Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Nowogard

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część gminy Nowogard obejmująca ulice: 700 Lecia od nr 5 do nr 22, 3 Maja, 15 Lutego, Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Batalionów Chłopskich, Bohaterów Warszawy, Cmentarna, Dworcowa, Fabryczna, Górna, Gryfitów, Henryka Sienkiewicza, Jana Kasprowicza, Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Pawła II, Juliusza Słowackiego, Kazimierza Wielkiego, Krótka, Księcia Józefa Poniatowskiego, Księcia Racibora I, Kwietniowa, Ludwika Waryńskiego, Łąkowa, Magazynowa, Mikołaja Reja, Młynarska, Nadtorowa, Ogrodowa, Pocztowa, Polna, Radosława, Rtm. W. Pileckiego, Stanisława Rzeszowskiego, Stefana Żeromskiego, Światowida, Wartcka, Władysława Reymonta, Zaciszna, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Witalij Grebieniuk
    28 (0,78%)
  2. 1 Piotr Słomski
    118 (3,27%)
  3. 7 Maciej Michoński
    6 (0,17%)
  4. 2 Krystyna Bożena Kłosowska
    15 (0,42%)
  5. 6 Marzena Lipczyńska
    2 (0,06%)
  6. 9 Piotr Wojciechowski
    24 (0,66%)
  7. 4 Joanna Zięciak
    18 (0,50%)
  8. 5 Agata Maria Tychoniec
    19 (0,53%)
  9. 8 Feliks Murawski
    2 (0,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Izabella Pędziwiatr
    95 (2,63%)
  2. 5 Dorota Mariola Sokolińska-Wąsik
    27 (0,75%)
  3. 7 Tomasz Marek Kwiatkowski
    56 (1,55%)
  4. 8 Paweł Piotr Błaszczyk
    43 (1,19%)
  5. 9 Zbigniew Krzysztof Ceranka
    158 (4,37%)
  6. 1 Michał Grzegorz Wiatr
    686 (18,99%)
  7. 2 Dariusz Kielan
    96 (2,66%)
  8. 6 Anna Grzelak
    27 (0,75%)
  9. 4 Beata Sierzchała
    74 (2,05%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Joanna Jemilianowicz
    35 (0,97%)
  2. 6 Krzysztof Kulpa
    20 (0,55%)
  3. 8 Sandra Kwiatkowska
    9 (0,25%)
  4. 4 Magdalena Wojciechowska
    34 (0,94%)
  5. 1 Jolanta Józefa Jackowiak
    57 (1,58%)
  6. 3 Krzysztof Zenon Turek
    29 (0,80%)
  7. 5 Anna Teresa Zamara
    57 (1,58%)
  8. 7 Błażej Andrzej Juszczyk
    18 (0,50%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Elżbieta Ewa Reichert
    27 (0,75%)
  2. 5 Marian Sudomierski
    46 (1,27%)
  3. 8 Ewa Brzezińska
    29 (0,80%)
  4. 1 Stanisław Wiśniewski
    243 (6,73%)
  5. 6 Katarzyna Sylwia Szkup
    9 (0,25%)
  6. 3 Emilia Kluszczyńska-Breyer
    50 (1,38%)
  7. 9 Andrzej Gaczkowski
    14 (0,39%)
  8. 4 Jan Szymaniak
    49 (1,36%)
  9. 2 Martyna Rogala-Bator
    131 (3,63%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wojciech Grzegorz Włodarczyk
    306 (8,47%)
  2. 2 Anna Ewa Wiąz
    205 (5,68%)
  3. 4 Dawid Jurczyk
    87 (2,41%)
  4. 5 Krzysztof Mariusz Bosiacki
    118 (3,27%)
  5. 3 Paweł Kazimierz Lembas
    169 (4,68%)
  6. 9 Marta Krystyna Pińkowska
    83 (2,30%)
  7. 7 Jolanta Bąk
    124 (3,43%)
  8. 8 Dorota Iwona Banasik
    56 (1,55%)
  9. 6 Renata Jadwiga Stasiak
    113 (3,13%)

Okręg 2

Część gminy Nowogard obejmująca ulice: 700 Lecia nr 4 i od nr 23 do 27, 5 Marca, Armii Krajowej, Bankowa, Bartosza Głowackiego, Blacharska, Brzozowa, Cypriana Kamila Norwida, Dębowa, Gen. Józefa Bema, Gen. Józefa Wybickiego, Gen. Leopolda Okulickiego, Gen. Władysława Sikorskiego, Jarosława Dąbrowskiego, Jesionowa, Jodłowa, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Kosynierów, Kościelna, Kowalska, Leśna, Lipowa, Luboszan, Lutyków, Macieja Rataja, Marsz. Józefa Piłsudskiego, Monte Cassino, Obodrytów, Osiedlowa, Plac Ofiar Katynia, Plac Szarych Szeregów, Plac Wolności, Promenada, Pustać, Racławicka, Romualda Traugutta, Sądowa, Smużyny, Stanisława Staszica, Stefana Czarnieckiego, Stefana Grota-Roweckiego, Słoneczna, Stolarska, Szkolna, Świerkowa, Tadeusza Kościuszki, Teodora Roosevelta, Topolowa, Warszawska, Wiejska, Wileńska, Wojska Polskiego, Zamkowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Krzywania
    58 (1,58%)
  2. 3 Anna Tracz
    17 (0,46%)
  3. 2 Krzysztof Leszek Kosiński
    24 (0,65%)
  4. 5 Natalia Obracianko
    8 (0,22%)
  5. 4 Andrzej Wasiak
    37 (1,01%)
  6. 6 Danuta Celmer
    21 (0,57%)
  7. 8 Tomasz Andrzej Wójcik
    5 (0,14%)
  8. 7 Maria Leśniak
    14 (0,38%)
  9. 9 Janusz Zdzisław Syfert
    18 (0,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Adam Roman Czernikiewicz
    102 (2,78%)
  2. 5 Teresa Jadwiga Ziółkowska
    17 (0,46%)
  3. 4 Agnieszka Biegańska-Sawicka
    91 (2,48%)
  4. 6 Grzegorz Paweł Owczarek
    48 (1,31%)
  5. 7 Urszula Alina Chmielecka
    56 (1,52%)
  6. 2 Lidia Marzena Bogus
    94 (2,56%)
  7. 1 Jowita Agata Pawlak
    344 (9,36%)
  8. 9 Sławomir Tomasz Kucal
    99 (2,69%)
  9. 8 Dawid Krata
    45 (1,22%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Roman Kwiatkowski
    35 (0,95%)
  2. 8 Agnieszka Monika Musiał
    6 (0,16%)
  3. 4 Irena Kulinicz
    50 (1,36%)
  4. 6 Tomasz Grzegorz Kwiatkowski
    14 (0,38%)
  5. 1 Stanisław Michał Saniuk
    240 (6,53%)
  6. 2 Rafał Marcin Paśko
    118 (3,21%)
  7. 5 Kamila Piórkowska
    22 (0,60%)
  8. 7 Piotr Stanisław Buriak
    19 (0,52%)
  9. 9 Hanna Krugły
    11 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Michał Nieradka
    305 (8,30%)
  2. 3 Ryszard Jerzy Majdziński
    20 (0,54%)
  3. 4 Mirosław Berezowski
    56 (1,52%)
  4. 5 Krzysztof Gabriel Nowak
    15 (0,41%)
  5. 9 Jerzy Jan Filipczak
    26 (0,71%)
  6. 2 Janina Mucek
    58 (1,58%)
  7. 7 Paulina Władysława Swatko
    7 (0,19%)
  8. 6 Krystyna Stanisława Oświęcimska
    6 (0,16%)
  9. 8 Magdalena Magierecka
    10 (0,27%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Renata Piwowarczyk
    139 (3,78%)
  2. 7 Rafał Krzysztoszek
    42 (1,14%)
  3. 4 Anna Łysiak
    131 (3,57%)
  4. 6 Jacek Franciszek Wierny
    71 (1,93%)
  5. 8 Barbara Mucha
    49 (1,33%)
  6. 1 Robert Antoni Czapla
    765 (20,82%)
  7. 9 Olga Zofia Tomków
    64 (1,74%)
  8. 2 Marcin Wolny
    228 (6,21%)
  9. 5 Karolina Jaklińska-Czyżak
    69 (1,88%)

Okręg 3

Część gminy Nowogard obejmująca sołectwa: Bieniczki, Błotno, Boguszyce, Brzozowo, Czermnica, Dąbrowa Długołęka, Glicko, Grabin, Jarchlino, Karsk, Konarzewo, Krasnołęka, Kulice, Lestkowo, Łęgno, Maszkowo, Miętno, Olchowo, Orzechowo, Orzesze, Osowo, Ostrzyca, Sąpolnica, Sikorki, Słajsino, Strzelewo, Szczytniki, Świerczewo, Trzechel, Wierzbięcin, Wierzchy, Wojcieszyn, Wołowiec, Wyszomierz, Żabowo, Żabówko.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Ewa Maciąg
    7 (0,24%)
  2. 5 Izabela Pacer
    13 (0,45%)
  3. 7 Janina Regina Ujazda
    23 (0,80%)
  4. 1 Jacek Jurczak
    23 (0,80%)
  5. 9 Irena Anna Czerewacz
    27 (0,94%)
  6. 2 Roman Garguliński
    43 (1,50%)
  7. 4 Daniel Zając
    11 (0,38%)
  8. 3 Martyna Kaczmarek
    9 (0,31%)
  9. 8 Tomasz Tracz
    10 (0,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Kania
    183 (6,39%)
  2. 2 Michał Ryszard Krata
    130 (4,54%)
  3. 8 Jolanta Gandurska
    68 (2,37%)
  4. 3 Bogumił Gała
    114 (3,98%)
  5. 4 Irena Czyżak
    76 (2,65%)
  6. 9 Arkadiusz Ciechanowski
    114 (3,98%)
  7. 7 Edyta Grażyna Damas
    16 (0,56%)
  8. 5 Jan Artemiuk
    67 (2,34%)
  9. 6 Marika Bąk
    62 (2,16%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Joanna Gębala
    25 (0,87%)
  2. 6 Małgorzata Saja
    47 (1,64%)
  3. 5 Tomasz Karol Luter
    21 (0,73%)
  4. 8 Paweł Milczarek
    31 (1,08%)
  5. 4 Katarzyna Monika Kolless
    8 (0,28%)
  6. 2 Tadeusz Banachomski
    33 (1,15%)
  7. 1 Michał Jan Bociarski
    248 (8,66%)
  8. 7 Jacek Piotr Kaciupa
    16 (0,56%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dariusz Olejnik
    142 (4,96%)
  2. 2 Małgorzata Stańczyk
    85 (2,97%)
  3. 5 Edward Gibki
    38 (1,33%)
  4. 7 Grzegorz Szulc
    4 (0,14%)
  5. 4 Joanna Zielińska
    38 (1,33%)
  6. 6 Danuta Janina Błażejewska
    17 (0,59%)
  7. 3 Katarzyna Ewa Derdak
    39 (1,36%)
  8. 8 Wojciech Breyer
    15 (0,52%)
  9. 9 Anna Szkołuda
    51 (1,78%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jolanta Bednarek
    129 (4,50%)
  2. 3 Jerzy Kubicki
    186 (6,49%)
  3. 5 Mirosława Teresa Cwajda
    40 (1,40%)
  4. 9 Tomasz Krzysztof Litwin
    117 (4,08%)
  5. 1 Jacek Rafiński
    171 (5,97%)
  6. 6 Mieszko Florkowski
    60 (2,09%)
  7. 2 Jacek Jankowski
    190 (6,63%)
  8. 8 Krystyna Maciejewska
    84 (2,93%)
  9. 7 Anna Kubowicz
    34 (1,19%)