Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Jeziora Wielkie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Jeziora Wielkie-część położona na południe od drogi biegnącej przez miejscowość Jeziora Wielkie zaczynającej się od zjazdu z drogi krajowej Nr 25

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Cezary Jerzy Cichocki

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

50 (34,48%)

Paweł Tomasz Łukaszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM

6 (4,14%)

Grzegorz Komór

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (28,97%)

Alina Maria Mohylowska-Woźniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

47 (32,41%)

Okręg 2

Sołectwo Jeziora Wielkie-część położona na północ od drogi biegnącej przez miejscowość Jeziora Wielkie zaczynającej się od zjazdu z drogi krajowej Nr 25

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Krzysztof Dembowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

20 (11,56%)

Jacek Mirosław Studziński

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

48 (27,75%)

Agnieszka Elżbieta Kowalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM

54 (31,21%)

Robert Czesław Kraska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (24,86%)

Joanna Matczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

8 (4,62%)

Okręg 3

Sołectwa: Budy, Proszyska (miejscowości: Proszyska, Wycinki, Żółwiny), Radunek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Katarzyna Krzewina

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

31 (40,79%)

Justyna Dorota Modrzejewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM

15 (19,74%)

Grażyna Modrzejewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

30 (39,47%)

Okręg 4

Sołectwa: Nożyczyn, Siedlimowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lidia Beinka

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

39 (22,67%)

Iwona Kobielska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM

24 (13,95%)

Aneta Maria Barczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

97 (56,40%)

Beata Joanna Tabaczka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

12 (6,98%)

Okręg 5

Sołectwa: Berlinek, Krzywe Kolano, Lenartowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Szymczak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

35 (25,18%)

Paulina Magdalena Erber-Fryska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

22 (15,83%)

Genowefa Stanisława Paczkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM

26 (18,71%)

Joanna Beata Jędraszczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

56 (40,29%)

Okręg 6

Sołectwo Wójcin-część położona przy drodze prowadzącej od miejscowości Kożuszkowo do skrzyżowania w miejscowości Wójcin i dalej część sołectwa położona na północny wschód od drogi prowadzącej od Strzelna do miejscowości Wójcin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Patryk Paweł Maciejewski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

35 (20,35%)

Dariusz Żelazowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

61 (35,47%)

Halina Grażyna Płachcińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ZAWSZE

76 (44,19%)

Okręg 7

Sołectwo Wójcin-część położona na zachód i południe od drogi prowadzącej od Strzelna do miejscowości Wójcin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Ziółkowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

43 (25,00%)

Anna Winiecka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

87 (50,58%)

Jan Stanisław Kozłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ZAWSZE

42 (24,42%)

Okręg 8

Sołectwo Gaj (miejscowości: Gaj, Przyjezierze i Wysoki Most)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Natalia Dymarkowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

22 (13,84%)

Marcin Tomasz Czaplicki

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

99 (62,26%)

Marcin Tomasz Frąckowiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (23,90%)

Okręg 9

Sołectwo Nowa Wieś

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bartosz Kapelski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

21 (16,15%)

Jerzy Kamelski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

56 (43,08%)

Marcin Jakub Drzazgowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

53 (40,77%)

Okręg 10

Sołectwo Wola Kożuszkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Hanczewski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

32 (18,50%)

Barbara Drzazgowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

39 (22,54%)

Emilia Magdalena Lewandowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM

28 (16,18%)

Jolanta Stanisława Toda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

74 (42,77%)

Okręg 11

Sołectwa: Kożuszkowo (miejscowości: Kożuszkowo i Pomiany), Kuśnierz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Kłosowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

20 (15,75%)

Marek Jarosław Wysocki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

69 (54,33%)

Kazimierz Derenda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

38 (29,92%)

Okręg 12

Sołectwo Kościeszki: (miejsowości: Gopło, Kościeszki)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wanda Maria Krzesińska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

50 (33,33%)

Renata Starczewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM

46 (30,67%)

Sylwia Bernadeta Galińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

22 (14,67%)

Kacper Wilhelm Szymankiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

32 (21,33%)

Okręg 13

Sołectwa: Dobsko, Siemionki (miejscowości: Siemionki, Sierakowo, Sierakówek, Włostowo)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Maria Buczkowska-Kubiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM

39 (29,55%)

Tomasz Wesołowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

46 (34,85%)

Jerzy Marek Burzyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

47 (35,61%)

Okręg 14

Sołectwa: Lubstówek, Rzeszyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Glanc

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

41 (42,71%)

Lidia Kaczalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM

30 (31,25%)

Bartosz Mieszko Pawłowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

17 (17,71%)

Piotr Paweł Czubachowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

8 (8,33%)

Okręg 15

Sołectwa: Golejewo, Rzeszynek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Krzesiński

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

31 (24,60%)

Regina Piotrowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

29 (23,02%)

Izabela Świtek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY RAZEM

4 (3,17%)

Lidia Sucharska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

39 (30,95%)

Piotr Paweł Doldasiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

23 (18,25%)