Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Rossosz

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Bordziłówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lucyna Demidowicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 2

Sołectwo Kożanówka od nr 1 do nr 73A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Zbysław Koprianiuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

20 (27,40%)

Andrzej Marek Pajnowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (72,60%)

Okręg 3

Sołectwo Kożanówka od nr 74 do nr 113

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Izabela Zan

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 4

Sołectwo Mokre I

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Bzowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 5

Sołectwo Mokre II

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Polubiec

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 6

Sołectwo Musiejówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Józef Kalicki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwo Rossosz I: ul. Lubelska od nr 1 do nr 42 i nr parzyste 44 - 46 , ul. Topolowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Bujnik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

24 (34,29%)

Jan Zenon Marcinkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

46 (65,71%)

Okręg 8

Sołectwo Rossosz I: ul. Lubelska nr nieparzyste od 43 do 45 i nr od 47 do 92

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Zadziorski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwo Rossosz I: ul. Wisznicka od nr 2 do 16 parzyste, ul. Nadwisznicka i ul. Polubicka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Leon Lipiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

16 (28,57%)

Marek Żuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (71,43%)

Okręg 10

Sołectwo Rossosz II: ul. Zabaszta, Rossosz od nr 1 do nr 24

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Mazurek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

33 (68,75%)

Marian Miszczuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

15 (31,25%)

Okręg 11

Sołectwo Rossosz II: ul. Szelest, ul. Batalionów Chłopskich od nr 1 do 50 i parzyste 52 - 54, ul. Stary Rynek, ul. Zacisze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Urszula Helena Tomczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

45 (52,33%)

Henryk Koprianiuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

41 (47,67%)

Okręg 12

Sołectwo Rossosz II: ul. Batalionów Chłopskich nr 51 - 55 nieparzyste i od nr 56 do 120, ul. Krótka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Segeń

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 13

Sołectwo Rossosz II: ul. Brzozówka, ul. Kątek, ul. Polna, ul. Pryma, ul. Wisznicka nr od 5 do 13A nieparzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Jan Furmaniuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

32 (38,10%)

Mirosław Józef Bujnik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (61,90%)

Okręg 14

Sołectwo Romaszki od nr 1 do 39 i od nr 111 do 135

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Nowosielski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

20 (27,40%)

Krzysztof Jarosław Mikiciuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (72,60%)

Okręg 15

Sołectwo Romaszki od nr 40 do 110A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Oniszczuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

43 (50,59%)

Barbara Elżbieta Pawlukiewicz-Niedbalska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (49,41%)