Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Zduńska Wola

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Aleje Kościuszki, Aleja Rajczaka, Cicha, Czeska, Dąbrowskiego, Dolna od nr 1 do nr 29 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 20 (strona parzysta), Dojazd, Dybowskiego, Fabryczna, Główna, Graniczna, Inżynierska, Jagiełły, Juliusza, Kobusiewicza, Konopnickiej, Kilińskiego od nr 1 do końca (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 40 (strona parzysta), Kolbego, Kręta, Królewska, Krucza, Łaska od nr 1 do 77 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 82 (strona parzysta), Łódzka od nr 40 do nr 50 (strona parzysta), Łąkowa, Miła, Młynarska, Narutowicza, Obrońców Westerplatte, Osmolińska, Parkowa, Pasaż Powstańców Śląskich, Piaskowa, Piwna, Plac Krakowski, Plac św. Jana Pawła II, Podmiejska, Pomorska, Przejazd, Reja, Sikorskiego, Srebrna , Spokojna, Szadkowska od nr 16 do nr 28 (strona parzysta), Szkolna, Szaniawskiego, Szpitalna, Tomaszewskiego, Torfowa, Ukośna, Wąska, Wiklinowa, Wschodnia, Zielona, Złotnickiego, Żeromskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD RAZEM 2025

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wiesława Jolanta Licha
    28 (0,58%)
  2. 3 Wojciech Henryk Zgliński
    31 (0,65%)
  3. 7 Elżbieta Maria Zamarlicka
    13 (0,27%)
  4. 5 Dariusz Piotr Wasilewski
    17 (0,35%)
  5. 6 Norbert Władysław Pietrzak
    8 (0,17%)
  6. 1 Andrzej Władysław Brodzki
    242 (5,04%)
  7. 8 Przemysław Gibert
    96 (2,00%)
  8. 4 Krystyna Teresa Ziółkowska
    27 (0,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ ZDUŃSKIEJ WOLI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Joanna Janina Wójcik
    18 (0,37%)
  2. 5 Stanisław Samol
    8 (0,17%)
  3. 1 Szymon Łuczak
    74 (1,54%)
  4. 4 Jerzy Adam Niziałek
    24 (0,50%)
  5. 2 Sylwia Ewa Klimkiewicz
    64 (1,33%)
  6. 7 Kamil Łukasz Klimaszewski
    31 (0,65%)
  7. 6 Bernadeta Mariola Matusiak
    23 (0,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNE MIASTO”

kandydatliczba głosów

  1. 4 Beata Marjańska
    3 (0,06%)
  2. 2 Karol Tomasz Parzybut
    5 (0,10%)
  3. 5 Arkadiusz Królewiak
    16 (0,33%)
  4. 1 Cezary Drzazga
    23 (0,48%)
  5. 3 Anna Kamila Jantosiak
    9 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA NIEDŹWIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sebastian Lorenc
    69 (1,44%)
  2. 2 Ewa Anna Brych
    57 (1,19%)
  3. 3 Katarzyna Drożdż
    17 (0,35%)
  4. 5 Julia Marta Fijałkowska
    21 (0,44%)
  5. 4 Jan Franciszek Lepczyński
    11 (0,23%)
  6. 7 Zbigniew Kuba Przybylski
    26 (0,54%)
  7. 6 Józef Stasiak
    8 (0,17%)
  8. 8 Bartłomiej Waldhauzer
    39 (0,81%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Damian Stanisław Kunert
    888 (18,48%)
  2. 3 Janusz Plajzer
    163 (3,39%)
  3. 4 Lilla Henryka Rychlicka
    31 (0,65%)
  4. 6 Aneta Urszula Maciejewska-Jakś
    41 (0,85%)
  5. 5 Łukasz Dawid Jendrychowski
    41 (0,85%)
  6. 2 Dorota Ewa Jegier
    163 (3,39%)
  7. 7 Zdzisław Marian Wawrzyniak
    59 (1,23%)
  8. 8 Jacek Edward Krata
    233 (4,85%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marek Lewandowski
    184 (3,83%)
  2. 2 Joanna Beata Jarosławska
    391 (8,14%)
  3. 5 Tomasz Witold Pohl
    86 (1,79%)
  4. 7 Zbigniew Jan Piczman
    26 (0,54%)
  5. 6 Michalina Anna Skotnicka
    63 (1,31%)
  6. 8 Anna Kubiak
    84 (1,75%)
  7. 1 Konrad Marek Pokora
    1 053 (21,91%)
  8. 4 Piotr Andrzej Gałczyński
    50 (1,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Artur Kosiński
    165 (3,43%)
  2. 2 Aneta Agnieszka Rychlewska
    25 (0,52%)
  3. 3 Paweł Marian Orzepiński
    20 (0,42%)
  4. 4 Lech Olaf Polkowski
    9 (0,19%)
  5. 5 Angelika Edyta Szukalska-Błaszczyńska
    22 (0,46%)

Okręg 2

Bacewicz, Baczyńskiego, Boczna, Bogusławskiego, Braterska Chełmońskiego, Daleka, Dolna od nr 31 do końca (strona nieparzysta) i od nr 22 do końca (strona parzysta), Dobra, Droga Polna, Gierymskiego, Grochowiaka, Grzybowa, Iwaszkiewicza, Jasna, Jaracza, Jedności, Kacza, Kaczeńcowa, Karłowicza, Komisji Edukacji Narodowej, Kossaka, Kościelna, Krótka, Krzywa, Lniana, Ludowa, Malczewskiego, Matejki, Mickiewicza, Modrzejewskiej, Nadziei, Nałkowskiej, Nowy Świat, Obywatelska, Orzeszkowej, Paderewskiego, Paprocka, Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Plac Wolności, Pokoju, Polna, Południowa, Popiełuszko, Poświatowskiej, Porębska, Prosta, Prusa, Przybosia, Przyjaźni, Radosna, Robotnicza, Reymonta, Sejmowa, Serdeczna, Sieradzka (strona nieparzysta), Sokola, Solskiego, Sosnowa, Sienkiewicza, Słonimskiego, Społeczna, Staffa, Śnieżna, Szymanowskiego, Targowa, Tischnera, Tkacka, Topolowa, Tuwima, Twardowskiego, Wczasowa, Widawska, Wiejska, Wieniawskiego, Wilcza, Witkiewicza, Wrzosowa, Wyszyńskiego, Zamenhofa, Zduńska , Zgody, Złota.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD RAZEM 2025

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Paweł Stasiak
    72 (1,68%)
  2. 4 Tomasz Dariusz Jagielski
    15 (0,35%)
  3. 5 Alicja Maria Gibert
    37 (0,86%)
  4. 7 Dorota Mirosława Kabalska-Szewczyk
    14 (0,33%)
  5. 3 Anna Barbara Dudkowska
    21 (0,49%)
  6. 2 Maria Donat
    44 (1,02%)
  7. 6 Michał Aleksander Borkiewicz
    7 (0,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ ZDUŃSKIEJ WOLI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marzena Jolanta Jaruga
    328 (7,64%)
  2. 5 Michał Łuczak
    58 (1,35%)
  3. 6 Martyna Grzanka
    12 (0,28%)
  4. 7 Magdalena Jagoda Witczak
    17 (0,40%)
  5. 4 Jacek Szczepanik
    16 (0,37%)
  6. 3 Jan Dariusz Kaczmarek
    48 (1,12%)
  7. 2 Anna Agnieszka Krążyńska-Piontek
    36 (0,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNE MIASTO”

kandydatliczba głosów

  1. 4 Dominik Adam Szewczyk
    15 (0,35%)
  2. 7 Przemysław Marcin Ruta
    40 (0,93%)
  3. 2 Anna Madalińska
    14 (0,33%)
  4. 3 Małgorzata Kurczak
    9 (0,21%)
  5. 6 Anna Eurydyka Zalega-Parzybut
    9 (0,21%)
  6. 1 Dawid Zemlak
    79 (1,84%)
  7. 5 Małgorzata Irena Rutkowska
    21 (0,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA NIEDŹWIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Elżbieta Agnieszka Szlachetka-Sikora
    144 (3,35%)
  2. 2 Janusz Ignaczak
    25 (0,58%)
  3. 7 Patrycja Przybylska
    48 (1,12%)
  4. 3 Józef Śpikowski
    17 (0,40%)
  5. 4 Adrian Jarosławski
    40 (0,93%)
  6. 5 Anna Agnieszka Kazimierczak
    6 (0,14%)
  7. 6 Radosław Paweł Linka
    10 (0,23%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Karol Łukasz Szukalski
    79 (1,84%)
  2. 2 Daniel Marek Stec
    197 (4,59%)
  3. 1 Milena Małgorzata Piotrowska
    592 (13,78%)
  4. 3 Iwona Teresa Woźniak
    87 (2,03%)
  5. 7 Łukasz Tadeusz Goldman
    235 (5,47%)
  6. 5 Maria Ewa Góral
    77 (1,79%)
  7. 6 Andrzej Zenon Staniewski
    100 (2,33%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jarosław Kurzawa
    89 (2,07%)
  2. 1 Paweł Sławomir Szewczyk
    726 (16,90%)
  3. 2 Ewa Marszałek
    377 (8,78%)
  4. 4 Elżbieta Jolanta Miziołek
    66 (1,54%)
  5. 7 Mariusz Kubiak
    165 (3,84%)
  6. 5 Tomasz Bogdan Madaliński
    79 (1,84%)
  7. 6 Justyna Danuta Kunkel
    61 (1,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Julia Maria Tomaszewska
    17 (0,40%)
  2. 4 Marzena Ewa Zwolińska
    12 (0,28%)
  3. 2 Marcin Maciej Nowicki
    31 (0,72%)
  4. 1 Karol Florek
    89 (2,07%)
  5. 5 Mirosław Adam Florek
    15 (0,35%)

Okręg 3

Agrestowa, Bałtycka, Cementowa, Czarnieckiego, Długa, Dziewiarska, Drwęcka, Dworcowa, Getta Żydowskiego, Henrykowska, Hetmańska, Jabłeczna, Jana kazimierza, Kanałowa, Kilińskiego od nr 42 do końca (strona parzysta), Klonowa, Kmicica, Łódzka od nr 2 do nr 26 (strona parzysta) i Łódzka nr 1 (strona nieparzysta) i od nr 11 do nr 19 (strona nieparzysta), Malinowa, Moniuszki, Mostowa, Narwiańska, Nerska, Notecka, Odrzańska, Ogrodowa, Opiesińska, Orzycka, Pasaż Kusocińskiego, Pasaż Lemberga, Pilicka, Plac Żelazny, Podbipiety, Poznańska, Północna, Przemysłowa, Przytorze, Rycerska, Sieradzka (strona parzysta), Skłodowskiej, Skrzetuskiego, Słowackiego, Słowiańska, Sobieskiego, Spacerowa od nr 1 do nr 57 (strona nieparzysta i od nr 2 do nr 48 (strona parzysta), Szadkowska od nr 2 do nr 14 i oraz od nr 30 do końca (strona parzysta) i od nr 1 do końca (strona nieparzysta), Stawowa, Torowa, Tymienicka, Warcka, Wileńska, Wiślana, Wiśniowa, Wodna, Wolska, Wołodyjowskiego, Zachodnia, Zagłoby, Zakątna, Zakopiańska, Zielonogórska, Żółkiewskiego, Żeglińska, Żytnia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD RAZEM 2025

kandydatliczba głosów

  1. 2 Aleksander Guć
    45 (1,05%)
  2. 4 Kinga Borkiewicz
    37 (0,87%)
  3. 1 Wojciech Tadeusz Klauziński
    113 (2,64%)
  4. 6 Zofia Chaniecka
    15 (0,35%)
  5. 3 Jolanta Teresa Krata
    19 (0,44%)
  6. 7 Jacek Andrzej Grobelny
    50 (1,17%)
  7. 5 Karolina Łucja Gruszczyńska
    8 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ ZDUŃSKIEJ WOLI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Jan Wolniakowski
    42 (0,98%)
  2. 7 Anna Iwona Markowska
    28 (0,66%)
  3. 1 Bożena Grażyna Zalewska
    107 (2,50%)
  4. 6 Angelika Daria Świątek
    3 (0,07%)
  5. 4 Witold Dariusz Adamiak
    20 (0,47%)
  6. 5 Andrzej Górniak
    25 (0,58%)
  7. 3 Rafał Balsam
    28 (0,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNE MIASTO”

kandydatliczba głosów

  1. 2 Halina Piczman
    25 (0,58%)
  2. 3 Jakub Jan Drzazga
    38 (0,89%)
  3. 1 Łukasz Tomasz Mac
    36 (0,84%)
  4. 5 Grzegorz Ignaczak
    10 (0,23%)
  5. 4 Emilia Alicja Mac
    6 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA NIEDŹWIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Alina Ciepłuch
    9 (0,21%)
  2. 3 Marek Tadeusz Wiśniewski
    61 (1,43%)
  3. 7 Iwona Przybylska
    16 (0,37%)
  4. 2 Michał Mariusz Wichan
    16 (0,37%)
  5. 6 Adam Marek Kierasiński
    2 (0,05%)
  6. 1 Piotr Wincenty Niedźwiecki
    209 (4,89%)
  7. 4 Małgorzata Anna Kowalewska
    9 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wojciech Andrzej Bladowski
    432 (10,11%)
  2. 3 Danuta Maria Olejnik
    155 (3,63%)
  3. 1 Łukasz Andrzej Gędek
    435 (10,18%)
  4. 4 Ryszard Zbigniew Krogulecki
    48 (1,12%)
  5. 6 Marlena Edyta Rygulska
    39 (0,91%)
  6. 7 Jakub Michał Raniszewski
    210 (4,91%)
  7. 5 Anna Świątek
    94 (2,20%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Renata Kosińska-Graf
    186 (4,35%)
  2. 6 Piotr Adam Płuciennik
    40 (0,94%)
  3. 1 Jakub Trenkner
    455 (10,65%)
  4. 4 Jolanta Bebej
    95 (2,22%)
  5. 2 Piotr Pacelt
    726 (16,99%)
  6. 3 Waldemar Andrzej Miszczak
    76 (1,78%)
  7. 5 Anna Marta Gabriel
    78 (1,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marcin Palma
    43 (1,01%)
  2. 1 Andrzej Jan Olejniczak
    94 (2,20%)
  3. 2 Iga Julia Chwiałkowska
    39 (0,91%)
  4. 5 Sławomir Zbigniew Witkowski
    20 (0,47%)
  5. 3 Adrianna Marta Zwolińska
    32 (0,75%)

Okręg 4

Akacjowa, Astrowa, Azaliowa, Bema, Borowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Ceramiczna, Cisowa, Cyprysowa, Czeremchy, Chopina, Dębowa, Długosza, Głogowa, Gołębia, Grabowa, Gałczyńskiego, Grunwaldzka, Fredry, Iglasta, Irysowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kałużewskiego, Kasztanowa, Karsznicka, Klasztorna, Kłosowa, Kochanowskiego, Kolejowa, Kombatantów, Kołłątaja, Konwaliowa, Kosodrzewiny, Kopernika, Krańcowa, Kryształowa, Kwiatowa, Laskowa, Leszczynowa, Leśna, Leśmiana, Liściasta, Lawendowa, Liliowa, Lipowa, Łanowa, Łaska od nr 79 do końca (strona nieparzysta) i od nr 84 do końca (strona parzysta), Łódzka od nr 21 do końca (strona nieparzysta) i od nr 72 do końca (strona parzysta), 1 - go Maja, Magnoliowa, Maratońska, Marzenińska, Modrzewiowa, Murarska, Narciarska, Niemcewicza, Norwida, Nowomiejska, Okrzei, Olimpijska, Orione, Orla, Orzechowa, Partyzantów, Pasaż Drzewieckiego, Piniowa, Piekarska, Piłkarska, Plac Zwycięstwa, Platanowa, Podleśna, Pola, Poprzeczna, Poziomkowa, Rolna, Różana, Sadowa, Saneczkowa, Siewna, Skargi, Słoneczna, Sportowa, Spółdzielcza, Staszica, Struga, Stwosza, Sylli, Spacerowa od nr 59 do końca (strona nieparzysta) i od nr 50 do końca (strona parzysta), Strzelecka, Sucharskiego, Szpakaowa, Świerkowa, Tenisowa, Traugutta, Tulipanowa, Turystyczna, Urocza, Wiązowa, Wierzbowa, Wiosenna, Witosa, Wojska Polskiego, Wolna, Wspólna, Wychodnia, Wyspiańskiego, Zbożowa, Żurawia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD RAZEM 2025

kandydatliczba głosów

  1. 3 Maciej Piotr Piekarski
    41 (0,95%)
  2. 5 Ireneusz Zawierucha
    48 (1,11%)
  3. 4 Marian Zdzisław Lider
    34 (0,79%)
  4. 6 Zdzisława Zofia Jaśniewicz
    19 (0,44%)
  5. 7 Daria Julia Woszczyk
    9 (0,21%)
  6. 2 Wiesław Antoni Stelmasiak
    55 (1,27%)
  7. 1 Marianna Krystyna Dzieran
    234 (5,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ ZDUŃSKIEJ WOLI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Aneta Katarzyna Niewiadomska
    45 (1,04%)
  2. 4 Małgorzata Aleksandra Rachwalak
    35 (0,81%)
  3. 3 Mirosław Jędrusiak
    27 (0,63%)
  4. 1 Anna Maria Grondzewska
    47 (1,09%)
  5. 6 Łukasz Pilarski
    35 (0,81%)
  6. 5 Karol Markowski
    38 (0,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA NIEDŹWIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Bożena Minecka
    11 (0,25%)
  2. 7 Tomasz Ryszard Lewandowski
    23 (0,53%)
  3. 1 Małgorzata Frach
    122 (2,83%)
  4. 6 Aneta Kuśmider
    25 (0,58%)
  5. 4 Kamil Dawid Waldhauzer
    40 (0,93%)
  6. 5 Natalia Piechota
    60 (1,39%)
  7. 2 Grzegorz Orzepiński
    50 (1,16%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Jan Henryk Słowikowski
    58 (1,34%)
  2. 4 Beata Maria Zduniak
    208 (4,82%)
  3. 2 Roman Kubiś
    445 (10,31%)
  4. 5 Beata Agnieszka Wolniak
    87 (2,02%)
  5. 1 Dariusz Paweł Kubiak
    427 (9,89%)
  6. 6 Maria Jadwiga Stępnik-Strycharska
    42 (0,97%)
  7. 3 Dariusz Krzysztof Kmiecik
    323 (7,48%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Agnieszka Jaśkiewicz
    204 (4,73%)
  2. 3 Tomasz Mariusz Padzik
    84 (1,95%)
  3. 1 Joanna Maria Kucharska
    428 (9,92%)
  4. 2 Sławomir Jacek Kornatka
    237 (5,49%)
  5. 4 Zenobia Danuta Radwańska
    217 (5,03%)
  6. 6 Agnieszka Monika Szymczak
    46 (1,07%)
  7. 7 Tomasz Jerzy Siemienkowicz
    264 (6,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Grzegorz Józef Zwoliński
    29 (0,67%)
  2. 2 Joanna Maria Ciompała
    33 (0,76%)
  3. 4 Katarzyna Anna Subczyńska
    17 (0,39%)
  4. 1 Eugeniusz Alfred Golenia
    132 (3,06%)
  5. 5 Anna Pawlikowska
    37 (0,86%)