Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Zatory

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Zatory (Zatory, ul. Długa, ul. Jana Pawła II od nr 1 - 96, ul. Leśna, ul. Miła, ul. Polna, ul. Wyszkowska, ul. Zacisze)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Jackiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY

96 (45,93%)

Hanna Marianna Nożykowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

113 (54,07%)

Okręg 2

Sołectwo: Zatory (Zatory, ul. Biele, ul. Jana Pawła II od 97 do końca, ul. Karniewska, ul. Ostrówek, ul. Parkowa, ul. Piaskowa, ul. Słoneczna, ul. Strażacka, ul. Szkolna)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Kruszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY

119 (59,50%)

Patryk Sobierański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

81 (40,50%)

Okręg 3

Sołectwo: Zatory (Zatory, ul Łąkowa, ul. Malownicza, ul. Pułtuska, ul. Sosnowa, ul. Spokojna, ul. Tęczowa)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Chudoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY

123 (74,55%)

Jarosław Ciszewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (25,45%)

Okręg 4

Sołectwo: Drwały, (Drwały, Kępa Zatorska, Kępa Zatorska-Gajówka)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Prusinowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY

81 (46,82%)

Agnieszka Sokołowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

92 (53,18%)

Okręg 5

Sołectwo: Burlaki (Burlaki, Holendry), Stawinoga, Kopaniec, Śliski (Śliski, Okopy)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sabina Celina Lipka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY

105 (62,87%)

Magdalena Mięgoć

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

62 (37,13%)

Okręg 6

Sołectwo: Przyłubie, Wólka Zatorska, Wiktoryn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Irena Poteraj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY

46 (43,40%)

Robert Artur Gorczyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (56,60%)

Okręg 7

Sołectwo: Nowe Borsuki (Nowe Borsuki, Borsuki-Gajówka), Borsuki-Kolonia (Borsuki-Kolonia, Łęcino), Kruczy Borek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzena Agata Śladowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY

93 (59,24%)

Urszula Rytel

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

64 (40,76%)

Okręg 8

Sołectwo: Ciski, Dębiny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Kucińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY

90 (58,44%)

Jarosław Kalinowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

64 (41,56%)

Okręg 9

Sołectwo: Mystkówiec-Kalinówka, Mystkówiec-Szczucin, Mierzęcin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Zbigniew Lasocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY

95 (53,67%)

Stanisław Marek Kaczmarczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

82 (46,33%)

Okręg 10

Sołectwo: Pniewo (Pniewo, ul. 18 Maja, ul. Sosnowa, ul. Spokojna, ul. Strażacka, ul. Szkolna, Pniewo-Gajówka, Pniewo-Leśniczówka)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Marek Linka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY

105 (53,85%)

Przemysław Paweł Winniewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

90 (46,15%)

Okręg 11

Sołectwo: Pniewo (Pniewo, ul. Armii Krajowej, ul. Pułtuska), Pniewo-Kolonia, Lemany

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Stanisław Chmielewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY

72 (42,35%)

Zofia Drabczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

98 (57,65%)

Okręg 12

Sołectwo: Cieńsza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Makowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY

55 (50,00%)

Henryk Kisiel

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

55 (50,00%)

Okręg 13

Sołectwo : Lutobrok, Lutobrok-Folwark

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Linka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

69 (44,52%)

Krzysztof Piątkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PIĄTKOWSKIEGO

86 (55,48%)

Okręg 14

Sołectwo: Gładczyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Kamiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY

97 (62,18%)

Jan Murza

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

59 (37,82%)

Okręg 15

Sołectwo: Gładczyn Rządowy, Gładczyn Szlachecki (Gładczyn Szlachecki, Malwinowo), Topolnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Mielczarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA FALBY

118 (48,36%)

Lidia Dukalska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

126 (51,64%)