Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Pcim

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Pcim Centrum-role: Spórny, Marchówka, Foleśnikówka, Madoń, Podkościół, Godawy, Rejesty, Pierony, Góreccy, Gracze, Bodziochy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kacper Jan Pandyra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BYLICY „DLA MIESZKAŃCÓW GMINY PCIM”

147 (48,68%)

Piotr Jan Sadowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

155 (51,32%)

Okręg 2

Pcim Centrum-role: Zarębek Plebański, Ornaty, Kumosie, Słowiaki, Kubonie, Pod Kotoniem, Kotoń

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Luberda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA PCIM”

161 (50,63%)

Marcin Andrzej Róg

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

157 (49,37%)

Okręg 3

Pcim Centrum: Nadrabie, Łuczany

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Luberda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA PCIM”

70 (22,80%)

Wojciech Kozak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

237 (77,20%)

Okręg 4

Pcim Centrum-role: Gromki, Korzeniowscy, Szewcówka, Kotuńszczówka, Chałupniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Jacek Róg

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BYLICY „DLA MIESZKAŃCÓW GMINY PCIM”

96 (24,87%)

Urszula Piwowarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA PCIM”

132 (34,20%)

Dariusz Andrzej Hodurek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

158 (40,93%)

Okręg 5

Pcim Centrum: Górzany – role: Pieruniaki, Kozaki za Lipinami, Leksandry, Gancarze, Kolbiarze, Krawcy, Pabiski, Kozaki za tartakiem, Dziadki, Świątki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Mieczysław Dziadkowiec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 6

Pcim Sucha: Mała Sucha, Średnia Sucha

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Wójtowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BYLICY „DLA MIESZKAŃCÓW GMINY PCIM”

117 (35,78%)

Józef Polański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

210 (64,22%)

Okręg 7

Pcim Sucha: Wielka Sucha, Działy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Aleksander Kamiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BYLICY „DLA MIESZKAŃCÓW GMINY PCIM”

36 (9,50%)

Kazimierz Czesław Kubic

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA PCIM”

214 (56,46%)

Paweł Tadeusz Hobot

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

129 (34,04%)

Okręg 8

Pcim Krzywica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Marek Górni

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BYLICY „DLA MIESZKAŃCÓW GMINY PCIM”

78 (36,79%)

Jan Władysław Zięba

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

134 (63,21%)

Okręg 9

Stróża Górna: Lewa strona Raby – role: Siódmowo, Bąkowo, Słowikowo, Paszkówka, Piszczkowo, Płoszczycowo, Mądrowo, Mirochnowo, Płaczkowo, Klaklowo Prawa strona Raby – role: Moskalowo, Marytowo, Kowalowo, Pod Górą

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Płoszczyca

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BYLICY „DLA MIESZKAŃCÓW GMINY PCIM”

85 (22,67%)

Mieczysław Żaba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA PCIM”

143 (38,13%)

Wiesław Piotr Hodurek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

147 (39,20%)

Okręg 10

Stróża Górna: Prawa strona Raby – role: Górniakowo, Klimasowo, Cupiny, Tyrpułowo, Hajdukowo, Ziębowo, Mirkówka, Poddziele, Niwa, Psiarka, Jamrozówka, Totowo, Witkówka, Klubowo, Swachtówka, Wątorowo, Słowikówka, Wierciakowo, Mleczkowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Czesław Depta

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 11

Stróża Dolna: Prawa strona Raby – role: Proszkówka, Dolina, Pańskie Pola, U Jazu, Waniówka, Niwa, Kępa, Wójcikowo, Spyrowo, Mętelowo, Lewa strona Raby – role: Miłogoszcz, Nychówka, Pod Nychówką, Śliwiakowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Anna Nadolnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BYLICY „DLA MIESZKAŃCÓW GMINY PCIM”

128 (33,16%)

Wiesława Justyna Mirek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

258 (66,84%)

Okręg 12

Stróża Dolna-role: Rogowo, Mirkowo, Balowo, Sekułowo, Firkowo, Zagroda, Żabowo, Jopkowo, Firkowo, Jeleniowo, Szustkowo, Mosnowo, Gierczyno, Klaklino, Dział, Klubino, Protasowo, Niedźwiedziowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Adam Gorzelany

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BYLICY „DLA MIESZKAŃCÓW GMINY PCIM”

107 (27,94%)

Jan Mirochna

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

276 (72,06%)

Okręg 13

Trzebunia-role: Orawinowa, Sularzowa, Młynarczykowa, Matlakowa, Grabkowa, Kowalikowa, Dziobkowa, Wronowa, Hodurkowa, Ciusiowa, Kuligowa, Zagrody Zapaczne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Stanisław Ciuś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BYLICY „DLA MIESZKAŃCÓW GMINY PCIM”

131 (38,64%)

Józef Oskwarek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

208 (61,36%)

Okręg 14

Trzebunia-role: Bieńkowa, Ostafinowa, Zagrody Słoneczne, Gorylowa, Stopkowa, Jaroszowo, Oskwarkowa, Błachutowa, Bystroniowa, Malinowa, Ligęzowa, Leśniowa, Kowalowa, Bylicowa, Wnękowa, Balinkowa, Łatasowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Bronisław Ostafin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BYLICY „DLA MIESZKAŃCÓW GMINY PCIM”

107 (36,77%)

Grzegorz Janusz Ostafin

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

184 (63,23%)

Okręg 15

Trzebunia-role: Woźnicowa, Kęsoniowa, Skrzeczkowa, Garbieniowa, Burtanowa, Pabisowa, Sufletowa, Ferdasówka, Francuzowa, Bochniowa, Krzystkowa, Ziajowa, Jasubowa, Horwacikowa, Horwatówka, Dymakowa, Matysowa, Rydzowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Bylica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BYLICY „DLA MIESZKAŃCÓW GMINY PCIM”

136 (46,42%)

Paweł Jan Stopka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

157 (53,58%)