Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Łagiewniki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Stoszów, Jaźwina: Mieszkańcy lewej strony drogi powiatowej (lewą stronę przyjmuje się biorąc pod uwagę dojazd do Jaźwiny od strony Łagiewnik

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Wierzbicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CRISTINY NAJDEK

79 (34,35%)

Halina Jadwiga Twardowska

KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI ŁAGIEWNICKIEJ

25 (10,87%)

Stanisław Kazimierz Jakubowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA SZCZURKOWSKIEGO

64 (27,83%)

Ewa Dorota Jaworska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW TYNIEC

62 (26,96%)

Okręg 2

Janczowice, Kuchary, Uliczno, Jaźwina: Mieszkańcy prawej strony drogi powiatowej (prawą stronę przyjmuje się biorąc pod uwagę dojazd do Jaźwiny od strony Łagiewnik)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Emilia Juraszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CRISTINY NAJDEK

49 (23,56%)

Danuta Maria Piwowarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA SZCZURKOWSKIEGO

82 (39,42%)

Katarzyna Weronika Ziętek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW TYNIEC

77 (37,02%)

Okręg 3

Oleszna, Błękitna, Boczna, Cicha, Krucza, Lipowa, Ogrodowa, Spokojna, Ślężna nr 1 - 21, Wesoła nr 1, 2, Wesoła nr 3 - 13 nieparzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Wiszniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILIA ĆWIK

34 (15,18%)

Przemysław Jan Kucharek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CRISTINY NAJDEK

62 (27,68%)

Adrian Wojciech Bagiński

KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI ŁAGIEWNICKIEJ

17 (7,59%)

Monika Iwona Stroka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA SZCZURKOWSKIEGO

66 (29,46%)

Zbigniew Franciszek Jaśnikowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW TYNIEC

45 (20,09%)

Okręg 4

Oleszna: Orzechowa, Polna, Sportowa, Kościelna, Świerkowa, Wąska, Ślężna od nr 22 do końca, Wesoła 4, 6, Wesoła od nr 15 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wioletta Jas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILIA ĆWIK

7 (3,20%)

Cristina Daniela Najdek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CRISTINY NAJDEK

35 (15,98%)

Konrad Tadeusz Drejko

KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI ŁAGIEWNICKIEJ

24 (10,96%)

Elżbieta Najdek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA SZCZURKOWSKIEGO

89 (40,64%)

Józef Jan Faltyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW TYNIEC

64 (29,22%)

Okręg 5

Ligota Wielka, Przystronie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Grzegorz Taraszkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILIA ĆWIK

79 (37,44%)

Agnieszka Beata Garbowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CRISTINY NAJDEK

22 (10,43%)

Mirosława Dorota Jakob

KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI ŁAGIEWNICKIEJ

28 (13,27%)

Marek Milewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW TYNIEC

82 (38,86%)

Okręg 6

Radzików

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Wojciech Faltyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CRISTINY NAJDEK

11 (8,46%)

Jan Pietrzyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA SZCZURKOWSKIEGO

42 (32,31%)

Stanisława Hadrian

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW TYNIEC

77 (59,23%)

Okręg 7

Sokolniki, Trzebnik

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Dorota Jaworska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILIA ĆWIK

12 (6,22%)

Mateusz Zieliński

KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI ŁAGIEWNICKIEJ

35 (18,13%)

Janusz Trzeciak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA SZCZURKOWSKIEGO

38 (19,69%)

Dariusz Gadawski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW TYNIEC

108 (55,96%)

Okręg 8

Sienice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Jadwiga Jaworska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILIA ĆWIK

12 (6,78%)

Paweł Kondrakiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA SZCZURKOWSKIEGO

111 (62,71%)

Magdalena Mosoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW TYNIEC

54 (30,51%)

Okręg 9

Domaszów, Młynica, Słupice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Szymański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CRISTINY NAJDEK

77 (33,62%)

Sławomir Marek Orłowski

KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI ŁAGIEWNICKIEJ

47 (20,52%)

Marzena Jankowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA SZCZURKOWSKIEGO

57 (24,89%)

Michał Jakub Luśtyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW TYNIEC

48 (20,96%)

Okręg 10

Mniowice, Ratajno, Sieniawka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Weronika Sylwia Jaworska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILIA ĆWIK

19 (6,01%)

Maciej Kołodziejczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CRISTINY NAJDEK

26 (8,23%)

Dariusz Piotr Cieleban

KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI ŁAGIEWNICKIEJ

24 (7,59%)

Franciszek Banda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA SZCZURKOWSKIEGO

69 (21,84%)

Waldemar Tokarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW TYNIEC

106 (33,54%)

Danuta Bronisława Tokarska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

72 (22,78%)

Okręg 11

Łagiewniki: Błękitna, Boczna, Jedności Narodowej 1 - 9, Lipowa, Ogrodowa, Orla, Polna, Poprzeczna, Słowiańska, Wrzosowa, Zielona, Złota

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marta Pawłowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILIA ĆWIK

38 (15,57%)

Karolina Kuriata

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CRISTINY NAJDEK

19 (7,79%)

Marta Krystyna Zielińska

KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI ŁAGIEWNICKIEJ

21 (8,61%)

Zbigniew Stanisław Błaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA SZCZURKOWSKIEGO

80 (32,79%)

Wojciech Krawczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW TYNIEC

86 (35,25%)

Okręg 12

Łagiewniki: Kolejowa, Krótka, Nowa, Osiedle Wrocławskie, Przemysłowa, Ślężna, Wrocławska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Florczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILIA ĆWIK

14 (5,74%)

Sylwester Soszyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CRISTINY NAJDEK

32 (13,11%)

Rafał Jerzy Grabowski

KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI ŁAGIEWNICKIEJ

72 (29,51%)

Maria Teresa Pilarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA SZCZURKOWSKIEGO

51 (20,90%)

Piotr Adam Tadeusiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW TYNIEC

75 (30,74%)

Okręg 13

Łagiewniki: Kłodzka, Łowiecka, Nadrzeczna, Południowa, Półwiejska, Wiosenna, Letnia, Jesienna, Zimowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Józef Ernestowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILIA ĆWIK

10 (3,55%)

Ewelina Maria Błądek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CRISTINY NAJDEK

34 (12,06%)

Janusz Krzysztof Gościniewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA SZCZURKOWSKIEGO

60 (21,28%)

Dobromiła Helena Szachniewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW TYNIEC

130 (46,10%)

Ewa Maria Lis

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

48 (17,02%)

Okręg 14

Łagiewniki: Dolna, Sportowa, Jedności Narodowej od 10 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Cuch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILIA ĆWIK

28 (12,79%)

Renata Gałązka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CRISTINY NAJDEK

22 (10,05%)

Mariusz Arkadiusz Dawid

KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI ŁAGIEWNICKIEJ

29 (13,24%)

Adam Marcin Szot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA SZCZURKOWSKIEGO

56 (25,57%)

Tomasz Jan Roszak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW TYNIEC

84 (38,36%)

Okręg 15

Łagiewniki: Cukrownicza, Górna, Marii Konopnickiej, Kwiatowa, Adama Mickiewicza, Wincentego Wierzbowa, Witosa, Stefanii Zboińskiej, Truskawkowa, Poziomkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Aneta Radziewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILIA ĆWIK

17 (5,20%)

Jolanta Wioletta Krawczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CRISTINY NAJDEK

49 (14,98%)

Tomasz Michał Kołt

KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI ŁAGIEWNICKIEJ

50 (15,29%)

Sylwester Dariusz Sikora

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA SZCZURKOWSKIEGO

114 (34,86%)

Anna Monika Włodarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW TYNIEC

97 (29,66%)