Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Mrągowo

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

ulice: Bohaterów Warszawy, Generała Leopolda Okulickiego, Generała Władysława Andersa, Giżycka, Gołębia, Harcerska, Jaszczurcza Góra, Kormoranów, Kościelna, Krakowska, Krucza, Królewiecka, Laskowa, Leśna, Leśna Droga, Łabędzia, Młodkowskiego, Młynowa, Moniuszki, Mrongowiusza od nr 36 do końca, Na Ostrowiu, Nowogródzka, Ogrodowa, Orla, Podmiejska, Polna, Rynkowa, Słowicza, Sołtyska, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Tymniki, Widok, Wiejska, Wileńska, Wolności, Zielone Wzgórze, Żurawia, osiedla: Medyk, Mazurskie place: Armii Krajowej, Bolesława Prusa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Krajczyński
    118 (3,32%)
  2. 1 Grzegorz Dariusz Parda
    276 (7,77%)
  3. 3 Elżbieta Brzycka
    31 (0,87%)
  4. 5 Stanisława Bałdyga
    31 (0,87%)
  5. 8 Grzegorz Krzysztof Zalewski
    11 (0,31%)
  6. 4 Grzegorz Joachim Jarmużewski
    50 (1,41%)
  7. 7 Urszula Tamara Cieśla
    21 (0,59%)
  8. 9 Urszula Karwacka
    17 (0,48%)
  9. 6 Mieczysław Bezlapowicz
    82 (2,31%)
  10. 10 Wiesława Jaroć-Reczek
    7 (0,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY SAMORZĄD - NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 6 Grażyna Stefaniak
    9 (0,25%)
  2. 4 Artur Korżyński
    12 (0,34%)
  3. 1 Wojciech Piotr Glinka
    107 (3,01%)
  4. 10 Wiesława Celina Chojnicka
    4 (0,11%)
  5. 3 Łukasz Sobociński
    48 (1,35%)
  6. 5 Łukasz Piotr Łętek
    14 (0,39%)
  7. 2 Teresa Skrzypczak
    23 (0,65%)
  8. 7 Dariusz Kiełbasa
    14 (0,39%)
  9. 8 Anna Monika Stolarczyk
    10 (0,28%)
  10. 9 Jan Hołownia
    7 (0,20%)

KOMITET WYBORCZY MRĄGOWSKA INICJATYWA SPOŁECZNA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mirosław Moczydłowski
    62 (1,75%)
  2. 1 Magdalena Lewkowicz
    274 (7,71%)
  3. 5 Wojciech Jan Gniady
    28 (0,79%)
  4. 8 Emilia Chomka-Zięba
    25 (0,70%)
  5. 10 Robert Wróbel
    82 (2,31%)
  6. 3 Jerzy Bonikowski
    60 (1,69%)
  7. 4 Bartłomiej Bogumił Koziatek
    40 (1,13%)
  8. 6 Bożena Joanna Długozima
    22 (0,62%)
  9. 7 Anna Barbara Eksterowicz
    17 (0,48%)
  10. 9 Arkadiusz Cała
    36 (1,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MRĄGOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewa Joanna Szałachowska
    226 (6,36%)
  2. 1 Otolia Anna Siemieniec
    236 (6,64%)
  3. 3 Wiesław Kamieniecki
    97 (2,73%)
  4. 5 Edward Płocharczyk
    149 (4,19%)
  5. 4 Ewa Perzan
    112 (3,15%)
  6. 7 Jakub Michał Doraczyński
    168 (4,73%)
  7. 9 Wioleta Ewelina Tecner
    20 (0,56%)
  8. 8 Wiesław Franciszek Rówczyński
    9 (0,25%)
  9. 6 Katarzyna Beata Ostrowska-Małkowska
    41 (1,15%)
  10. 10 Leon Żbikowski
    134 (3,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BUŁAJEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Daniel Stanisław Jakubas
    168 (4,73%)
  2. 3 Tadeusz Łapka
    40 (1,13%)
  3. 4 Karol Kulwicki
    34 (0,96%)
  4. 1 Stanisław Bułajewski
    279 (7,85%)
  5. 5 Grażyna Marlena Budrewicz
    23 (0,65%)
  6. 6 Katarzyna Iwona Detyna
    67 (1,89%)
  7. 7 Marzena Irena Banaś
    62 (1,75%)
  8. 8 Jolanta Przybysz
    25 (0,70%)
  9. 9 Małgorzata Grzymkowska
    37 (1,04%)
  10. 10 Krzysztof Zamojski
    59 (1,66%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MŁODEJ POLSKIEJ EMIGRACJI "INWESTUJEMY W MAZURY"

kandydatliczba głosów

  1. 4 Zdzisław Słaboszewski
    2 (0,06%)
  2. 5 Ewa Elwira Słaboszewska
    3 (0,08%)
  3. 2 Jerzy Pawlicki
    3 (0,08%)
  4. 3 Dariusz Ireneusz Półtorak
    4 (0,11%)
  5. 1 Iwona Elżbieta Gancewska
    17 (0,48%)

Okręg 2

ulice: Adama Mickiewicza, Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cicha, Długa, Dolny Zaułek, Fryderyka Chopina, Grabowa, Jana Kochanowskiego, Jaśminowa, Jaworowa, Jeziorna, Juliana Tuwima, Kalinowa, Klonowa, Kolejowa, Kopernika od 1 do 5 numery nieparzyste i od 7 do końca, Kościuszki, Krasińskiego, Lipowa, Lubelska, Mała Warszawska, Mały Rynek, Marii Curie-Skłodowskiej, Marii Konopnickiej, Mazurska, Mrongowiusza od nr 1 do nr 35, Oficerska, Olsztyńska, Orzeszkowej, Piotra Sobczyńskiego, Przemysłowa, Ratuszowa, Romualda Traugutta, Roosevelta, Rybna, Spacerowa, Staromiejska, Szkolna, Torowa, Towarowa, 8 Maja, Warszawska, Wojska Polskiego od nr 1 do 3, osiedla: Brzozowe, Parkowe, place: Juliusza Słowackiego, Kajki, Marsz. Józefa Piłsudskiego, PCK, Wyzwolenia skwer imienia Jana Pawła II

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Teresa Madanecka
    158 (6,46%)
  2. 7 Marianna Piersa
    28 (1,14%)
  3. 3 Zbigniew Piasta
    41 (1,68%)
  4. 5 Zbigniew Jackowski
    7 (0,29%)
  5. 4 Ewa Kurczewska
    8 (0,33%)
  6. 1 Bogdan Moroz
    248 (10,14%)
  7. 6 Wiesława Krystyna Widuto
    37 (1,51%)
  8. 8 Łukasz Paweł Kaczyński
    19 (0,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY SAMORZĄD - NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 7 Paweł Damięcki
    13 (0,53%)
  2. 2 Bartłomiej Dudziak
    37 (1,51%)
  3. 1 Małgorzata Elżbieta Łętek
    75 (3,07%)
  4. 4 Elżbieta Maria Błaszkiewicz-Sobocińska
    9 (0,37%)
  5. 6 Iwona Iwetta Jurkiewicz
    11 (0,45%)
  6. 3 Mateusz Wilk
    53 (2,17%)
  7. 5 Tomasz Dudziec
    18 (0,74%)
  8. 8 Rafał Jurowski
    17 (0,70%)

KOMITET WYBORCZY MRĄGOWSKA INICJATYWA SPOŁECZNA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Tomasz Kalinowski
    34 (1,39%)
  2. 1 Marek Szmigiel
    92 (3,76%)
  3. 2 Agnieszka Aleksandra Pytel
    113 (4,62%)
  4. 8 Bogusław Wilk
    146 (5,97%)
  5. 3 Jan Szymański
    85 (3,48%)
  6. 5 Ewelina Krzywosz
    37 (1,51%)
  7. 4 Tomasz Aleksander Piórkowski
    28 (1,14%)
  8. 7 Marta Żanna Skarżyńska
    27 (1,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MRĄGOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tomasz Daniel Doraczyński
    211 (8,63%)
  2. 1 Dariusz Jacek Papiernik
    122 (4,99%)
  3. 2 Mariusz Garnowski
    106 (4,33%)
  4. 4 Wiesław Jaśniewicz
    26 (1,06%)
  5. 5 Marta Klimczuk
    13 (0,53%)
  6. 6 Joanna Iwona Skorupska
    8 (0,33%)
  7. 7 Marta Magdalena Kuliś
    14 (0,57%)
  8. 8 Tomasz Witkowicz
    89 (3,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BUŁAJEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Andrzej Zbigniew Zając
    133 (5,44%)
  2. 7 Krzysztof Henryk Roj
    9 (0,37%)
  3. 1 Małgorzata Olimpia Lubowiecka
    124 (5,07%)
  4. 2 Rafał Czyżewski
    172 (7,03%)
  5. 5 Anna Błaut
    14 (0,57%)
  6. 4 Dorota Wiśniewska
    20 (0,82%)
  7. 8 Wojciech Kordaczuk
    32 (1,31%)
  8. 6 Agnieszka Sokołowska
    12 (0,49%)

Okręg 3

ulice: Dziękczynna, Grunwaldzka, Henryka Sienkiewicza, Kopernika numery parzyste od 2 do 6, Krótka, Krzywa, Księżycowa, Łąkowa, Nadbrzeżna, Piaskowa, Plutonowa, Słoneczna, Wojska Polskiego od nr 4 do końca, Żołnierska, osiedla: Grunwaldzkie, Metalowców, Nikutowo, Półwysep Czterech Wiatrów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Czesław Zyra
    149 (4,64%)
  2. 5 Anna Mierzejewska
    41 (1,28%)
  3. 7 Cezary Robert Krywiczanin
    17 (0,53%)
  4. 4 Andrzej Marian Matysiak
    39 (1,21%)
  5. 6 Teresa Gadomska
    23 (0,72%)
  6. 8 Tadeusz Radel
    24 (0,75%)
  7. 2 Krystyna Aldona Sokołowska
    74 (2,30%)
  8. 3 Rafał Markowski
    72 (2,24%)
  9. 9 Teresa Kunkowska
    25 (0,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY SAMORZĄD - NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 7 Jakub Adamski
    20 (0,62%)
  2. 2 Danuta Zofia Kulas
    11 (0,34%)
  3. 4 Julita Kisiel-Szulc
    15 (0,47%)
  4. 1 Dominik Damian Tarnowski
    219 (6,82%)
  5. 3 Piotr Patryk Żarnoch
    29 (0,90%)
  6. 9 Arkadiusz Witkowski
    18 (0,56%)
  7. 5 Piotr Deptuła
    38 (1,18%)
  8. 6 Agata Monika Jurecka-Gołaś
    12 (0,37%)
  9. 8 Anna Gutowska
    31 (0,96%)

KOMITET WYBORCZY MRĄGOWSKA INICJATYWA SPOŁECZNA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Waldemar Marek Cybul
    244 (7,59%)
  2. 4 Bożenna Lewakowska
    29 (0,90%)
  3. 2 Kamil Wojno
    173 (5,38%)
  4. 3 Piotr Tomasz Kuszpit
    156 (4,86%)
  5. 7 Anna Wioletta Kołodziej
    16 (0,50%)
  6. 6 Anna Agnieszka Otkińska
    26 (0,81%)
  7. 9 Aneta Wysocka
    25 (0,78%)
  8. 5 Rafał Łukaszewski
    50 (1,56%)
  9. 8 Łukasz Tomasz Bieńko
    24 (0,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MRĄGOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Stanisław Zapadka
    134 (4,17%)
  2. 2 Tadeusz Orzoł
    139 (4,33%)
  3. 1 Henryk Nikonor
    359 (11,17%)
  4. 6 Alicja Piątek
    19 (0,59%)
  5. 9 Stefan Zaniuk
    71 (2,21%)
  6. 5 Alina Cudakiewicz
    47 (1,46%)
  7. 3 Anna Nowakowska
    41 (1,28%)
  8. 4 Andrzej Badurek
    61 (1,90%)
  9. 8 Anna Małgorzata Siwicka
    33 (1,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BUŁAJEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marian Miksza
    440 (13,69%)
  2. 6 Maciej Moroń
    41 (1,28%)
  3. 8 Stanisław Uszyński
    32 (1,00%)
  4. 7 Iwona Agnieszka Pyśk
    23 (0,72%)
  5. 4 Wioletta Ciecierska
    29 (0,90%)
  6. 3 Grzegorz Andrzej Marciniak
    49 (1,53%)
  7. 2 Jolanta Malinowska-Dziedzic
    25 (0,78%)
  8. 5 Kazimierz Bogdan Karpiński
    41 (1,28%)
  9. 9 Marta Brzoza
    29 (0,90%)