Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Korczyna

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Korczyna – ulice: Generała Szeptyckiego, Jana Szczepanika, Krótka, Parkowa, Rynek, Słoneczna, Spółdzielcza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Kazimierz Szmyd

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”

61 (18,94%)

Grzegorz Piotr Półchłopek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”

134 (41,61%)

Witold Czesław Gonet

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

127 (39,44%)

Okręg 2

Korczyna – ulice: Bpa Sebastiana Pelczara, Dolińska, Jedności, Zawiśle

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Andrzej Półchłopek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”

87 (20,62%)

Jolanta Kwiatkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”

95 (22,51%)

Piotr Daniel Szczygieł

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

240 (56,87%)

Okręg 3

Korczyna – ulice: Brzozowa, Ks. Stefana Dubiela, Leszczyńska, Miodowa, Podzamcze, Zamkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Stanisław Śnieżek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”

137 (41,90%)

Grzegorz Piotr Samborski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

190 (58,10%)

Okręg 4

Korczyna – ulice: Leśna, Ogrodowa, Spokojna – od nr 1 do nr 47 (numery nieparzyste), od nr 2 do nr 24 (numery parzyste), Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Jan Zwiercan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”

115 (36,74%)

Ryszard Stanisław Menet

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”

79 (25,24%)

Zbigniew Andrzej Prajsnar

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

119 (38,02%)

Okręg 5

Korczyna – ulice: Działy, Górska, Mroczki, Łąkowa, Pod Skarpą, Poprzeczna, Spokojna – od nr 49 do końca (numery nieparzyste) i od nr 26 do końca (numery parzyste), Stanisława Pigonia, Wierzbowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Kubit

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”

72 (27,59%)

Alicja Anna Uliasz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”

114 (43,68%)

Krystian Bogumił Gazda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

75 (28,74%)

Okręg 6

Korczyna – ulice: Akacjowa, Lipowa, Widokowa, Zagórze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Józef Pelczarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”

155 (37,99%)

Władysław Pelczar

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”

182 (44,61%)

Angelika Katarzyna Frydrych

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (17,40%)

Okręg 7

Korczyna – ulice: Aleksandra Fredry, Dobra, Dworska, Krośnieńska, Polna, Trębacka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Śliwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”

206 (54,50%)

Edyta Prajsnar

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

172 (45,50%)

Okręg 8

Korczyna – ulice: Armii Krajowej, Dębowa, Graniczna, Kręta, Sporne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dawid Piotr Niemczycki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”

36 (11,76%)

Krystyna Teresa Szmyd

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”

151 (49,35%)

Wojciech Zbigniew Ignarski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

119 (38,89%)

Okręg 9

Czarnorzeki, Wola Komborska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Czesław Wilusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”

23 (6,23%)

Kazimierz Bogdan Krauz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”

139 (37,67%)

Adam Ryszard Paradysz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

207 (56,10%)

Okręg 10

Iskrzynia – ulice: Cicha, Energetyków, Graniczna, Krótka, Podkarpacka, Spacerowa, Spokojna, Szkolna od nr 1 do nr 32 (do skrzyżowania z ul. Strażacką)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Mirosław Pinkowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”

100 (39,06%)

Robert Szmyd

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

156 (60,94%)

Okręg 11

Iskrzynia – ulice: Morawska, Ogrodowa, Słoneczna, Strażacka, Szkolna od nr 33 (od skrzyżowania z ul. Strażacką) do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Wulw

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”

123 (46,07%)

Walerian Władysław Więch

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

144 (53,93%)

Okręg 12

Kombornia: od nr 1 do nr 335

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Kwolek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”

89 (26,89%)

Jarosław Marek Balawajder

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”

60 (18,13%)

Grzegorz Hawrot

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

182 (54,98%)

Okręg 13

Kombornia: od nr 336 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Zborowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”

79 (31,85%)

Jan Zbigniew Wawrzkowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”

112 (45,16%)

Piotr Jędrysik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

57 (22,98%)

Okręg 14

Krasna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Górniewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”

88 (31,32%)

Łukasz Adam Radziwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”

54 (19,22%)

Jerzy Pitera

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

139 (49,47%)

Okręg 15

Węglówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Marek Paradysz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”

48 (17,08%)

Andrzej Stanisław Zaremba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”

137 (48,75%)

Jolanta Urbanek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

96 (34,16%)