna Maria Onyszk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - PRAWICOWY BLOK SAMORZĄDOWY
98
(61,64%)
Wiesław Piekarski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(38,36%)
Okręg 14
Troszyn: Jaśminowa, Jodłowa, Krótka, Leśna, Lipowa, Malinowa, Ogrodowa, Polna, Słoneczna, Sosnowa
Pokaż więcej
Waldemar Kosewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - PRAWICOWY BLOK SAMORZĄDOWY
83
(76,15%)
Wojciech Peczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(23,85%)
Okręg 15
Troszyn: Bursztynowa, Diamentowa, Gajowa, Kmicica, Kwiatowa, Miła, Piękna, Pogodna, Przemysłowa, Szafirowa, Szkolna, Wesoła, Władysława Broniewskiego
Pokaż więcej
Edmund Zygmunt Szabłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - PRAWICOWY BLOK SAMORZĄDOWY
99
(46,92%)
Iwona Białobrzewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
112
(53,08%)