Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Szemud

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

BĘDARGOWO, ŁEBIEŃSKA HUTA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Marta Brzeska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA KALKOWSKIEGO "RAZEM"

187 (58,07%)

Wiesław Łukasz Mejer

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

135 (41,93%)

Okręg 2

ŁEBNO, ZĘBLEWO

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ireneusz Czarnowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA KALKOWSKIEGO "RAZEM"

387 (69,86%)

Tomasz Henryk Krauza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA SZEMUD

167 (30,14%)

Okręg 3

CZĘSTKOWO, GŁAZICA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Edmund Nowicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA KALKOWSKIEGO "RAZEM"

249 (73,89%)

Jakub Oskar Szatkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

88 (26,11%)

Okręg 4

GRABOWIEC, PRZETOCZYNO

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Maria Kleszczewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA KALKOWSKIEGO "RAZEM"

179 (43,77%)

Beata Danuta Baranowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

230 (56,23%)

Okręg 5

DONIMIERZ, SZEMUDZKA HUTA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wincenty Antoni Polaszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA KALKOWSKIEGO "RAZEM"

326 (73,76%)

Tadeusz Franciszek Orłowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

116 (26,24%)

Okręg 6

SZEMUD-ulice: ALEKSANDRA LABUDY, BUKOWA, CZELADNICZA, DŁUGA, GRZYBOWA, GWIEZDNA, HETMAŃSKA, JOWISZA, KAROLA WOJTYŁY, KARTUSKA (numery nieparzyste), KLONOWA, KSIĘDZA BORUCKIEGO, KSIĘDZA TOMASZEWSKIEGO, LESINIEC, LEŚNA, MIKOŁAJA KOPERNIKA, MOCZYDŁA, MŚCIWOJA, MYŚLIWSKA, NA STOKU, NA WZGÓRZU, OBROŃCÓW SZEMUDA (numery parzyste), PODGÓRNA, POLNA, RZEMIEŚLNICZA, SATURNA, SŁONECZNA, SPOKOJNA, SUBISŁAWA, ŚWIĘTOPEŁKA WIELKIEGO, WEJHEROWSKA (numery nieparzyste – od skrzyżowania z ulicą Obrońców Szemuda do granic z Kamieniem oraz numery parzyste od skrzyżowania z ul. Kartuską do granic z Kamieniem), WIĘŹNIÓW SZTUTTHOFU, ZIELONE WZGÓRZE

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zygmunt Paweł Bojke

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA KALKOWSKIEGO "RAZEM"

154 (32,77%)

Felicja Helena Radziak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA SZEMUD

182 (38,72%)

Przemysław Grzegorz Czoska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY SZEMUD”

134 (28,51%)

Okręg 7

SZEMUD – ulice: AGRONOMÓW, ALOJZEGO BŁASZKOWSKIEGO, BURSZTYNOWA, CEDROWA, CZARNA DĄBROWA, EKOLOGICZNA, EMILA KWIDZIŃSKIEGO, JODŁOWA, JUBILERSKA, KARTUSKA (numery parzyste), KASZTANOWA, KASZUBSKA, KSIĘDZA ARMATOWSKIEGO, KSIĘDZA CHODZIŃSKIEGO, KSIĘDZA JANA TWARDOWSKIEGO, LESZCZYNOWA, ŁĄKOWA, MERCERSTWO, NOWINY, OBROŃCÓW SZEMUDA (numery nieparzyste), PIASKOWA, POGODNA, SPACEROWA, SPORTOWA, SZKOLNA, WEJHEROWSKA (numery nieparzyste od granic z Przetoczynem do skrzyżowania z ulicą Obrońców Szemuda oraz numery parzyste od granic z Przetoczynem do skrzyżowania z ulicą Kartuską), WIEJSKA, ZAŁĄCZNA, ZŁOTA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Hermann

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA KALKOWSKIEGO "RAZEM"

171 (38,69%)

Hanna Sylwia Gruba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA SZEMUD

224 (50,68%)

Janusz Wojciech Długołęcki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

47 (10,63%)

Okręg 8

JELEŃSKA HUTA, KAMIEŃ, KIELEŃSKA HUTA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Grzegorz Pyż

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA KALKOWSKIEGO "RAZEM"

335 (56,49%)

Krystian Michał Lindstaedt

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JELEŃSKA HUTA - KAMIEŃ - KIELEŃSKA HUTA

116 (19,56%)

Władysław Leon Kandziora

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

142 (23,95%)

Okręg 9

KIELNO

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Witold Władysław Hoppa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA KALKOWSKIEGO "RAZEM"

523 (77,71%)

Kamil Henryk Naczk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA SZEMUD

150 (22,29%)

Okręg 10

KOWALEWO, LEŚNO, RĘBISKA, WARZNO

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Artur Stępka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA KALKOWSKIEGO "RAZEM"

397 (77,09%)

Janusz Michał Jankowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

118 (22,91%)

Okręg 11

KOLECZKOWO

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Paweł Skiba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA KALKOWSKIEGO "RAZEM"

469 (65,59%)

Marta Monika Potrykus

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

246 (34,41%)

Okręg 12

DOBRZEWINO, KARCZEMKI

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Dampc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA KALKOWSKIEGO "RAZEM"

290 (45,17%)

Grzegorz Brunon Haase

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA SZEMUD

352 (54,83%)

Okręg 13

BOJANO – ulice: BARTNIKÓW, BOLESŁAWA CHROBREGO, BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO, CONRADA, CZARNA GÓRA, JANA SOBIESKIEGO, JÓZEFA WYBICKIEGO (numery parzyste od granic z Koleczkowem do skrzyżowania z ulicą Pawła Hebla), KAZIMIERZA WIELKIEGO, KWIATOWA, LEŚNA, ŁĄKOWA, MAJORA BOJANA (numery nieparzyste od granic z Koleczkowem do skrzyżowania z ulicą Kruszyńskiego oraz numery parzyste od granic z Koleczkowem do skrzyżowania z ulicą Pawła Hebla), MARIANA KRUSZYŃSKIEGO (numery nieparzyste), MIEDZIANA, MIESZKA I, MIĘTOWA, MILENIUM, MIODOWA, OKRĘŻNA, PARTYZANTÓW KASZUBSKICH, PASIECZNA, PAWŁA HEBLA (numery nieparzyste), POLEGŁYCH ŻOŁNIERZY (numery nieparzyste i numery parzyste – od skrzyżowania z ulicą Mariana Kruszyńskiego do granic gminy), PSZCZELA, RODZINNA, RUMIANKOWA, STEFANA BATOREGO, STUDZIENNA, TYTANOWA, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, WODNA, WOSKOWA, ZIOŁOWA, ŹRÓDLANA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksandra Perz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA KALKOWSKIEGO "RAZEM"

273 (73,98%)

Mateusz Potrykus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA SZEMUD

96 (26,02%)

Okręg 14

BOJANO – ulice: AKACJOWA, ALBERTA TUROCHA, ALOJZEGO BUDZISZA, AUGUSTA WESTPHALA, BERNARDA SYCHTY, BOROWIKOWA, BRZOZOWA, BURSZTYNOWA, CYPRYSOWA, DIAMENTOWA, DWORSKA, EDMUNDA MARKOWSKIEGO, FELIKSA CIEPŁUCHA, GRYFA POMORSKIEGO, JAGODOWA, JASKÓŁCZA, JANA CHRZCICIELA, JANA HIERONIMA, DERDOWSKIEGO, JANA KOCHANOWSKIEGO, JARZĘBINOWA, JÓZEFA CEYNOWY, JÓZEFA WYBICKIEGO (numery parzyste od skrzyżowania z ulicą Gryfa Pomorskiego do granic z Dobrzewinem), KALINOWA, KLONOWA, KRÓTKA, LESOKI, LIPOWA, MAJORA BOJANA (numery nieparzyste i numery parzyste-od skrzyżowania z ulicą Mariana Kruszyńskiego do granic gminy), MARIANA KRUSZYŃSKIEGO (numery parzyste), MODRZEWIOWA, NA DAMBNIK, NAD ROZLEWISKIEM, PAWŁA PONKE, PERKOZA, PERŁOWA, PLATYNOWA, POLEGŁYCH ŻOŁNIERZY (numery parzyste i numery nieparzyste – od ulicy Świętego Józefa do skrzyżowania z ulicą Mariana Kruszyńskiego), RADOSNA, RYCERSKA, RYDZOWA, RZEMIEŚLNICZA, SEZAMKOWA, SOSNOWA, SOSNOWE WZGÓRZA, STAROWIEJSKA, STRZELANKA, SZCZĘŚLIWA, ŚW. MIKOŁAJA, ŚWIERKOWA, ŚWIĘTEGO ANTONIEGO, ŚWIĘTEGO JÓZEFA, WARSZAWSKA (numery parzyste), WRZOSOWA, ZACHODNIA, ZAMCZYSKO, ŻELIWNA, ŻURAWIA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Władysław Mach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA KALKOWSKIEGO "RAZEM"

378 (60,29%)

Bogusław Napieralski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA SZEMUD

109 (17,38%)

Jakub Jan Kaczmarek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

140 (22,33%)

Okręg 15

BOJANO – ulice: ADAMA MICKIEWICZA, ALEKSANDRA MAJKOWSKIEGO, ANTONIEGO ABRAHAMA, ARSENIUSZA, CICHA, CZYNU 1000 LECIA, DĄBROWSKIEGO, DĘBOWA KARCZMA, DOBRA, FOLWARCZNA, GRANICZNA, GRZYBOWY ZAŚCIANEK, JÓZEFA WOŁOSZYNA, JÓZEFA WYBICKIEGO (numery nieparzyste oraz numery parzyste od skrzyżowania z ulicą Gryfa Pomorskiego do skrzyżowania z ulicą Pawła Hebla), LEONA HEYKE, LEONA ROPPLA, MAJORA BOJANA (numery parzyste od skrzyżowania z ulicą Pawła Hebla do skrzyżowania z ulicą Warszawską), MALINOWA, MIKOŁAJA REJA, MIŁA, PAWŁA HEBLA (numery parzyste), PODGÓRNA, POGODNA, PROMIENNA, PRZYTULNA, ROLNICZA, SŁONECZNA, SPACEROWA, SPOKOJNA, STAWNA, SZKOLNA, TARTACZNA, TURYSTYCZNA, WARSZAWSKA (numery nieparzyste), WAWELSKA, WIOSENNA, WODNIKA, ZACISZE, ZDROJOWA, ZIELONA DOLINA, ZŁOCISTA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Dariusz Nawrocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA KALKOWSKIEGO "RAZEM"

278 (71,10%)

Danuta Urszula Kuczmińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA SZEMUD

113 (28,90%)