Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Giżycko

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Doba, Kamionki, Bogacko, Guty

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Nikitiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PRZYJAZNA GMINA GIŻYCKO"

69 (33,01%)

Andrzej Baran

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE

93 (44,50%)

Zygmunt Marciniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA

47 (22,49%)

Okręg 2

Sołectwa: Wrony, Sterławki Małe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Ciepły

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PRZYJAZNA GMINA GIŻYCKO"

48 (17,20%)

Maria Bogusława Juchniewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE

123 (44,09%)

Łukasz Cedrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO

65 (23,30%)

Katarzyna Czubowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA

43 (15,41%)

Okręg 3

Sołectwa: Wronka, Wilkaski, Szczybały Giżyckie, Bogaczewo, Kozin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Trykacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE

187 (53,74%)

Jarosław Dunowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

62 (17,82%)

Wiesław Hajduk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO

99 (28,45%)

Okręg 4

Część Sołectwa Wilkasy ulice: Niegocińska, Jodłowa, Cisowa, Dębowa, Rzepakowa, Jarzębinowa, Modrzewiowa, Bukowa, Kasztanowa, Leśna, Spacerowa, Brzozowa, Krótka, Kwiatowa, Klonowa, Okrężna, Różana; Miejscowość: Strzelce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Zielińska-Panasik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE

46 (21,20%)

Czesław Ilwicki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

21 (9,68%)

Andrzej Strzeliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO

18 (8,29%)

Anna Marta Leszczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA

60 (27,65%)

Czesław Kwiatkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE WILKASY

72 (33,18%)

Okręg 5

Część Sołectwa Wilkasy ulice: Olsztyńska, Lipowa, Nadbrzeżna, Dolna, Poprzeczna, Żurawia, Żwirowa, Sosnowa, Zacisze, Miodowa, Makowa, Magnoliowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Mariusz Dowgiałło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE

139 (46,33%)

Ewa Ostrowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (12,00%)

Halina Karczewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO

71 (23,67%)

Karol Zarębski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA

54 (18,00%)

Okręg 6

Część Sołectwa Wilkasy ulice: Przemysłowa, Bratkowa, Jaśminowa, Lawendowa, Liliowa, Plażowa, Słoneczna, Storczykowa, Świerkowa, Tulipanowa, Kolejowa, Szkolna, Zalesie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Nacewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE

113 (50,67%)

Danuta Zofia Dukiel

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

24 (10,76%)

Wiesław Kazimierz Kulik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA

86 (38,57%)

Okręg 7

Sołectwa: Antonowo, Pierkunowo, Świdry

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alicja Olszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PRZYJAZNA GMINA GIŻYCKO"

114 (40,28%)

Krzysztof Amielawski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE

101 (35,69%)

Zenon Makowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

68 (24,03%)

Okręg 8

Sołectwa: Spytkowo, Sołdany

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Elżbieta Kitowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PRZYJAZNA GMINA GIŻYCKO"

45 (24,86%)

Leszek Stanisław Rafałko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE

43 (23,76%)

Anna Elżbieta Fedyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA

17 (9,39%)

Mirosław Marek Dworak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

76 (41,99%)

Okręg 9

Sołectwa: Pieczonki, Kożuchy Wielkie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Sulej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PRZYJAZNA GMINA GIŻYCKO"

5 (2,20%)

Emilia Wioleta Czarniecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE

76 (33,48%)

Dawid August Żywica

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

11 (4,85%)

Stanisława Pietrzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO

40 (17,62%)

Franciszka Michalina Paschalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA

95 (41,85%)

Okręg 10

Część Sołectwa Gajewo ulice: Antonowska, Piękna, Pogodna, Zachodnia, Żółta, Kolorowa, Chłodna, Północna, Wschodnia, Świderska, Akacjowa, Poziomkowa, Grzybowa, Malinowa, Poleska, Wichrowe Wzgórze, Kalinowa, Jałowcowa, Topolowa, Pomidorowa, Świerkowa, Grabowa, Jaworowa, Leśna, Chabrowa, Aksamitna, Jagodowa, Sosnowa, Węgorzewska, Obwodowa od ul. Świderskiej do ul. Węgorzewskiej (wszystkie numery)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Rucki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE

129 (66,49%)

Robert Jarosław Duszyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO

51 (26,29%)

Marcin Tomasz Pachucki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA

14 (7,22%)

Okręg 11

Część Sołectwa Gajewo ulice: Obwodowa za ul. Węgorzewską w kierunku ul. Suwalskiej, Szlachecka, Dworska, Spacerowa, Tęczowa, Aleja Lipowa, Orzechowa, Cyprysowa, Dębowa, Wierzbowa, Brzozowa, Jaśminowa, Morelowa, Modrzewiowa, Jarzębinowa, Kasztanowa, Owocowa, Suwalska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Jolanta Wiśniewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE

69 (40,59%)

Lidia Mariola Popczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO

33 (19,41%)

Grzegorz Krzysztof Kornak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

68 (40,00%)

Okręg 12

Sołectwo Sulimy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Adam Rapita

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PRZYJAZNA GMINA GIŻYCKO"

40 (22,86%)

Agnieszka Konc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE

98 (56,00%)

Bożenna Dorota Oleksiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO

37 (21,14%)

Okręg 13

Sołectwa: Kruklin, Upałty Małe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Bożena Makosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PRZYJAZNA GMINA GIŻYCKO"

34 (14,85%)

Małgorzata Kamińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE

103 (44,98%)

Piotr Chochulski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (22,71%)

Bronisław Iwanicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO

40 (17,47%)

Okręg 14

Sołectwo Bystry

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Zofia Raczkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PRZYJAZNA GMINA GIŻYCKO"

109 (32,44%)

Mirosław Jan Antoniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE

175 (52,08%)

Cezary Artur Gryszko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO

52 (15,48%)

Okręg 15

Sołectwa: Grajwo, Kąp, Upałty

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Gudańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE

48 (23,53%)

Marcin Rawłuszko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO

20 (9,80%)

Piotr Bryndza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA

53 (25,98%)

Maciej Piotr Smolak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE WILKASY

58 (28,43%)

Ryszard Piotr Należyty

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

25 (12,25%)