Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Bisztynek

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Bisztynek, ulice: Ceglana, Kościelna, Grodzka, Ogrodowa, Owcza, Michała Kajki, Obwodowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Agnieszka Luiza Romanowska
    88 (46,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Małgorzata Bożena Stankiewicz
    46 (24,21%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paulina Kaliszuk
    56 (29,47%)

Okręg 2

Bisztynek, Ulice: Stare Osiedle, Gustawa Morcinka, Górnośląska, Grunwaldzka, Karola Miarki, Rolna, Mazurska, aleja Niepodległości

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Jarosław Dominik Dąbrowski
    47 (42,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Danuta Sokołowska
    29 (26,13%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Cezary Szmit
    35 (31,53%)

Okręg 3

Bisztynek, ulice: Harcerska, Mikołaja Reja, Henryka Sienkiewicza, Andrzeja Struga, Marii Konopnickiej, Stefana Żeromskiego, Reymonta, Jana Kochanowskiego, Fryzjerska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Jadwiga Lenart
    42 (28,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Małgorzata Derbin-Paszkowska
    62 (41,33%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bogusław Budnik
    46 (30,67%)

Okręg 4

Bisztynek, ulice: Kolejowa, Sportowa, Spółdzielców, Elizy Orzeszkowej, Bolesława Prusa, Adama Asnyka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Zbigniew Drozdowski
    115 (56,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Agnieszka Koziatek
    39 (19,31%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Waldemar Bzura
    48 (23,76%)

Okręg 5

Bisztynek, ulice: Słoneczna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Wanda Ewa Tumicz
    78 (40,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Teresa Grażyna Zielonka
    68 (35,23%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Danuta Zwierzchlewska
    47 (24,35%)

Okręg 6

Bisztynek, ulice: Nowe Osiedle, Wojska Polskiego, Kwiatowa, Plac Wolności, Ignacego Krasickiego, Tadeusza Kościuszki, Polna, Szkolna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Irena Karczmarczyk
    88 (55,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Anna Stawkowska
    12 (7,59%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Zwierzchlewski
    58 (36,71%)

Okręg 7

Sołectwo: Warmiany, Paluzy, Łędławki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Ewelina Aneta Bichta
    36 (28,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jan Warcaba
    22 (17,60%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dariusz Tomasz Białousz
    67 (53,60%)

Okręg 8

Sołectwo: Grzęda, Janowiec, Łabławki, Swędrówka, Pleśno, Pleśnik

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Anna Augustyniak-Olszyńska
    0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwo: Nowa Wieś Reszelska, Wojkowo, Unikowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Stanisław Łykowski
    47 (40,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Anna Zapolska
    39 (33,91%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Monika Głowacka
    29 (25,22%)

Okręg 10

Sołectwo: Troksy, Mołdyty, Nisko, Niski Młyn, Sątopy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Michał Sytczyk
    65 (40,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Ryszard Chęciński
    96 (59,63%)

Okręg 11

Osiedle: Sątopy-Samulewo od nr 1 do nr 38

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Irena Zawistowska
    88 (43,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Anna Agata Kiełpińska
    93 (46,27%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sylwia Poźniak
    20 (9,95%)

Okręg 12

Osiedle: Sątopy-Samulewo od nr 39 do nr 66

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Irena Sujeta
    20 (11,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Zbigniew Filipczyk
    133 (79,64%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Agata Kupczyk
    14 (8,38%)

Okręg 13

Sołectwo: Troszkowo, Krzewina, Dąbrowa, Bisztynek-Kolonia, Kokoszewo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Ewelina Kinga Ledwińska
    100 (45,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marlena Staszewska-Herfort
    58 (26,48%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Gach
    61 (27,85%)

Okręg 14

Sołectwo: Lądek, Księżno, Prosity, Biegonity

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Grzegorz Wojciech Majewski
    0 (0,00%)

Okręg 15

Sołectwo: Sułowo, Winiec, Wozławki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Krzysztof Stanisław Małolepszy
    85 (57,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Patrycja Barbara Godzieba-Seńczyk
    62 (42,18%)