Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Krynica Morska

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

ul. Wiejska, ul. Zielona, ul. Drogowców, ul. Gdańska Nr 1

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE MIASTO NASZA SPRAWA”

kandydatliczba głosów

  1. 0 Lidia Krzyżanowska
    29 (74,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA KRYNICA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Małgorzata Bożena Włoczkowska
    10 (25,64%)

Okręg 2

ul. Zalewowa , ul. Gdańska od Nr 2 do Nr 6B (numery parzyste)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE MIASTO NASZA SPRAWA”

kandydatliczba głosów

  1. 0 Józef Janusz Sobczak
    16 (27,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA KRYNICA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Mariusz Arkadiusz Hagedorn
    33 (56,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNA KRYNICA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Marzena Pacewicz
    9 (15,52%)

Okręg 3

ul. Gdańska od Nr 3 do Nr 23 (numery nieparzyste), ul. Gdańska od Nr 10 do Nr 44 (numery parzyste), ul. Szałwiowa , ul. Różana, ul. Liliowa, ul. Wierzbowa, ul. Topolowa, ul. Orzechowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE MIASTO NASZA SPRAWA”

kandydatliczba głosów

  1. 0 Piotr Andrearczyk
    17 (30,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA KRYNICA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Tomasz Jan Kloska
    39 (69,64%)

Okręg 4

ul. Gdańska od Nr 25 do Nr 53 (numery nieparzyste), ul. Gdańska od Nr 46 do Nr 70 (numery parzyste), ul. Marynarzy, ul. Poprzeczna, ul. Zabytkowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE MIASTO NASZA SPRAWA”

kandydatliczba głosów

  1. 0 Karolina Giec
    13 (32,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA KRYNICA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Dariusz Zbigniew Labuda
    14 (35,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNA KRYNICA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Mariola Burczyk
    13 (32,50%)

Okręg 5

ul. Rybacka od Nr 1 do Nr 33

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE MIASTO NASZA SPRAWA”

kandydatliczba głosów

  1. 0 Zbigniew Witold Nikołajuk
    12 (25,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA KRYNICA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Jakub Piotr Grabowski
    17 (35,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNA KRYNICA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Renata Wielec
    19 (39,58%)

Okręg 6

ul. Rybacka od Nr 34 do końca, ul. Szkolna, ul. Przechodnia, ul. Willowa, ul. Piękna, ul. Łąkowa, ul. Bosmańska, ul. Urocza, ul. Chabrowa, ul. Wiślana, ul. Krynicka.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA KRYNICA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Anna Maria Jaworska
    51 (86,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNA KRYNICA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Dorota Iwandowska
    8 (13,56%)

Okręg 7

ul. Gdańska od Nr 72 do Nr 110 (numery parzyste), ul. Parkowa, ul. Gdańska od Nr 55 do Nr 77 A (numery nieparzyste) , ul. Turystyczna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE MIASTO NASZA SPRAWA”

kandydatliczba głosów

  1. 0 Iwona Anna Szeraszewicz
    6 (18,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA KRYNICA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Ariel Łukasz Belter
    13 (39,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNA KRYNICA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Adriana Grażyna Filiks-Januszko
    14 (42,42%)

Okręg 8

ul. Gdańska od Nr 112 do końca (numery parzyste) ul. Gdańska od Nr 79 do Nr 119 (numery nieparzyste), ul. Bojerowców, ul. Żeglarzy, ul. Nowa, ul. Spacerowa, ul. Portowa od nr 1 do Nr 5B (numery nieparzyste) , ul. Portowa od Nr 2 do Nr 26 (numery parzyste), ul. Zdrojowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE MIASTO NASZA SPRAWA”

kandydatliczba głosów

  1. 0 Małgorzata Grecko
    11 (25,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA KRYNICA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Witold Wincenty Sidor
    20 (45,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNA KRYNICA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Janusz Tadeusz Adamczyk
    13 (29,55%)

Okręg 9

ul. Wysoka, ul. Nafciarzy, ul. Rzeźbiarzy, ul. Plastyków, ul. Żołnierzy, ul. Wodna, ul. Wczasowa, ul. Niska, ul. Gdańska od Nr 121 do końca numery nieparzyste.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE MIASTO NASZA SPRAWA”

kandydatliczba głosów

  1. 0 Marcin Tomasz Wiśniewski
    31 (41,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNA KRYNICA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Sylwia Wiesława Szczurek
    44 (58,67%)

Okręg 10

ul. Przyjaźni bez Nr 22 i 24, ul. Olchowa, ul. Brzozowa, ul. Wasilewskiego, ul. Lotników, ul. Metalowców, ul. Tkaczy, ul. Leśna, ul. Sienkiewicza.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE MIASTO NASZA SPRAWA”

kandydatliczba głosów

  1. 0 Krzysztof Margalski
    6 (13,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA KRYNICA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Bronisław Henryk Zembrzuski
    10 (22,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNA KRYNICA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Sabina Maria Markiewka
    28 (63,64%)

Okręg 11

ul. Przyjaźni Nr 22 i 24, ul. Aptekarzy, ul. Drukarzy, ul. Górników od Nr 15 do Nr 37.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE MIASTO NASZA SPRAWA”

kandydatliczba głosów

  1. 0 Grzegorz Karol Gliński
    18 (50,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA KRYNICA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Lidia Agata Borowik
    8 (22,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNA KRYNICA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Łukasz Dębski
    10 (27,78%)

Okręg 12

ul. Górników od Nr 1 do Nr 14, ul. Cicha, ul. Krótka.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA KRYNICA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Anna Deuter
    20 (38,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNA KRYNICA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Katarzyna Nowakowska
    32 (61,54%)

Okręg 13

ul. Bałtycka, ul. Młodzieży, ul. Teleexpressu, ul. Żeromskiego, ul. Morska Wojska Polskiego, ul. Portowa od Nr 9 do końca (numery nieparzyste), ul. Portowa od Nr 28 do końca (numery parzyste), ul. Korczaka.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE MIASTO NASZA SPRAWA”

kandydatliczba głosów

  1. 0 Szczepan Janiszewski
    16 (30,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA KRYNICA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Monika Czajkowska
    20 (37,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNA KRYNICA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Leszek Tomasz Zawadzki
    17 (32,08%)

Okręg 14

ul. Piaskowa, ul. Bursztynowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE MIASTO NASZA SPRAWA”

kandydatliczba głosów

  1. 0 Dariusz Stanisław Domański
    8 (17,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA KRYNICA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Angelika Agnieszka Myrta
    38 (82,61%)

Okręg 15

ul. Słoneczna, ul. Chmielewskiej

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE MIASTO NASZA SPRAWA”

kandydatliczba głosów

  1. 0 Bożena Bartoszewicz
    2 (6,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA KRYNICA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Bogumił Józef Banach
    24 (75,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNA KRYNICA

kandydatliczba głosów

  1. 0 Karolina Gotkowska-Stępień
    6 (18,75%)