Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Warka

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Warka ulice: Batalionów Chłopskich, Bielańska, J. Tuwima, K. K. Baczyńskiego, Lotników, Niemojewska, Sadowa, Wichradzka, W. Krawczyka, W. Reymonta, Wójtowska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SOBIERAJA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Mateusz Paweł Galiński
    133 (26,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Iwona Małgorzata Sekuła
    190 (37,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMIL PIEKARZ DOBRO DLA WARKI

kandydatliczba głosów

  1. 28 Kamil Piekarz
    24 (4,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWY ZIELONKA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Wiesława Maria Zielonka
    142 (27,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Marek Janusz Majerski
    21 (4,12%)

Okręg 2

Warka ulice: A. Mickiewicza, A. Zawadzkiego, Błękitna, B. Prusa, E. Orzeszkowej, F. Nowakowskiego, Grójecka, H. Sienkiewicza, J. Słowackiego, K. I. Gałczyńskiego, M. Konopnickiej, Polna /od torów kolejowych do Warszawskiej/, Różana, Tęczowa, Warszawska, W. Broniewskiego, Z. Krasińskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sylwester Jastrzębski
    122 (21,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SOBIERAJA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Mateusz Piotr Piekut
    131 (22,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Jacek Stanisław Gawroński
    252 (43,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Mariusz Jarosław Dywan
    68 (11,87%)

Okręg 3

Warka ulice: Cmentarna, Długa, Lazurowa, Os. P. Wysockiego, P. Wysockiego, pl. I P. L. M. „Warszawa”, Polna /od Warszawskiej do Cmentarnej/.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Szymon Rogoziński
    84 (14,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SOBIERAJA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Arkadiusz Bielak
    64 (11,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Aldona Rzeźnik
    223 (39,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNY"

kandydatliczba głosów

  1. 20 Henryk Kurzepa
    132 (23,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Wioletta Halina Górka
    64 (11,29%)

Okręg 4

Warka ulice: al. PTTK, Farna, Franciszkańska, J. Manczarskiego, K. Pułaskiego, Leśna, Łąkowa, Mostowa, Nowy Zjazd, Ogrodowa, os. K. Pułaskiego, pl. St. Czarnieckiego, Powstańców 1863r. , Przechodnia, Przegon, Senatorska, Słowików, Solec, Spacerowa, Św. Ducha, Wąwóz, W. Kononowicza, Żabia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Katarzyna Kulik
    124 (20,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SOBIERAJA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Adam Tomasz Kurowski
    124 (20,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Marek Kazimierz Niedziałek
    140 (23,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNY"

kandydatliczba głosów

  1. 20 Zbigniew Ryszard Gilarski
    143 (23,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Piotr Robert Olech
    67 (11,20%)

Okręg 5

Warka ulice: A. Jarzębskiego, A. Gajewskiego, A. Lewandowskiej, A. Kmicica, Dereniowa, Dominikańska, Gen. Leopolda Okulickiego, J. Ch. Paska, J. Skrzetuskiego, J. Kusocińskiego, Jesienna, K. Dickensa, Księżycowa, Kwiatowa, Letnia, M. Wołodyjowskiego, Miła, Myśliwska, O. R. Chylińskiego, O. Billewiczówny, O. Zagłoby, Parkowa, Radosna, Słoneczna, S. Marcinowskiego, Szwedzka, Turystyczna, Willowa, Wiosenna, W. Matlakowskiego, Z. Ledóchowskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Józef Marek
    175 (24,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SOBIERAJA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Sławomir Seremak
    104 (14,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Grzegorz Paczkowski
    150 (21,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNE WINIARY!

kandydatliczba głosów

  1. 26 Paweł Maciejewski
    278 (39,32%)

Okręg 6

Warka ulice: Fabryczna, Filtrowa, Gośniewska, Kolejowa, Krótka, M. Ropelewskiej, Obwodowa, Osiedlowa, Pruska, Piwna, Puławska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sławomir Andrzej Gabler
    113 (21,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SOBIERAJA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Tomasz Strzałkowski
    53 (9,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Zofia Wiesława Pawelec
    173 (32,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE POKOLENIE DLA WARKI

kandydatliczba głosów

  1. 27 Tomasz Rawski
    163 (30,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Sebastian Adam Koncki
    29 (5,46%)

Okręg 7

Warka ulice: os. 35 - lecia PRL (Nowy Świat, Spółdzielcza).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Lech
    164 (32,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Urszula Czesława Sasin-Kutyna
    114 (22,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „HARCMISTRZ WARKI”

kandydatliczba głosów

  1. 25 Jerzy Stanisław Kołodziejski
    183 (35,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Aneta Polak
    48 (9,43%)

Okręg 8

Warka ulice: Armii Krajowej, Księcia Konrada Mazowieckiego, os. Ks. Mazowieckich blok: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 14, 15.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SOBIERAJA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Barbara Agnieszka Dworczak
    78 (18,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Daniel Łukasz Bugała
    226 (53,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Lech Żak
    115 (27,45%)

Okręg 9

Warka ulice: Baśniowa, Cicha, Kard. S. Wyszyńskiego, Ks. Ciemniewskiego, Malownicza, os. Ks. Mazowieckich blok: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, Potokowa, Piękna, Szafirowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wiesława Krystyna Gaca
    190 (38,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SOBIERAJA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Paulina Buczkowska
    0 (0%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Urszula Ewa Orlik
    244 (49,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Izabela Majerska
    56 (11,43%)

Okręg 10

Bończa, Branków, Budy Michałowskie, Michałów Dolny, Michałów Górny, Michałów-Parcele, Palczew, Palczew-Parcela.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Leszek Żelechowski
    266 (69,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Jacek Paweł Majak
    117 (30,55%)

Okręg 11

Brzezinki, Budy Opożdżewskie, Grzegorzewice, Gucin, Kazimierków, Lechanice, Nowe Biskupice, Opożdżew, Stare Biskupice, Wola Palczewska, Wrociszew, Zastruże.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SOBIERAJA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Agnieszka Elżbieta Osińska
    153 (34,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Arkadiusz Marszałek
    286 (65,15%)

Okręg 12

Krześniaków, Laski, Murowanka, Nowa Wieś, Wichradz, Warka ulice: Lipowa, Szkolna, Wjazdowa, Wspólna, Zielna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marta Wlazeł
    114 (23,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SOBIERAJA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Mirosława Wroniewicz
    148 (30,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Szymon Cieślak
    120 (24,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Bogdan Waldemar Morawski
    109 (22,20%)

Okręg 13

Gąski, Gośniewice, Hornigi, Michalczew, Piaseczno, Prusy.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SOBIERAJA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Karolina Bojarska
    122 (28,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Adam Nowak
    299 (71,02%)

Okręg 14

Dębnowola, Grażyna, Kalina, Niwy Ostrołęckie, Ostrołęka, Pilica, Stara Warka.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Anyszkiewicz
    229 (42,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Krystyna Kurach
    159 (29,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO

kandydatliczba głosów

  1. 23 Ryszard Piotr Przybylski
    145 (27,20%)

Okręg 15

Borowe, Klonowa Wola, Konary, Magierowa Wola, Ostrówek, Podgórzyce, Przylot.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Danuta Ewa Sadowska
    182 (38,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Tadeusz Ignacy Sobieraj
    294 (61,76%)