Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Ośno Lubuskie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

OŚNO LUBUSKIE: BOCZNA, CHABROWA, CICHA, DOJAZDOWA, GÓRNA, GRONOWSKA, GRUNWALDZKA, JASNA, KWIATOWA, LAWENDOWA, ŁUBINOWA, MAKOWA, PIASKOWA, PODGÓRNA, SPOKOJNA, SŁONECZNIKOWA, SŁUBICKA, WIDOK, WIOSENNA, WRZOSOWA, ZACHODNIA, ZACISZE

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOZŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krzysztof Tymczyn
    216 (63,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ROMANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Katarzyna Widziewicz
    126 (36,84%)

Okręg 2

OŚNO LUBUSKIE: 1 MAJA, KOPERNIKA, KOŚCIELNA, KRÓTKA, PLAC WOLNOŚCI, RÓŻANA, RYBACKA, RYNEK, STRAŻNICZA, SZEROKA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOZŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Anna Dorota Jakubowska
    103 (43,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ROMANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Piotr Romanowski
    134 (56,54%)

Okręg 3

OŚNO LUBUSKIE: BOLESŁAWA CHROBREGO 1A - 35, LIPOWA, ŁĄKOWA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOZŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marek Partyka
    81 (58,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDMUNDA PILIMONA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Bogusława Socha
    58 (41,73%)

Okręg 4

OŚNO LUBUSKIE: ALEJA POKOJU, BOLESŁAWA CHROBREGO od 36A do końca, KOLEJOWA, OGRODOWA, SŁOWACKIEGO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOZŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Zbigniew Andrzej Masztalerz
    140 (60,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ROMANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Zofia Wydmuch-Badowska
    90 (39,13%)

Okręg 5

OŚNO LUBUSKIE: POLNA, POŁUDNIOWA, PRZECZNICA, RZEPIŃSKA, SPORTOWA, WĄSKA, WILLOWA, WODOCIĄGOWA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOZŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marcin Ryżejno
    113 (47,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDMUNDA PILIMONA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Krzysztof Konicki
    45 (18,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ROMANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jakub Krzysztof Gołaszewski
    81 (33,89%)

Okręg 6

KOCHAŃ, OŚNO LUBUSKIE: 11 LISTOPADA, DOLINA LEŚNA, KUPIECKA, MICKIEWICZA, PODMIEJSKA, PRZEMYSŁOWA, RADACHOWSKA, SKŁADOWA, SULĘCIŃSKA, TOWAROWA, USŁUGOWA, ZATORZE, ŻNIWNA, ŻUŻLOWA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOZŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Robert Kiewra
    88 (70,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ROMANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Maciej Macugowski
    37 (29,60%)

Okręg 7

OŚNO LUBUSKIE: FABRYCZNA, JEZIORNA, LEŚNA, OKRZEI, PÓŁNOCNA, SOSNOWA, WODNA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOZŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Henryk Łapko
    161 (74,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDMUNDA PILIMONA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Antoni Sawicki
    55 (25,46%)

Okręg 8

OŚNO LUBUSKIE: AKACJOWA, AZALIOWA, JAŚMINOWA, KALINOWA, KONWALIOWA, KOŚCIUSZKI

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOZŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Irena Milewska
    182 (77,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDMUNDA PILIMONA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Grażyna Anna Aniśko
    53 (22,55%)

Okręg 9

OŚNO LUBUSKIE: 3 MAJA, SŁONECZNA, STRUMYKOWA, SZKOLNA, WYSPIAŃSKIEGO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOZŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Danuta Teresa Major-Senyszyn
    143 (76,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDMUNDA PILIMONA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Hanna Żywicka
    45 (23,94%)

Okręg 10

GRONÓW, LIPIENICA, RADACHÓW

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOZŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Dorota Kwiatkowska
    118 (48,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDMUNDA PILIMONA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Edmund Pilimon
    123 (51,04%)

Okręg 11

PODOŚNO, SIENNO, ŚWINIARY

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOZŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Tomasz Piotr Koszela
    156 (61,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDMUNDA PILIMONA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marcin Ząbek
    13 (5,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Adam Pranica
    70 (27,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ROMANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Małgorzata Helena Kociura
    15 (5,91%)

Okręg 12

GRABNO, POŁĘCKO, ROSŁAWICE

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOZŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Monika Teresa Parysek
    65 (39,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDMUNDA PILIMONA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jolanta Hanuszczak
    47 (28,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ROMANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jadwiga Grauwinkel
    51 (31,29%)

Okręg 13

LUBIEŃ, TRZEŚNIÓW

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOZŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Robert Krzysztof Brychcy
    90 (40,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDMUNDA PILIMONA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Monika Maria Pyzio
    84 (37,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Jacek Marek Traczyk
    36 (16,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ROMANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jan Leszczyłowski
    14 (6,25%)

Okręg 14

SMOGÓRY: 34, 51 - 56, od 57 do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOZŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Alicja Krystyna Badowska
    44 (44,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDMUNDA PILIMONA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Joanna Maria Równa
    55 (55,56%)

Okręg 15

SMOGÓRY: 1 - 33, 35 - 50, 56A - 56B

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOZŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Beata Wieczorek
    126 (63,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDMUNDA PILIMONA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Michał Jan Apanowicz
    69 (35,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ROMANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tomasz Szumlański
    2 (1,02%)